Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przygotuj się na mocne starcie - premiera F.E.A.R. już w tym tygodniu!

41 postów w tym temacie

No dobra, do premiery zostały niecałe 3 dni, a ja jeszcze nie dostałem maila o płatności (wybrałem "płacę z inteligo") - wiadomość miała być 5 dni przed wysyłką, co rozumiem jako 5 dni przed premierą, a z ostatnich informacji wynika, że FEAR jest juz w magazynie. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Dla wszystkich miłośników dynamicznej akcji i horroru mamy doskonałą wiadomość! Najlepsza strzelanina od czasów Half-Life II (według miesięcznika Play), gra F.E.A.R., trafiła dziś do naszego magazynu i gotowa jest na kolportaż do sklepów w całej Polsce.

Przeczytaj cały tekst "Przygotuj się na mocne starcie - premiera F.E.A.R. już w tym tygodniu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał wiedzieć czy w polsce wyjdzie wersja DVD (nawet nie koniecznie Directors Cut,chociaż byłoby miło),bo 5CD dla mnie to istna tragedia...jeszcze trochę i gry w polsce zaczną wychodzić na 1000 dyskietek (cholernie technologicznie zacofany kraj,mimo że DVD teraz można kupić za 80zł a nagrywarkę za 170):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście ciekaw tylko jestem,dlaczego taki "hit" jak F.E.A.R. w Polsce wychodzi na CD w przeciwieństwie do rerszty świata ?.Na jednej z witryn widziałem gierkę wyposażoną w dodatkowy nośnik DVD i oznaczono go jako dodatek do multiplayera - o ile się nie mylę była to wersja francuska.Na koniec,jest też otwarta kwestia jakości,czy aby nie zostanie pogorszona przez kombinacje z nośnikiem.Miejmy nadzieję,że wszysko dobrze się skończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---->frogfoot25

Właśnie o tym mówię,tak samo było np z Driv3r''em,wszędzie wyszedł na DVD a tylko na tym zadupiu zwanym polską,wyszła wersja 5CD,co jest z tym krajem że zawsze musi być zacofany,czemu nigdy nie możemy iść z postępem technicznym tylko zawsze zostajemy przy starym (nie koniecznie lepszym).

Może jestem nienormalny ale jakoś nie sprawia mi radości wsadzanie 5 płyt po to żeby na końcu znowu musieć wsadzić CD1:/

P.S mam nadzieję że CDP się postara i wyda wcześniej czy później wersje DVD (gierke bym kupił bo będzie na pewno dobra,ale płacić za 5CD...sorry,masochistą nie jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zabezpieczenie to Securom 7 - mogę się mylić. Co do samej gry i wydania - może wypowie się ktoś z cdprojektu. Tnie wam chłopaki polska wersja? :) 5cd to faktycznie mogiła, ale mogło być gorzej - Blu-ray xD Poza tym - jest dożywotnia gwara wiec jak płytka się spierniczy w jakis sposob masz nowy komplet :). No i wsadzanie takie złe nie jest jak się ma... ee nie ważne xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę kogoś odpowiedzialnego za wydanie tej gry, aby uzasadnił 5xCD. Ja rozumiem że żyjemy na zadupiu za przeproszeniem, ale wymachiwanie pięcioma CD i wkładanie ich do napędu DVD, to mi już pod perwersje podpada.
W każdym razie prosze o UZASADNIENIE takiego kroku.
I to ma być XXI wiek? W XXII będziemy informacje przekazywać na kamiennych tablicach chyba.
Gratuluję w kazdym razie podejścia do temtu "Nośnik".
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ta gra będzie na dyskietkach 5,25", jestem wielce zawiedziony :D
A tu 5xCD :( gdyby tak 1 DVD to i cena pewnie była by niższa.
No, ale lepiej tak, niż wielka nowość 31 grudzień 2006 lub wcale.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie w wersji na DVD, to ją kupię - za 5xCD dziękuję.
Pozostaje się cieszyć, że nie jest na kasetach magnetofonowych w wersji normal :(
- dla pamiętających czasy ZX, Commodore i Atari...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:14, kizi napisał:

Jeśli gra będzie w wersji na DVD, to ją kupię - za 5xCD dziękuję.
Pozostaje się cieszyć, że nie jest na kasetach magnetofonowych
w wersji normal :(
- dla pamiętających czasy ZX, Commodore i Atari...


Mnie tez to wkurza... Blue-Raye i HD-DVD juz tuz tuz a tu ciagle na 5 CDkach wydaja... plakac sie chce... naprawde szkoda, ze nie na dyskiektach... Zenada... :-/ Ciekawe kiedy sie to zmieni i te durne CDki znikna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 20:14, kizi napisał:

Jeśli gra będzie w wersji na DVD, to ją kupię - za 5xCD dziękuję.
Pozostaje się cieszyć, że nie jest na kasetach magnetofonowych
w wersji normal :(
- dla pamiętających czasy ZX, Commodore i Atari...


Mnie tez to wkurza... Blue-Raye i HD-DVD juz tuz tuz a tu ciagle na 5 CDkach wydaja... plakac sie chce... naprawde szkoda, ze nie na dyskiektach... Zenada... :-/ Ciekawe kiedy sie to zmieni i te durne CDki znikna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować