Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2005 o 18:05, HumanGhost napisał:

Szczerze powiedziawszy to dziwnie ta talia wygląda. Ale napisz jaka skuteczność, bo moze być niezła z tą pauzą. Ja chyba
zaczne grać witalami, bo mam największe doświadczenie w tych dwóch rasach. Tylko muszę jakiś nowy deq wymyslec, bo stare
już mi sie znudziły. :-D


Jeśli mam na sobie strachliwość i urok pouse :) + 2 x tkacz + 3 łącznik + 1 smok przeciwnik jest bez szans - do końca gry nie ma eteru hehe - moge ci pokacać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2005 o 18:45, iro1979 napisał:

Jeśli mam na sobie strachliwość i urok pouse :) + 2 x tkacz + 3 łącznik + 1 smok
przeciwnik jest bez szans - do końca gry nie ma eteru hehe - moge ci pokacać:)


No cóż dosyć egzotyczna kombinacja, ciężka do uzyskania w grze z dobrą talią. Zamień smoka na bełkotacza, i banan na mordzie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:38, HumanGhost napisał:

Dobra, to jak będę na serwerze to musisz mi to pokazać w akcji jako wielbicielowi Kinetów. :-D


Hehe mam jeszcze 1 dziwny deck z aktualizacją danych syntetów, też bardzo egzotyczny. AD jest najlepszym dociągiem w grze :) Fakt że zjeżdżam z HP prawie do 0 ale potem jest już tylko z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2005 o 20:18, iro1979 napisał:

Hehe mam jeszcze 1
dziwny deck z aktualizacją danych syntetów, też bardzo egzotyczny. AD jest najlepszym dociągiem w grze :) Fakt że zjeżdżam
z HP prawie do 0 ale potem jest już tylko z górki


\No raz grałęm z jakimś ruskiem i wziąłem aktualizację to mi powiedział że jestem albo odważny albo głupi :P
Ale wtedy wygrałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Budo dalej modyfikuje ;) I bardzo prosto poszlo gdy zmniejszylem lvl postaci z 12 na 11 i w koncu na 10. Mam teraz szczescie i tlumienia na 3 i kilka czarow w zapasie. No i dodalem sily i na koncu ta postac ma wiecej hp niz lvl 12. Wiec jestem na duzym plusie ;). Szukanie najlepszej modyfikacji jednak trwa ;P

Mialem fajna walke z gosciem na lvl 5. Najpierw wygral on rzucajac na sam koniec lancuch i groby zanim ja to zrobilem i wykorzystalem jego cmentarz ;) Pozniej ja wygralem tracac 3 hp :0 A na koncu znow on zostajac na 1 hp i konczac tak jak pierwszy pojedynek. Ogolnie troche szczescia i bym go zalatwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:51, Sinic11 napisał:

A ja Budo dalej modyfikuje ;) I bardzo prosto poszlo gdy zmniejszylem lvl postaci z 12 na 11 i w koncu na 10. Mam teraz
szczescie i tlumienia na 3 i kilka czarow w zapasie. No i dodalem sily i na koncu ta postac ma wiecej hp niz lvl 12. Wiec
jestem na duzym plusie ;). Szukanie najlepszej modyfikacji jednak trwa ;P



a widzisz jednak dobre rady wujka Buda się przydały. Kombinuj jak na początek to naprawdę niezły dek a na pewno będzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie EL2 gralem chyba z 1,5roku temu na server wszedlem z waszą talią Vitalów tutaj z forum(to może ja jestem to kolo - bo nie znam angielski-odnosnie posta Budo).No po 3 dni grania zrobilem decka z wężami pocwiczylem na kompie i zagralem z Lord-of-chaos 25 lv hehehehe
w 1 rundzie mial 8 pnt. życia kiedy poleglem na zmasowy atak trupów.No wiadomo druga tura zostalem zdmuchnięty jak Golota z Taisonem.
A pytanie brzmi:Jak moge zobaczyć save które zrobilem tej walki(sprobuję ten deck skopiować no i spokojnie obejrzeć jak gość zagrywa)?
Boban/Xardax
P.S.dzięki za wczeszniejsze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z daredevil - raz grał normalnym deckiem 2/1 dla mnie - karty nie dopisały :P. Gadaliśmy sobie tak o rushu pszczół i w ogóle, że jest do dupy na rewanż wziął rusha pszczół :/ Ja mu mówie bees rush = no brain a on mi mówi jeszcze F.. U. 1 runda w plecy :/ 2 runda dla mnie po zmianach. W 3 zrobił to czego najbardziej nie lubie zmienił karty na trupie :/ hehe ale mu nie pomogło przed użyciem płonących grobów też mu napisałem F.. U mam nadzieję że się poczół jak bezmózg :) Bo jego najlepszy deck zawiódł (w dodatq myślał tyle że czas się zapalał na czerwono prawie w każdej turze). Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz stoczylem najglupsza walke w dziejach. Pierwsza ture wygralem. W drugiej tez bym bez problemu wygral. Ale co chwila zapomnialem stracic eteru i co chwila obrywalem nim od przeciwnika. Ponadto kilka innych bledow ktorych juz nawet nie pamietam. Sam sie ogolnie zabilem. 3 runda i to samo. Co chwila blad i praktycznie sam sie wykanczam. Pod koniec walka mogla sie ulozyc roznie. W sumie ja czekalem az mi sie pojawi kometa a on na cos od siebie lub moj blad z eterem ;) Mielismy obaj po 4 hp i nagle jemu zaczal sie eter burzyc. Na koniec szczescie sie do mnie usmiechnelo. Tym bardziej ze ja mialem ok 30 pasm a on nieco ponad polowe moich. Wiec szczescie naprawde mialem. A ze mial wiekszy lev to po tej walce znalazlem sie na lev 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko. Mialem 3 nie rozstrzygniete walki z 1 gostkiem. 2x go rozlaczylo jak prowadzilem 1:0 i raz jeszcze przed pierwsza runda. Jak mi to zaliczylo? Pisalo ze przeciwnik sie rozlaczyl i ja wygralem. Ale czy rzeczywiscie tak bylo czy jakos to inaczej sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 23:12, Sinic11 napisał:

A jeszcze pytanko. Mialem 3 nie rozstrzygniete walki z 1 gostkiem. 2x go rozlaczylo jak prowadzilem 1:0 i raz jeszcze przed
pierwsza runda. Jak mi to zaliczylo? Pisalo ze przeciwnik sie rozlaczyl i ja wygralem. Ale czy rzeczywiscie tak bylo czy
jakos to inaczej sie liczy?


Jak kogoś wywala gra jest to jednoznacznie odbierane przez serwer że ktoś zrobił disconekta. Tobie dodaje exp a jemu odejmuje. Nie denerwój się więc jak i ciebie wywali lub gra się zawieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol wszedlem sobie i wpadla mi walka z daredevil. W swojej drugiej turze zrobil 9 pszczolek i pewnie sie cieszyl jaki jest dobry. Jak wpadla moja supernowa i groby to przez polowe swego czasu milczal. :0 Pozniej spytal mnie jak dlugo gram. Gdy mu napisalem ze tydzien single to znow bylo zaniemowienie. Pozniej napisal mi ze on gra 2 lata. A nastepnie napisal ze jest mistrzem etherlords 2 (doslownie :)). W swojej czwartej turze znow mial stadko pszczolek i po ukonczeniu tworzenia napisal mi GO :) A ja mialem dobre losowanie i supernowa i groby i do piachu ;P Moze zmieni zdanie co do rush been ;) Nastepna walka i wzal trupy. Ja mialem w zapasie wiecej czarow na nie a przy sobie tylko 4. Na dodatek kiepskie losowanie i supernowa i grobami sobie musialem jakos radzic zeby go zwolnic. Do konca rozgrywki zadna z 2 fal mi nie weszla. I chyba tylko raz dostalem smierc do reki. Ale efekt byl ten sam i wygralem ostatecznie kometami ze wsparciem grobow :)
Nie zostalem po grze zeby z nim juz nie gadac. W kazdym razie podczas drugiej rozgrywki juz sie do mnie ani razu nie odezwal. Moze on tez nie chcial juz gadac. W koncu jest mistrzem :D. I faktycznie widzialem wczesniej pszczolki w akcji. Ale nikt tak dobrze ich nie robi jak on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie grac z rusherami - nie używają mózgu, a są mistrzami E2 ;P. Ja z nim już nie gram - no chyba że wezmę swoich trupów. Swoja drogą jak mozna być mistrzem E2, miec od 2 lat 1 level i przegrać 2x rushem pszczół ze zmianą na trupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 1 walkę już stoczyłem i się chyba popsułem serwer :) - grałem z pszczelim rusherem. Zrobiłem taki deck że rusher ma znikome szanse (pomimo że 6 kart jest na trupy :P więc gram 10 kartami). Pierwsza runda dla mnie (w między czasie wymiana 1 karty --> zapas jest skromny :P) i z 11 kartami wygrałem drugą rundę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pszczele rushe nie straszne. Jeśli tylko przeciwnik nie zaatakje w 3 turze to moja wygrana jest bardzo prawdopodobna. Ide się wziąć za jakąś talię Witlów, bo nie wypada dłuzej grać tylko jedną rasą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować