Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Międzyportalowe rozgrywki Aliens vs Predator - rejestracja trwa

31 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 13:50, R3nO napisał:

Najlepszy w close-combat pod warunkiem, że się używa w walce zabawek. W starciu ostrza
vs alien - alien ma przewagę. Ah ten balans ;)

A nieprawda, bo alien nie dość, że mniej wytrzymały to można go przewrócić, a poza tym wolniej wyprowadza ciężki atak:P Wiem, bo tylko alienem gram i nienawidzę walczyć z kimś, kto już predatora konkretnie opanował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 15:01, HentaiDymon napisał:

> Najlepszy w close-combat pod warunkiem, że się używa w walce zabawek. W starciu
ostrza
> vs alien - alien ma przewagę. Ah ten balans ;)
A nieprawda, bo alien nie dość, że mniej wytrzymały to można go przewrócić, a poza tym
wolniej wyprowadza ciężki atak:P Wiem, bo tylko alienem gram i nienawidzę walczyć z kimś,
kto już predatora konkretnie opanował:P


Dzięki, to sobie wypróbuję i poćwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dalej nie wiadomo co wpisac w okno konta gry co wybrac a co wpisac w pole wartosc moze by ktos wytlumaczyl co trzeba zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zmianie nicka nie ma nic trudnego, ale może ktoś wreszcie opisze o co chodzi z tymi kontami gry, ja jestem zielony a chcę wziąć w tym udział :/. Niestety nie wiem co mam wpisać w polu wartość, no i grę niby z tej listy ma być avp nick ? :O heh proszę o szybką odpowiedź do 19.02.10 :P ps. fajnie że avp na steam nie działa i trzeba czekać 2dni -.- i będzie leżeć na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować