Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek God of War III

32 postów w tym temacie

Ja na grę czekam z niecierpliwością God of War III jest to najlepszy slasher na PS3 oczywiście swój egzemplarz God of War III - Ultimate Trilogy Edition już dawno zamówiony na tą grę wziąłem specjalnie w pracy urlop na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kratos teraz jest takim koksem, że skrzynki otwiera 1 ręką O_O i do wspinania się używa ostrzy. YEAH! Nic tylko zbierać na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram sobie w GOW3,grafika piękna game play pewnie też bedzię znakomity:)
Pare lat temu specjalnie dla GOW1 kupiłem Ps2 i bawiłem się fantastycznie,już nie moge się doczekać GOW3 :)


pustelnik21-jesteś takim przeciwnikiem PS3 że gdyby nawet była zadarmo a gry wniebo wzięte też byś powiedział że PS3 to gniot:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War jest jak dla mnie jedyną grą, dla której żałuję, że nie kupiłem PS3, a X''sa. Kiedyś się nadrobi jednak zaległości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War jest jak dla mnie jedyną grą, dla której żałuję, że nie kupiłem PS3, a X''sa. Kiedyś się nadrobi jednak zaległości :]

Ja żałuje że nie mam X`sa dla Alana :)ale jak sam mówisz kiedyś się nadrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:02, pustelnik21 napisał:

Taka sobie gra.Grafika nie niezachwyca ,tak samo ja cała a otoczka.Tylko bluzgi,krew,flaki
i kopulacja ,tak w skrócie można odzwierdziedlić tą gre


X-Protector is back! :D

To ja mogę słowo w słowo powiedzieć to samo o pierwszej lepszej grze na x-klocka, porównując GoW 3 oczywiście. I pewnie większość ludności by się ze mną zgodziła.

Tyle, że kilka uwag w sprawie twojej oceny:
- otoczka gry nie zachwyca - pewnie, gdyby mitologia grecka była ciekawa, to by totalnie była olana przez ludzi. A skoro nie jest...to chyba logiczne, że jednak zachwyca, co nie?
- tylko bluzgi w grze - Audiotele dla gramowiczów! Czy Kratos chociaż raz w którejkolwiek części powiedział przynajmniej "Fuck!"?:
a) tak
b) nie
c) X360 forever! Pozdrawiam - pustelnik21
- reszta, czyli krew, flaki i kopulacja pokazują, że gra jest dorosła, dla dorosłych graczy. Zresztą ta twoja kopulacja nie jest nawet pokazywana, a gdyby była, to by pewnie i dodało realizmu.
- skoro grafika cię nie zachwyca, to ja nie wiem - jest ktoś jeszcze na gramie, kto nie zachwyca się grafiką w GoW 3? ;D

Tak w skrócie, to ci mogę odzwierciedlić jedno - daj se siana i ostygnij, pustelnik21... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2010 o 00:06, Cygi napisał:

Tak w skrócie, to ci mogę odzwierciedlić jedno - daj se siana i ostygnij, pustelnik21...
:|

Na to liczyć nie możesz, on wielbi swój kochany Microsoft a wszystkim pozostałym gardzi więc nie ma szans na poprawę. W sumie niech pisze póki może bo jego kariera na tym forum raczej nie będzie długa;)

Co do gry to żałuję, że nie mam teraz PS3, poprzednie części były super i grało mi się wyśmienicie, ba nawet dalej w nie gram;p. Do niedawna chciałem kupić w maju Xbox360 ale ostatnio bardzo dobre gry ukazały się na PS3 z Uncharted, God of War i Heavy Rain , więc raczej to kupię. Brakować mi będzie Gears of War ale mówi się trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować