Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator odniósł sukces

40 postów w tym temacie

Można to wyjaśnić bardzo prosto- ludzie tak bardzo lubią klimaty obcych, predatorów i marines, że przymkną oko nawet na spore niedociągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt...Gra nie jest aż taka zła. Ale żeby aż tak się nad nią rozpływać?
Jest wiele niedoróbek, błędów i ogólnie jakościowo gra nie powala.
Klimat średni, daleko mu do AvP1, że o AvP2 nie wspomnę.
To chyba po prostu kwestia marki i ikon SF, choć i te się ostatnio bardzo zużyły (vide AvP Requiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może grę kupują po prostu fani Obcego i Predatora, niekoniecznie samych gier?

Ja miłośnikiem żadnej z tych postaci nie jestem, więc tym bardziej nie kupie średnio w sumie ocenionej gry. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to już ten stary Aliens vs Predator, ale nadal są to te klimaty. Szczerze nie wierzyłem w sukces tej gry chociaż na chwilę obecną dane mi było pograć jedynie w demo mp. Jak widać coś w tym jednak musi być i sprawdzić trzeba co to takiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zainstalowałem starego, poczciwego Alines vs Predator 2. Wrzuciłem do tego patch widescreen (gram w 1600x900) + dodatki z nowymi teksturami. I wiecie co Wam powiem? Nowe AvP może się schować!!! Tylko na samym początku w AvP2 3 razy podskoczyłem na krześle. Pamiętacie na początku ten efekt z pękającą rurą na suficie (czy coś takiego)? Wiedziałem, gdzie to będzie ale i tak się zląkłem (muza + dźwięk predatora robi swoje). W nowym AvP był podobny element... tylko jakoś nic nie straszny. Jeżeli mam być szczery - polecam zakup starego AvP2 (obecnie ciężko dostępny). Będziecie lepiej zadowoleni (nie wspomnę już o narzędziach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 09:53, TobiAlex napisał:

A ja wczoraj zainstalowałem starego, poczciwego Alines vs Predator 2. Wrzuciłem do tego
patch widescreen (gram w 1600x900) + dodatki z nowymi teksturami. I wiecie co Wam powiem?
Nowe AvP może się schować!!! Tylko na samym początku w AvP2 3 razy podskoczyłem na krześle.
Pamiętacie na początku ten efekt z pękającą rurą na suficie (czy coś takiego)? Wiedziałem,
gdzie to będzie ale i tak się zląkłem (muza + dźwięk predatora robi swoje). W nowym AvP
był podobny element... tylko jakoś nic nie straszny. Jeżeli mam być szczery - polecam
zakup starego AvP2 (obecnie ciężko dostępny). Będziecie lepiej zadowoleni (nie wspomnę
już o narzędziach).


Ostatnio o tym samym momencie opowiadałem znajomej :) Rura na suficie wyglądająca jak Obcy, most który jest ostrzeliwany przez Predatora czy płonąca ciężarówka która stacza się z góry... To są momenty których się nie zapomina. Ostatni raz grałem w AvP2 jakieś 3 lata temu :) W nowym AvP zupełnie nie ma takich sytuacji. Nie zaskoczył mnie on ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych słabszych recenzji nie porusza nawet tematu multiplayera. Przeszli mocno średniego singla i odwalili recenzję. Niestety nawet w rozgrywce wieloosobowej trzeba jeszcze to i owo doszlifować. Konsolowy system match makingu szwankuje niestety, ale pewnie zaleczą go serwery dedykowane (powinny pojawić się za kilka dni). Balans między rasami jest jednak naprawde dobry a grafa i udżwiękowienie stoja na naprawdę solidnym poziomie i budują klimat. TDM ze znajomymi gra się świetnie.
Dla fanów obcego/predatora to oczywiście pozycja obowiązkowa. Fanom cs''a i cod''ów gra do gustu pewnie nie przypadnie- całkowicie inny styl rozgrywki (choć może być też miła odskocznią od tych tytułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym gdyby nie steam, co do ocen recenzentów to mam je gdzieś, fakt czytam ale to jest tylko informacja która przekazuje mi pewna wiedzę a mnie może się nawet podobać gniot i go kupię niezależnie od wystawionych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 10:12, mandragora1 napisał:

kupiłbym gdyby nie steam


A co niby złego jest w steamie?. Wciskam shift+tab wybieram znajomego, zapraszam do gry i jedziemy.Nawet dla ludzi, którzy nie mają tam jeszcze qmpli wystarczy wejść na czata grupowego (jak np polski avp http://steamcommunity.com/groups/avporgpl) zgarnąć parę osób i już się gra przyjemniej.
Co do innych zalet steama- nośniki z grą jest zbędny a patche same się ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 10:23, SmokeY napisał:

Co do innych zalet steama- nośniki z grą jest zbędny a patche same się ściągają.


Czyli nie ma przyjemności z posiadania gry "fizycznie" - ludzie bardziej cenią coś, co postawią na półce, niż coś, co jest ciągiem cyfr. Poza tym nie da się odsprzedać, no chyba że z kontem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo u znajomego wyglądało fajnie, filmiki z wersji pełnej też całkiem ładnie. Przed kupnem wstrzymał mnie z kolei sam Steam, do którego w żaden sposób nie mogę się podłączyć. I to jest problem z moim połączeniem z Internetem, bo z pewnej otwartej sieci w okolicy leci bezproblemowo. Cóż, może po nieskutecznej wielkiej ilości internetowo-softwarowych zabiegów na podstawie strony supportu i przeczytanych forów, mailowy support Steama coś zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 11:27, Mr_Hyde napisał:

Nie ma sie co dziwic ,ze gry sa coraz gorsze jak gracze i tak kupuja kazdy crap :] .

Może nie każdy jest tak wymagający co do gier. Tacy lubią pograć, rozładować napięcie za pomocą gry po/przed ciężkim dniu/dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rebelion się cieszy? Przecież 90% recenzentów zjechało te gre (patrz gamespot)...

Sam czekałem na AVP... kupiłem kolekcjonerke i jestem koszmarnie rozczarowany - brak dedykow i niegrywalny niemal multi w grach chostowanych + krótki i nijaki single sprawiaja ze to nawet nie jest sredniak - moze jeszcze nie gniot ale produkt ponizej sredniej... dokladnie taki jakiego mozna by oczekiwac po tworcach "saboteur"... PADAKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować