Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Najdziwniejsze, że czytałem właśnie o tym, że jest strasznie przegięty itp, a tu taki banał. Może na wyższym poziomie trudności jest jakimś wyzwaniem ^^ Zobaczymy czy gra jeszcze może mnie jakoś zaskoczyć.

Prawie jak Kościej z jedynki : D Padł bez użycia żadnych eliksirów w kilka machnięć mieczem, a grałem na trudnym : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:38, daemonaray napisał:

> Jak wgrać zadanie "kłopoty z trollem" ? nie dostałem kodu, a nie mogę nic zrobic
:(

Nie trzeba kodu, wciskasz pobierz i pobiera. Potem gasisz launcher i uruchamiasz go jako
administrator w systemie.

ciągle problem z połączeniem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 20:00, Pietro87 napisał:

Wiesiek chyba nie wspiera w ogóle dźwięku 5.1 na dziś dzień.
Możesz albo grać na słuchawkach [w systemowym profilu ustaw wtedy słuchawki stereo] albo
na innym schemacie który nie wykorzysta kilku głośników z 5.1, np na schemacie 2.1, co
prawda 3 głośniki [zapewne dwa boczne i jeden centralny] będą głuche, ale przynajmniej
dwa boczne + subbuf będą poprawnie zarządzać schematem dźwięku.


Dziwne, bo u mnie 5.1 działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:30, daemonaray napisał:

Na tym chyba właśnie polega tryb HC...


Domyślnie grałem na trudnym. to był taki "wypadek przy pracy" a raczej moja głupota, miałem skopiowanego sejwa ale nie dziala ;c

to wspomoże ktoś ? robiłem skrupulatnie wszystkie zadania poboczne, zlitujcie sie, nie mam sił meczyć sie od nowa :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:30, daemonaray napisał:

Tylko jak je czytać... W BG2 otwierało się w ekwipunku, łatwo i przyjemnie a tutaj próbuje
od kilkudziesięciu minut i nic.

Podwójne kliknięcie na książce i przeczytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:30, daemonaray napisał:

Tylko jak je czytać... W BG2 otwierało się w ekwipunku, łatwo i przyjemnie a tutaj próbuje
od kilkudziesięciu minut i nic.


Polecam 2 razy l - click w ekwipunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem...

Spoiler

Jestem w II akcie, udaję się do kryjówki królobójców, już po tej wizji... I co tam zastaję? Golema. Jak go pokonać? W poradniku nic nawet nie pisze, by on tam występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:56, Daerdinek napisał:

Mam pewien problem...

Spoiler

Jestem w II akcie, udaję się do kryjówki królobójców, już po tej wizji... I co tam
zastaję? Golema. Jak go pokonać? W poradniku nic nawet nie pisze, by on tam występował.



Spoiler

Podstawa to uniki,non stop musisz go unikać tak aby on walnął się w ściane co go ogłuszy na chwile a ty będziesz miał czas zaatakować go po plecach,druga sprawa to znak Yrden:używaj go i kiedy Golem zostanie sparaliżowany atakuj go po czym szybko odskakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 21:56, Daerdinek napisał:

Mam pewien problem...

Spoiler

Jestem w II akcie, udaję się do kryjówki królobójców, już po tej wizji... I co tam
zastaję? Golema. Jak go pokonać? W poradniku nic nawet nie pisze, by on tam występował.



Tak jak każdego innego potwora ... on naprawdę jest banalny do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poradziłem sobie... Z początku nie zauważyłem, bym zadawał mu jakiekolwiek obrażenia. Dziwne, że w poradniku nic nie ma o nim w tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 22:00, Bongo777 napisał:

Gdzie można znależć tego tajemniczego kupca ?

W 1 akcie

Spoiler

naprzeciwko kupca z którym negocjujemy zapłatę za ubicie Kejrana

, w 2
Spoiler

akcie jeśli gramy po stronie Roche''a to przy wieży obok burdelu

, w 3 akcie
Spoiler

nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś wrzucić pliki xxx.dlc, które są w folderze Wiedźmin 2/CookedPC? Znalazłem sposób, aby można było zainstalować dlc które ma się aktywowane na koncie, ale ściąganie się zapętla. dysponuję tylko troll.dlc, a na liscie mam jeszcze dodatki z kurtką, zestawem alchemika i tajemniczym kupcem. Mógłby ktoś udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania:

Jak podwyższyć widok w "przód" by się przyjrzeć komuś/czemuś itp.

Zauważyłem,że jak nie jestem w posiadaniu płyty to opcja ściągania jakichkolwiek DLC ,czy zarejestrowania/ zalogowania jest nie jest możliwa. Czy to znaczy,że jak dojdzie oczekiwany patch to bd. musiał znowu włożyć płytkę do napędu?

Co to jest za zbroja

Spoiler

która ma kaptur, jest bardzo podobna do czerwonych pasów ,ale jest w porównaniu z tym czerwona?



Czy w nast. patchu mają zamiar dodać lepszy tryb walki, czy tylko pomarzyć / lub czekać na ed. rozszerzoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drzewku umiejętności Szermierka to umiejętności na początku nie mogą mieć mutagenów tylko te na końcu?

@BartexooN Pancerz kejrana chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 22:13, BartexooN napisał:

Co to jest za zbroja

Spoiler

która ma kaptur, jest bardzo podobna do czerwonych pasów ,ale
jest w porównaniu z tym czerwona?


To jest zbroja z

Spoiler

Kejrana - 1 akt


Dnia 24.05.2011 o 22:13, BartexooN napisał:

Czy w nast. patchu mają zamiar dodać lepszy tryb walki, czy tylko pomarzyć / lub czekać
na ed. rozszerzoną ?

Aktualny tryb walki jest bardzo fajny, na początku gra się trudno ale potem walka to czysta przyjemność. Trzeba się nauczyć robić uniki ;) + Queen jest op i z wymaxowanym nie będziesz tracił życia przez większość walk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2011 o 22:28, Peres00 napisał:

A co jest złego w tym trybie walki ?

Klawiatura. Nie jest przyjazna mi, fanowi Wiedźmina i napalonego fana Wiecia 1-dynki granie myszką.
Myszką się grało lepiej, a w ogóle ciągle jakieś baty musi Geralt dostać.

@Buachu - Dziękuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować