Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2010 FIFA World Cup South Africa - zapowiedź

12 postów w tym temacie

Nie jest prawdą, że zawsze edycje okolicznościowe Fify są słabsze w porównaniu z edycjami zwykłymi. Na przykład taka Fifa 2002 World Cup oferowała śliczną grafikę, zdecydowanie lepszą od tej z Fify 2002. Moje Voodoo Ledwo wtedy zipało:) Miało też odświętną atmosferę (np. przy strzałach gwiazd piłka się zapalała, przed meczami były hymny, co wtedy nie było oczywistością) i świetne intro. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja WC też zapewni podobne wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 23:13, MozgotrzepPL napisał:

Nie jest prawdą, że zawsze edycje okolicznościowe Fify są słabsze w porównaniu z edycjami
zwykłymi. Na przykład taka Fifa 2002 World Cup oferowała śliczną grafikę, zdecydowanie
lepszą od tej z Fify 2002. Moje Voodoo Ledwo wtedy zipało:) Miało też odświętną atmosferę
(np. przy strzałach gwiazd piłka się zapalała, przed meczami były hymny, co wtedy nie
było oczywistością) i świetne intro. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja WC też zapewni
podobne wrażenia:)


Tja, a bramki najłatwiej strzelało się z połowy oraz wkręcając piłkę z rogu.

Chociaż zdecydowanie się zgadzam - edycje okolicznościowe bywały niezłe. Bardzo miło wspominam wydanie przygotowane z okazji mundialu we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w życiu tylko w dwie "okolicznościówki" w euro 08 i WC 06. W 06 to co mi się najbardziej podobało, a zarazem jedyna rzecz, która mi się podobała to atmosfera na stadionie. Ale wróćmy do artykułu. "jest często występująca konieczność długiego czekania na dostępnego żywego gracza." WTF?! Tyle już w multi w fifę 10 się grało i zwykłe mecze, ich może nie tak dużo było, ale kluby, trochę tam tych meczy było, a nie kojarzę, by było trzeba jakoś czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie te czasy, gdy wydania okolicznosciowe okazywaly sie prawdziwymi perelkami?

do dzisiaj pamietam Fife 98 i World Cup 98. Dwie zupelnie rozne gry. Obie cudowne, jednak... WC98 byl zdecydowanie lepsza gra. Klimat, odzwierciedlenie rzeczywistosci (co w tamtych czasach stanowilo przelom). Szczyt osiagniec ;)

Niestety... kazda nastepna edycja okolicznosciowa byla slabsza, badz duuzo slabsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te płonące piłki w WC 2002 to była przesada ;) Ale atmosfera w trakcie meczy niesamowita.
WC 2010 chętnie sobie kupię. Właśnie ze względu na taką atmosferę. Super też, że cena na PS3 nie jest wysoka...
Marzy mi się też gra w Full HD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 10:57, Mateusz_ryba napisał:

Może nawet ponad 200 zł... Ale że nie wydali na PC?! Dziwne...na pewno na tym stracą...

Zyskają, bo na PC porządnej fify nie da się zrobić...

Po za tym, na końcu zapowiedzi są linki do sklepu gram.pl tak trudno sobie zobaczyć ? -.- To Wy komentujecie tylko to, że będzie fifa, zapowiedzi już nie , tak ? -.-

karolekx23x@ To, że Twoje posty są durne, nie jest tajemnicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować