Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

42 postów w tym temacie

>> Domek przecież o tym wspomniał...

O rany.. nieprzytomny.. rzeczywiście.. Przyłapany zostałem na zbyt pobieżnym czytaniu Waszych cotygodniowych dziełek.. Upraszam o wybaczenie i obiecuje się lepiej przykładać od następnego razu.. /salute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie polskie tlumaczenie Crash jest calkowicie chybione. Moze sie ze mna nikt nie zgodzi, ale tytul "Stłuczka" pasowalby bardziej. Bylby blizszy oryginalnemu tytulowi i pasowalby do wydarzen z filmu. A nie jakies tam Miasto Gniewy. Powiem szczerze, ze najpierw myslalem, ze to jakis film podszywa sie pod Sin City (Miasto Grzechu) z niewiele zmienionym tytulem, tym bardziej, ze na ekrany kin trafily te filmy w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem mi sie miasto gniewu podoba. a co do crash to mogliby wymyslec lepiej :-)

PS
dobrze ze zaczynam sie oduzalezniac od wowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chamb: Tryliardy miliardów zabitych wilków? Widzę, że na obrońcę praw zwierząt to Ty się nie nadajesz. ;P

lol

To mnie rozwala: :D

Teksty Chamba: Chamb
Teksty Domka: Domek
Narrator: Domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sztandarowym przykładem beznadziejnych polskich tłumaczeń jest jeden z filmów z Bondem w roli głównej: "From Russia with love" (w PL - "Pozdrowienia z Moskwy"). MOSKWY XD!

2. Ocenę 40/40 od Famitsu otrzymało 6, a nie 4 gry! Soul Calibur, Vagrant Story, Nintendogs, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Legend of Zelda: The Wind Waker i teraz Final Fantasy XII.

3. Z tym Vagrant Story to daliście czadu. To jeden z najlepszych i najbardziej znanych eRPeGów na PSXa, made by Squaresoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 00:53, Artix- napisał:

2. Ocenę 40/40 od Famitsu otrzymało 6, a nie 4 gry! Soul Calibur, Vagrant Story, Nintendogs,
The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Legend of Zelda: The Wind Waker i teraz Final Fantasy
XII.

Dałeś czadu... wszystkie 6 jest wymienione w tekście...

Dnia 13.03.2006 o 00:53, Artix- napisał:

3. Z tym Vagrant Story to daliście czadu. To jeden z najlepszych i najbardziej znanych eRPeGów
na PSXa, made by Squaresoft.

Wybacz... ale jak można kojarzyć grę, w którą nigdy nie miało się przyjemności zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeprasza za mały offtop ale jako że już ktoś z CDP się pojawił na forum to zapytam :
Kiedy można się spodziewać wyników konkursu koszyczkowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 09:45, Chamberlyn napisał:

> Kiedy można się spodziewać wyników konkursu koszyczkowego ?
Wkrótce™ ;)

Uff. To kamień z serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze ten licznik na glownej stronie dotyczy "ile czasu do konca konkursu koszyczkowego" ;/
a w najlepszym wypadku..."podanie daty premiery Wiedzmina" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puźno przeczytane ale jak zwykle ciekawa dyskusja:)
P.S Może czasami zaprosicie jakiegoś forumowicza do rozmowy:) Ciekawe by to było chyba:D Ale i tak jest świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 09:41, Chamberlyn napisał:

Dałeś czadu... wszystkie 6 jest wymienione w tekście...

Ups, faktycznie. Mój błąd, sorry.

Dnia 13.03.2006 o 09:41, Chamberlyn napisał:


Wybacz... ale jak można kojarzyć grę, w którą nigdy nie miało się przyjemności zagrać?

Cóż, elementarną wiedzę trzeba mieć, nie ;)? Nie no, masz prawo nie kojarzyć, ale to jest naprawdę dość znany eRPeG. Ja w nie grywam, ale tuzy gatunku kojarzę. Zdziwiło mnie to o tyle, że chyba jesteś również konsolowcem, więc nieznajomość tematu odpada. Cóż, bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 09:41, Chamberlyn napisał:

Wybacz... ale jak można kojarzyć grę, w którą nigdy nie miało się przyjemności zagrać?


*klaszcze z pokwikiem*

Prawdaż to oczywista ,że nie można się bardziej wypowiadać o grze w którą się nie grało. Ale żeby tak od razu nie kojarzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować