Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - demo już dostępne

123 postów w tym temacie

Przyłączam się do głosów, że demo jest cienkie. Akurat nie miałem problemów z wyszukaniem gry, grafika mnie nie przeraża, ale w tym demku nuda spływa po ścianach. Gorszego trybu wybrać nie mogli, tradycyjny DM. Gdyby dali chociaż Team DM byłoby już lepiej. Ta gra jest pozbawiona emocji, wskakuje do gry - jestem predatorem. Uruchamiam cloaka, stoję w miejscu, biegnie gość, wyrywam mu głowę. Znowu stoję w miejscu i to samo. Biegam po mapie - to samo, wyrywam głowy, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwny problem.Wczoraj normalnie mogłem grać,a dzisiaj już nie.
Normalnie wrzuca mnie do jakiejś grupy osób,wybieram postać klikam że jestem gotowy.Zaczyna się ekran ładowania i po chwili ten ekran zamienia się na inny i wyskakuje mi taki komunikat.

20100205161454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal troche z predatora jest, że jak ma włócznie to może nią tylko żucać o_O powinny być normalne ataki jak z ostrzy tylko że szybsze ataki o jakieś 25% albo potężniejsze ataki o 25%, już nie pisze o podwójnym działku plazmowym i podwójnym rzucie szurikenami xD chociaż żeby gra była bardziej realistyczna pod alien vs predator to powinno to być ;p, przydałbysie jeszcze ten taki bat co był w filmie AVP requiem, albo jeszcze ten ala shotgun z działkiem plazmowym
a człowiek jak dla mnie troche za wolno biega ; \
i wszyscy za szybko sie męczą biegiem
ale najbardziej gryzie ta włócznia i człowiek wolno biegający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miażdży, rządzi i w ogóle jest świetna :D A przy okazji pytanko, a mianowicie czy w pełnej wersji będą serwery dedykowane? Bo ten system... jest raczej mniej więcej do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 18:18, Kubekszefa napisał:

Witam mam problem pobrałem zainstalowałem demo i po kliknięciu uruchom grę pojawia się
okienko trwa uruchamianie gry po czym znika to okienko i pojawia się reklama pre ordera
załączam screeny proszę o pomoc :(
http://img521.imageshack.us/img521/5926/11270823.png
http://img9.imageshack.us/img9/8607/avp3.png

zmień ustawienia audio w swoich sterownikach
na 44khz
dvd quality albo cd quality

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem demko jest spoko, można poćwiczyć 3 rasami, a do tych "kseformormów" (czyt. obcych) co uważają, że demko jest do niczego i ble, cieszcie się, że w ogóle jest. A na pełniaka czekam z niecierpliwością, który będzie, moim skromnym zdaniem, rządzić i wymiatać. :]
Z pozdrowieniami dla "kserdonorfów". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 23:37, Spychi88 napisał:

> Witam mam problem pobrałem zainstalowałem demo i po kliknięciu uruchom grę pojawia
się
> okienko trwa uruchamianie gry po czym znika to okienko i pojawia się reklama pre
ordera
> załączam screeny proszę o pomoc :(
> http://img521.imageshack.us/img521/5926/11270823.png
> http://img9.imageshack.us/img9/8607/avp3.png
zmień ustawienia audio w swoich sterownikach
na 44khz
dvd quality albo cd quality

Hmmm dzięki tylko jak ustawić 44 khz posiadając sterowniki realtek ?czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 07:22, Kubekszefa napisał:

> > Witam mam problem pobrałem zainstalowałem demo i po kliknięciu uruchom grę
pojawia
> się
> > okienko trwa uruchamianie gry po czym znika to okienko i pojawia się reklama
pre
> ordera
> > załączam screeny proszę o pomoc :(
> > http://img521.imageshack.us/img521/5926/11270823.png
> > http://img9.imageshack.us/img9/8607/avp3.png
> zmień ustawienia audio w swoich sterownikach
> na 44khz
> dvd quality albo cd quality
>
Hmmm dzięki tylko jak ustawić 44 khz posiadając sterowniki realtek ?czy jest to możliwe?

ha ! ściągnij najnowsze stery
otwórz sterownik dźwięku z pasku zadań, wybierz speakers>default format i pojawia ci się lista dostępnych formatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowiek jest przesadzony ; \ niezdąże nawet predatorem czy alienem podejść , jak gram człowiekem to zawsze jestem 1 na liście
jak dla mnie ten karabin powinien być słabszy
albo ALIEN i PREDATOR więcej HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 15:25, Naimad-PL napisał:

człowiek jest przesadzony ; \ niezdąże nawet predatorem czy alienem podejść , jak gram
człowiekem to zawsze jestem 1 na liście
jak dla mnie ten karabin powinien być słabszy
albo ALIEN i PREDATOR więcej HP


Szczególnie jak gracz dorwie tą "maszynke" z auto-namierzaniem :D
Mimo wszystko albo ja trafiłem na kiepskich graczy ale u mnie zawsze osoba grająca marine była na samym dole tabeli ;p A łażenie obcym po ścianach i czajenie się na gostka to miód ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest opate na wczesnym kodzie gry,szkoda że nie na kodzie z 2000 roku:)
zamiast dx9 dziwie się że nie dali dx8,grafika marna ,problemy z polaczeniem,tryb gry bez sensu.
Nie widziałem jeszczce tak okrojonego dema miernota na maxa,Twórcy żałowali niby czego bo nie rozumiem.
Demo nie odzwierciedla pelnej wersji gry akurat! coś mi się wydaje że jest odwrotnie po co je wypuscili?
Pozostaje nadziej na tryb pojedynczego gracza ale po tym co zobaczyłem trochę się obawiam rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AvP jest zajefajne ;d fajnie się alienem gra i skacze na nic nie spodziewających się marinsów :P jak się umie grać to każda rasa ma swoje zalety, marine nie ma żadnych fajnych tricków i ma najmniej HP ze wszystkich ale jego największą zaletą jest atakowanie na odległość. Moim zdaniem Alieni mają najłatwiej z ludźmi, ludzie z Predatorami a Predatorzy z Alienami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie gram w demo. FAktycznie każdą rasą gra się inaczej, jako fana obu filmów gra strasznie mnie zajarała.Jest pewien problem dokałdnie taki sam jaki jest z MW2. Wygląda na to że steam wypuścił swoje własne API do gier. Owe api najprawdopodbniej używa architektury p2p a nie klient serwer. Co to zanczy? Chodzi o że serwerem jest ktoś z kim gracie, nie zawsze ma dobre łącze nie zawsze dobry komputer efekt jest taqki że gra laguje.Świetne roziwązanie dla producentów gier, koszt napisania gry jest mniejszy(programiści nie muszą tworzyć nowego sposobu porozumiewnia się gier ze swoimi kopiami) mniej czasu trzeba przeznaczyć na testowanie. Ale dla graczy oznacza to :
1.Lagi
2. Brak serwerów dedykowanych(serwery trzeba utrzymywać Steam nie chce za to płacić dlatgo idealnym rozwiązaniem jest użycie p2p. Tam każdy może być serwerem)
3. Brak modów co jednocześnie oznacza że gra "żyje" krócej. Czyli że można można zmienić pare małych bzdurek i znowu sprzedać ją za grbe pieniądze.
4. Użycie p2p zmniejsza koszty wydania gry ale tylko koszty producenta. My i tak zapłacimy. Gry nie zrobią się tańsze, producent zarobi więcej a wszytko naszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w pełnej wersji będą serwery dedykowane. Ja bym się raczej martwił o ogólną jakość gry, a z tym może już nie być tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować