Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anime maniac - wydanie #3

75 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2010 o 21:09, MasterBlasteriks napisał:

Czyżby już po kolejnej edycji Sobota Community i Anime Maniacu? xD Czekam dzisiaj cały dzień na #4, ale nie widzę nigdzie...

Ja swój tekst napisałem i wysłałem choć w tym tygodniu MS się nie odezwał. Być może projekt SC upadł a być może w związku z tymi wszystkimi padami gramu w tym tygodniu MS nie miał czasu żeby się tym zająć.
Poczekam i zobaczę jak jest, jeśli SC się nie pojawi to po prostu wstawię listę kolejnych 10 ciekawych anime samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt raczej nie upadł, w tym tygodniu dość rzadko widziałem Maćka na GG, więc sądzę, że to z powodu braku czasu. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nasze teksty się pojawią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 00:02, Gumisiek2 napisał:

Projekt raczej nie upadł, w tym tygodniu dość rzadko widziałem Maćka na GG, więc sądzę, że to z powodu braku czasu. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nasze teksty się pojawią ;]

Jeśli Maciek ma już wszystkie teksty u siebie to faktycznie nie ma powodu aby SC było wstrzymane. Zresztą zważywszy na to że wstawienie poprzedniego posta zajęło mi 30m i przez połowę tego czasu widziałem biały ekran z napisem "error" to nie dziwię się MS się poddał przy ustawianiu całej SC...

Damn :( Znowu to samo!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja ten tekst napisałem i wysłałem już w zeszły czwartek! Sam nie wiem co się dzieje bo od dwóch tygodni Maciek nie dał znaku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:29, MasterBlasteriks napisał:

Kimże jest ten Maciek? xD

(Były) pracownik gramu odpowiedzialny za Sobotę Community...

Dnia 20.02.2010 o 19:29, MasterBlasteriks napisał:

Chyba jakaś ważna osobistość?

Jeśli nie będzie żadnego zastępstwa to SC po raz kolejny pójdzie do piachu czyli tak - Macie był ważną osobą (przynajmniej dla tych których SC interesowała)...

Dnia 20.02.2010 o 19:29, MasterBlasteriks napisał:

Mógłbyś napisać, co za tytuły tam opisywałeś :D

Claymore
Full Metal Panic! oraz osobno FMP? Fumoffu
Interlude
Kyou no Go no Ni
Myself ; Yourself
The Third - Aoi Hitomi no Shoujo
Vampire Knight
Welcome to the NHK!
Sword of the Stranger
Spróbuję jeszcze wywiedzieć się u kogoś z ekipy gramu co i jak i jeśli wyjdzie na to że SC jest definitywnie martwa to wstawię tekst na moim GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:53, Gumisiek2 napisał:

Z tego, co wiem, to Maciek nie pracuje już dla gram.pl. Szkoda :/

Wiadomo Ci cokolwiek o ewentualnym zastępstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:19, MasterBlasteriks napisał:

Hmmm tym razem interesuje mnie 1 tytuł, który mam w Plan to Watch, a mianowicie Myself;
Yourself


Dobry wybór. Bardzo fajne anime mi się strasznie spodobało. Porządny drama, ale też z komedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować