Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Ruszyła beta, są wymagania!

93 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 19:05, TBKPredator napisał:

Nie no ok, rozumiem. Mi tam słabsza grafika tak nie przeszkadza, tylko po prostu jestem
zdziwiony, bo jak dotąd gry Blizzarda w momencie premiery, kopały tyłki pod względem
grafiki (nie wspominając o grywalności oczywiście :P).


A ktore to gry Blizza niby kopaly tylki w czasie premiery pod wzgledem graficznym? Jakos sobie zadnej nie przypominam. Moze tylko Diablo 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:36, Lordpilot napisał:


> Yes we can.

Rzec by się chciało - wreszcie :) Tak czy siak - plusik ląduje na koncie Blizza.

O tym było wiadomo od dwóch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 19:20, Lordpilot napisał:

Cóż, skrytykowałeś (dość rzeczowo) "boskiego" Blizzarda, więc fani tej firmy się na Ciebie
rzucili :) Są oddani "slusznej sprawie" jak żołnierze cesarza Hirohito ;-)

ps. Mam jedno pytanie - można wreszcie grupować dowolną ilość jednostek, czy nadal jest
to śmieszne ograniczenie jak w innych rtsach Blizza ?


Z tego co gralem to nie widzialem nawet limitu na ilosc jednostek w jedne grupie i musze przyznac ze pieknie chodzi z taka masa jednostek na ekranie masakra jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, wie ktos moze czy jest jeszcze mozliwosc zagrania w bete SC2 ? Ew. nakierowanie mnie jak to uczynic, szperalem troche w necie ale co do bety to wyszukuje same newsy dotyczacej bety, a nie jak mozna dostac sie do rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam zarejestrowane W3 z dodatkiem i D2 z dodatkiem i jeszcze nic nie przyszło poza zawiadomieniem na pocztę, że wystartowała. Ja tam mam neutralne nastawienie do multi. Mogę zagrać, ale nie mam zapędów maniakalnych. Bardziej mnie będzie interesować singiel i historia w nim opowiedziana. Także liczę, że wkońcu uda się zbadać sytuacje bo w sumie skoro taka kupa ludzi nie śpi po nocach z powodu tej gry to coś w tym musi być ;). Mogliby się pośpieszyć z D3 zamiast SC2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 16:03, xexexe napisał:

Witam serdecznie, wie ktos moze czy jest jeszcze mozliwosc zagrania w bete SC2 ? Ew.
nakierowanie mnie jak to uczynic, szperalem troche w necie ale co do bety to wyszukuje
same newsy dotyczacej bety, a nie jak mozna dostac sie do rozgrywek.


By dostać się do bety było kilka możliwości:
- wygrać klucz w konkursie na różnych stronach
- dostać klucz podczas Blizzconu
- mieć konto założone na eu.battle.net, zarejestrowaną przynajmniej jedną grę Blizzarda, zaznaczenie opcji, że jest się zainteresowanym wzięciem udziału w testach i liczyć na łut szczęścia (losowanie osób jakie wezmą udział w testach)

W tej chwili nie ma możliwości na dostanie się, ale za jakiś czas będą wybierane kolejne osoby na podstawie punktu trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz, podaj link - bo coś czuję, że klucze te będą wysyłane TYLKO dla ludzi z BlizzConu ''08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować