Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 11:35, iro1979 napisał:

budo. Wstyd się przyznać przegrałem z tym rexem. Zaskoczył mnie tym co mnie najbardziej denerwuje :/ kradzieżą pasmi i ich
niszczeniem. Ale jak wiedziałem czym szaleje to wygrałem z nim 2 x następne walki. Dzisiaj z nim 5/1 w walkach. Ogólnie
jestem zadowlony :)


Ja z nim wygrałem 2:0. Miałem wilki a to jest talia która potrzebuje 2 many do gry ;] wilk, pompka, wilk, pompka, itd. nic nie mógł zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nerwica dopadła.wchodze na serwer i mówie a przetestuje sobie jakąś nową talie.I patrze CENturion jakiś na 6 lev.a zagram czemu nie.i wiecie ci wygralem dowaliło mi ze 140expa,no i sie wkurzylem bo to było konto które mam do zabawy.a powinenem wtedy mieć to podstawowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:04, Budo napisał:

> budo. Wstyd się przyznać przegrałem z tym rexem. Zaskoczył mnie tym co mnie najbardziej denerwuje :/ kradzieżą pasmi
i ich
> niszczeniem. Ale jak wiedziałem czym szaleje to wygrałem z nim 2 x następne walki. Dzisiaj z nim 5/1 w walkach.
Ogólnie
> jestem zadowlony :)

Ja z nim wygrałem 2:0. Miałem wilki a to jest talia która potrzebuje 2 many do gry ;]
wilk, pompka, wilk, pompka, itd. nic nie mógł zrobić.


wilk,pompka????co to jest ta pompka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj a ostrzegałem was że jest dobry bo pokonał mnie a miałem łączników,ale potem mu dowaliłem kolcami eterui nic już nie zrobił
PS.kolce są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2005 o 13:06, zari2 napisał:

wilk,pompka????co
to jest ta pompka


Hehe, pompka to wszystko co podpakuje Ci stwora. U mnie większe wzmocnienie, za 2 many +4/+0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:04, zari2 napisał:

ale mnie nerwica dopadła.wchodze na serwer i mówie a przetestuje sobie jakąś nową talie.I patrze CENturion jakiś na 6 lev.a
zagram czemu nie.i wiecie ci wygralem dowaliło mi ze 140expa,no i sie wkurzylem bo to było konto które mam do zabawy.a powinenem
wtedy mieć to podstawowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


BUHAHAHAA. To się pobawiłeś :). Dzisiaj kiepski dzień. Jak nie rusher to bug. Nie wiem jak długo tłumaczyć jin_na (10lev) że sam pierścień nie jest bugiem, ale jego kopiowanie za 1 eteru tak. W talii syntetów jest podobny urok ale 3/3 nie 4/4 jak pierścień i koszt rzucenia = 3 eteru. Skopiowanie i puszczenie tego uroq kosztuje 7 eteru a jest gorszy do pierścienia. Wtopiłem z jin_na 2/1 bo jest kiepski/a tylko gra na buach i to jest atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja trzymam sie na ostatkach expa 301(musze coś wygrać)a na drugim koncie spadłem z 2 lev.bo przegrałem z novosibeerskiem czy jakos tak i mam 275expa.ale te gazy są całkiem niezle.a co do tych wilków to musze spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj dobry dzień. Na początku diskonekciarze (3 pod rząd), potem przez przypadek walka z BattleAngel (8 level)- uważajcie na niego, było 2:1 dla niego. Ale potem się rozkręciło. Mamy pierwszego chętnego do klanu- psiaq. Na razie 1 level, ale jest niezły. Ma 12 lat i jak na początkującego to prezentuje naprawdę dobry poziom. Nawet wygrał ze mna 1 rundę bez forów. Aha mam już 2 level ide zobaczyć staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Budo nieźle nieźle. Czym gra BattleAngel, bo kiedyś grałem z jakimś ..Angel.. ale nie pamiętam pełnej ksywki. :-) Ja też coś często trafiam na disconnekciarzy. Przez to mam tak mało tur względem ilości wygranych. Mógłbym już miec następnego awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanow gry. Kilka dni temu zainstalowalem ja w koncu i od tej pory nie moge sie oderwac ;)
Zaczalem czytac od poczatku wszystkie posty jednak dalem spokoj ;) Poszukiwanej przeze mnie infromacji tutaj raczej na pewno nie znajde. Jednak moze ktos mi udzieli odpowiedzi. Otoz mam problem z misja 1 Syntetow. Po otwarciu pulapki i uwolnieniu Bety sa za nim kolejne drzwi prowadzace do portalu. I nie moge w zaden sposob ich otworzyc. Z opisu wynika ze to ta sama brama "Pulapki" i ten sam klucz do kamienia runicznego powinien ja otworzyc. Jednak nic takiego sie nie dzieje. Spenetrowalem cale podziemia i nic innego nie znalazlem. No i cala ta przestrzen pozostaje przede mna zamknieta. A jest w niej min. kapliczka z umiejetnoscia. Jak mozna sie tam dostac? Prosze o szybka odpowiedz bym mogl wrocic do gry ;D

A ponadto jak chyba, z tego co czytalem, najbardziej mi odpowiada gra Witalami i Chaotami. Jakos najbardziej ich karty mi odpowiadaja. Moze tez gra sie nimi przyjemniej poniewaz nie ma jeszcze tych truposzakow, najmniej przyjemnego towarzystwa ;) Chociaz kampania Kinetow po zdobyciu smokow staje sie nawet przyjemna, ale wtedy sie juz konczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdzilem teraz swoja wersje gry. Mam z CDA i sadzilem ze to najnowsza. A sie okazalo ze to najstarsza 1.0 ;) No to trza mi sciagnac patche w takim razie. Jednak czy one sa wazne dla gry solo? Bo zapewne z nimi nie beda mi dzialaly stare zapisy. A wczoraj skonczylem po raz drugi kampanie Witalow i trzeci raz w tak krotkim czasie mi sie nie chce ;) Z drugiej strony na Chaotow mam ochote juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po otwarciu pulapki i uwolnieniu Bety sa za nim kolejne drzwi prowadzace do portalu. I nie moge w zaden sposob ich otworzyc.
Tych drzwi nie da się otworzyć i nie jest to potrzebne do ukończenia misji. Bądź cierpliwy i zagraj w kampanię Diamandy po ukończeniu kampanii Kinetów, a wszystko się wyjaśni.
Czekamy na debiut na serwerze głównym, gdy już zakończysz kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 15:49, Sinic11 napisał:

No i sprawdzilem teraz swoja wersje gry. Mam z CDA i sadzilem ze to najnowsza. A sie okazalo ze to najstarsza 1.0 ;) No
to trza mi sciagnac patche w takim razie. Jednak czy one sa wazne dla gry solo? Bo zapewne z nimi nie beda mi dzialaly stare
zapisy. A wczoraj skonczylem po raz drugi kampanie Witalow i trzeci raz w tak krotkim czasie mi sie nie chce ;) Z drugiej
strony na Chaotow mam ochote juz ;)


Wiesz da się grać w singla bez patchy. One są tak zrobione że zmieniają tylko właściwości stworów, raczej co do samej gry to nie zauważyłem dużych różnic. A co do twojego pytania to niestety grałem w singla już tak dawno że nie pamiętam co się tam robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Budo za odpowiedz. Wlasnie gralo mi sie bez problemu bez patchy i dlatego nie chcialem ich instalowac. Na multi mam jeszcze czas ;)
Sciagnalem teraz 1.0->1.3 i przeczytalem opis. Do pewnego stopnia zmienia pewne stwory, jednak z pewnoscia nie sa to jakies raydkalne zmiany. W kazdym razie proba instalacji skonczyla sie komunikatem o nieznanym pliku ini ;) Wiec w przyszlosci reinstalacja gry lub instalowanie kolejnych patchy, moze to sie uda.

A na teraz moze ktos jeszcze pamieta kampanie solo i mi odpowie.
A ja sie chyba wezme za Chaotow poki co lub za Diamande. Choc ta ostatnia zaczyna wedrowke po trupich okolicach i jakos mi nie lezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Już Ci wcześniej Treant odpowiedział, coś mi sie kojarzy że ma rację. Aha, jak będziesz chciał grać w multi to instaluj wszystkie patche po kolei,1.00--->1.01, 1.01--->1.02, 1.02--->1.03. Inaczej se nie zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo -->
Dzieki za ten post kierunkujacy. Nie zobaczylem posta Treanta :)

Wlasnie sie zaczalem bawic patchami. Ten 1.0->1.3 nie da sie. Po takim czasie od powstania blad w patchu to juz absurd.
Instalacja 1.0->1.1 pomyslnie, 1.1->1.2 nie wykryl plikow ktore ma zmieniac. Pozniej 1.2->1.3 znow wyswietla nieznane cos. Jakos mam z tymi patchami problemy.

Treant -->
Dzieki, po czasie ;), za odpowiedz. :)
Swoja droga to nalezy ta "zagadka" do szczegolnie nielubianego przeze mnie typu. Wez sie domysl czlowieku ze nie jestes tak glupi ze nie mozesz znalezc tam przejscia. A szukalem dlugo poniewaz wczesniej nie zobaczylem tej drugiej bramy i lazilem po calych podziemiach szukajac "ukrytego" przejscia. Pozniej jak zobaczylem ta brame to zaczalem grac od nowa poniewaz sadzilem ze musze od razu uzyc klucza i otworzyc ta druga brame. W koncu doszedlem do wniosku ze to jest bug. Ostatecznie po dlugich meczarniach sie zniechecilem do kampanii Syntetow. A rozwiazaniem jest ukonczenie gry Diamanda. Ja mam Diamande od strony Kinetow zaliczona. Ale nie sadze by ta Diamanda i w tym momencie mi cos zmienila, nawet gdybym tamta kampanie przeszedl. Bardzo to dlugie, ale tez moja frustracja na takowa "zagadke" wielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co!!!totalna załamka gówno mi dało to że wygrałem z tym centurionem bo później same porażki i spadłem z 2 lev.jak chcecie to sprawdźcie moje staty.a co do tego psiaqa to ja mu powiedziałem o tym klanie:] i wogóle odechciewa mi się grać bo wszyscy mnie kładą.i co z tego że rozwalam pierwszakow jak mi to daje mało expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 16:32, Sinic11 napisał:

Budo -->
Dzieki za ten post kierunkujacy. Nie zobaczylem posta Treanta :)

Wlasnie sie zaczalem bawic patchami. Ten 1.0->1.3
nie da sie. Po takim czasie od powstania blad w patchu to juz absurd.
Instalacja 1.0->1.1 pomyslnie, 1.1->1.2 nie
wykryl plikow ktore ma zmieniac. Pozniej 1.2->1.3 znow wyswietla nieznane cos. Jakos mam z tymi patchami problemy.


On zawsze tak gada (tzn program). Jak instalujesz drugiego patcha to wejdź w folder nival interactive i potem w Etherlords II. powinno być ok (wtedy jak się Ciebie pyta gdzie chcesz zaktualizować pliki gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować