Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Zna ktoś może gameboxa, czyli martwe zmartwychwstanie!

11 postów w tym temacie

Jeśli ktos pamięta to ponad rok temu na tvp1 można było zobaczyc jedyny ogólnodostepny program tv dla graczy - gamebox. Po jakimś czasie nastąpiła przerwa i program miał się pojawić trochę później.
A teraz uwaga, przygotowac się http://www.tvp.pl/gamebox .
Oh my gods: Lands of Infinity, #$@$, dlaczego tvp nie skasuje tej strony, albo postara się o wznowienie programu, bo od roku nic się nie zmieniło, a program się nie pojawił.
Smutne, zostaje nam tylko hyper......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:05, HumanGhost napisał:

Szkoda, że program zniknął z ramówki. TVP widać nie zależy na społeczności graczy i olała sprawę.

zgadzam sie olali nas w 100%^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie żadnej stacji nie zależy na graczach komputerowych.Jeden program był na jedynce to go zdjeli,drugi był zdaje sie na tv4 i też przeminął z wiatrem.Pamiętam że na poloni 1 kiedyś też coś było ale to dawno temu.Nikomu w telewizji nas nie zależy.chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został tylko hyper,ale nie wszyscy mają dostęp do niego.
POza tym POwinien być przynajmniej od 19,00 , bo komu ten kretyński zig zap.
Dla niekumatych hyper to chyba jedyny obecnie polski kanał o grach, dostępny na cyfrze +, kanał 41 po 21,00.
Review territory rządzi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:11, darkwind21 napisał:

Nikomu w telewizji nas nie zależy.chlip chlip

Publicznej nie ;). Ale z tego co wiem to jakos w marcu ma sie pojawic na antenie TV Turbo program GraMy. Zgadnij o jakiej tematyce bedzie ;). Brawo! Dziesiec pkt dla Ciebie za odgadniecie, ze program bedzie o grach komputerowych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niezły pomysł, by gram.pl było najlepsze
przy rejestracji ściaga ci dane o twiom kompie i gdy chcesz zamówić grę wyświetli ci się czy i jak będzie działać.
koniec z odsprzedawaniem gier, bo u mnie nie działa!!!
podawać nowe pomysły i ulepszać, a admin gram.pl niech tą opcję weźmie pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:21, Piotrek K. napisał:

> Nikomu w telewizji nas nie zależy.chlip chlip
Publicznej nie ;). Ale z tego co wiem to jakos w marcu ma sie pojawic na antenie TV Turbo program
GraMy. Zgadnij o jakiej tematyce bedzie ;). Brawo! Dziesiec pkt dla Ciebie za odgadniecie,
ze program bedzie o grach komputerowych ;).



Fajnie ale najpierw trzeba mieć tvn turbo.
Oj muszę się w końcu zaopatrzyć w dekoder cyfrowy bo zostały mi tylko 4 polskie programy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamebox to był najlepszy program o grach komputerowych w naszej publicznej telewizji. Bardz szkoda, że go zdięli. Wie ktoś może jak nazywali się prowadzący, bo teraz już nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować