Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Etherlords II - wszystko o grze, komentarze, opinie, przemyślenia

2463 postów w tym temacie

W kazdym razie nieco mam zmodyfikowany znow deck. Dzialam caly czas tak jak wczesniej na wsparciu komet. teraz dodalem do nich wir by miec szanse szybciej przeciwnika zalatwic. A wulkany mam juz 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy inaczej to nazywa i juz mi sie miesza ;) Ten rezonas eteru/lancuch daje wlasnie takie same obrazenia. Przynajmniej tak jest w opisie. Wtedy musialbym uzyc czaru katastrofa (daje wszystkim bohaterom obrazenia) i przeciwnik by dostal 2x. Jesli nie ma ochrony przed magia i wczesniej by mi czegos nie zrobil to moze by sie nawet udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie idzie tymi Witalami. Zrobiłem nowy deq i niby wygrywam z kompem, ale to jakoś za mało. Brakuje mi w nim czegoś, sam nie wiem czego. Nie mam zbytno zaufania do nowej talii. Może to przez to, że tak długo grałem jedną rasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 13:40, Sinic11 napisał:

Kazdy inaczej to nazywa i juz mi sie miesza ;) Ten rezonas eteru/lancuch daje wlasnie takie same obrazenia. Przynajmniej
tak jest w opisie. Wtedy musialbym uzyc czaru katastrofa (daje wszystkim bohaterom obrazenia) i przeciwnik by dostal 2x.
Jesli nie ma ochrony przed magia i wczesniej by mi czegos nie zrobil to moze by sie nawet udalo ;)


Przyzwyczaj się do błędów w opisach czarów- łąńcuch zadaje podwójne obrażenia przeciwnikowi- tzn- katastrofa która zada Ci 20 obrażeń przeciwnika połechta na 20+40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz juz wiem wszystko ;P Mysle teraz o zupelnie nowym decku. Straszliwie zabojczym ;P

A co do serwera to raczej on nie dziala w ogole. Jest na stronce caly czas 5 online i 2 gry. Bez zmian odkad sprawdzam. Wiec to wszystko raczej po prostu nie dziala i ppokazuje ostatni zapis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie jeszcze w miare dobrze bo zostaje wam tcp/ip a u mnie się nie da bo patrzyłem np. w Hom&m3 i lipa bo niby mam stały adres ip ale za jakimś innym (dostawcy) i w sumie to tak jak bym miał2 na raz i się nie da :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie też wchodzi a będe poźniej za jakieś pół godziny,a ludzie juz tam siedzi chyba z 20 osób było jak wchodziłem.a musze deq wypróbować.iro jeśli będziesz miał z nim problemy na treningu to znaczy jest ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:10, zari2 napisał:

u mnie też wchodzi a będe poźniej za jakieś pół godziny,a ludzie juz tam siedzi chyba z 20 osób było jak wchodziłem.a musze
deq wypróbować.iro jeśli będziesz miał z nim problemy na treningu to znaczy jest ok:P


:) wygrałem z sinic''iem - qrna masakra, gra pare dni i jest mistrzem. 1 runda wtopa, potem remis i remis (czy jakoś tak) i potem 2x dla mnie. Nie mam nic na czary :/ no poza barierą :). Znowu grałem 10 kartami i potem 11 bo trupów nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iro1979 -->
No do mistrza daredevila mi jeszcze daleko ;) Ale sie staram jak moge znalezc super deck ;) Ogolnie to ten moj poprzednio starcza na wszystkich mniej doswiadczonych bez problemu. Tam robie masakre. Szczegolnie wszelkie rush nim rozwala i moge sie z wielbicielami takiej gry spotykac tylko i wylacznie ;P;) Ten nowy to szukanie sily na lepszych graczy, bez rush ;), i jak na razie mi nie wychodzi zbytnio. W sumie dodanie truposzy tylko go popsulo i idzie mi coraz gorzej z toba ;) Musze sie przede wszystkim nauczyc nimi grac bo na razie to nic o nich nie wiem. Wiem jak je zabijac i to mi do tej pory starczalo :) I moze trzeba na tym poprzestac :0

No i rzeczywiscie szczescie ze serwer akurat podczas treningu nam wywalil. Moze swietuja ruscy, wodke poppijaja, i cos im nie idzie dzis informatykowanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając z początkującym graczem obiecałem zamieścić kilka przykładowych talii.
Oto one. Nie aspirują do bycia niepokonanymi i nie ja jestem ich twórcą.
Na wcześniejszych stronach znaleźć można talie innych forumowiczów, wystarczy cierpliwie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować