Zaloguj się, aby obserwować  
Mookry

Jaka jest Wasza ulubiona firma produkująca gumki, temperówki i inne przybory.???

14 postów w tym temacie

Temat j.w. , całkiem serio. Jaką firme produkująca przybory "szkolne" lubicie najbardziej i za co? Ja ostatnio kupuje temperówki z mapeda, są ostre i niezawodne, lubie długopisy ze stabilo oraz gumki z mało znanej firmy Mercur bo maja niezłą jakośc i niską cene. A co do linijek to nie mam faworyta. Pozostałe przybory mam herlitza albo jakiś chiński "szajs".
Niektórzy pomyślą ze tema tjest bez sensu ale to od jakośći przyborów zalezy komfort pracy wielu uczniów, pracowników biurowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:09, Marcin-91 napisał:

Niektórzy pomyślą ze tema tjest bez sensu

To prawda ;) Dla mnie osobiście to w ogóle nie ma znaczenia. Co mi wpadnie w ręce to dobrze. Najważniejsze żeby linijka nie była szczerbata, temperówka zardzewiała a ołówek połamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 16:09, Marcin-91 napisał:

/.../ Pozostałe przybory mam herlitza albo jakiś chiński "szajs". /.../

Zwykle odpuszczam sobie takie tematy. Ale to zdanie trochę mnie ruszyło. Chiński "szajs". Komputer, na którym piszę ma chińską płytę główną, chiński zasilacz, chińską klawiaturę i chińską mysz optyczną. Chińskie wieczne pióra i chińskie długopisy, sa tylko nieco gorsze od Parkera, za to wielokrotnie tańsze. Chyba mało wiesz o Chinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No temat bardzo wartościowy i wiele wnosi do życia. Ale ja osobiście używam ołówków BIC Evolution, a gumek pelikana, Reszte to to co mam w domu, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2006 o 23:10, wikweb napisał:

a dlugopisy zawsze porzyczam i nie oddaje :P juz nikt mi niechce porzyczac :PP



Hehehe ja mam tak samo. Jedyne co czasami nosze do szkoły to długopis a reszte pożyczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumki - Durex, Unimil.
No chyba, że nie zobacze dziewczyny nigdy więcej i nie zależy mi na tym, czy będzie coś nosić w brzuchu czy nie, to wtedy mogą być jakiekolwiek.
Ołówki najlepiej dobrze naostrzone, długopis mam bardzo fajny, prezent - firma Waterman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować