Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek God of War III

32 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2010 o 21:02, pustelnik21 napisał:

Taka sobie gra.Grafika nie niezachwyca ,tak samo ja cała a otoczka.Tylko bluzgi,krew,flaki
i kopulacja ,tak w skrócie można odzwierdziedlić tą gre


Może ktoś coś z nim zrobić? Najlepiej wlepcie mu bana za trollowanie na co najmniej 3 polskich stronach growych. Wszędzie gdzie się wejdzie to pustelnik ze swoimi mądrościami, że PS3 ssie bo on ma 360, którego dostał na komunię od rodziców.

Cygi - wybieram c). Powiedz mi potem co wygrałem :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozumiem, że masz X360 (ja też), bo PS3 jest za drogie, ale musisz to przyznać - grafika wymiata! Szczerze mówiąc, nie widziałem gier o tak dobrym wyglądzie na X360, a God of War 3 to powód (razem z Unchartedami i Heavy Rainem) dla którego załuję, że nie mam PS3 (ale może kiedyś... ;). Co do mechaniki rozgrywki - jak oglądasz gameplay ze SLASHERA, to co niby ma być - kwiatki? :P Next, wulgaryzmy - no akurat Kratos - mimo że to rasowy bad ass - nie klnie - uwaga - WCALE! Dlatego zanim coś napiszesz, zapoznaj się dobrze z tematem (ja to zrobiłem chociażby przez GoW CoO :)
BTW: GoW zawsze rządził i miał dobre oceny, więc IMO posiadacze PS3 mogą spać spokojnie, zwłaszcza po tym filmiku :)
PS: A miał być krótki komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przychodzi taka chwila, kiedy żałuje, że nie mam dość pieniędzy, by natychmiast pobiec do dowolnego sklepu RTV, zabrać ze stoiska konsole, potem delikatnie spoconymi rękami chwycić z półki God of War III (plus dodatkowo GTA IV, Heavy Rain i masę innych gier...), dać Pani przy kasie gotówkę/kartę, uśmiechnąć się, podziękować i lecieć do domu czym prędzej... Później tylko chwila na podłączenie PS3 i rozkoszować się grą, która bije swoim klimatem niczym Pudzianowski Najmana nawet ze zwykłego gameplaya. Dlaczego, powiedzcie mi dlaczego połowę swojej pensji muszę wydawać na mieszkanie i szkołę? Dlaczego życie jest takie okrutne...
Chyba napadnę dziś na bank czy inną Żabkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 21:02, pustelnik21 napisał:

Taka sobie gra.Grafika nie niezachwyca ,tak samo ja cała a otoczka.Tylko bluzgi,krew,flaki
i kopulacja ,tak w skrócie można odzwierdziedlić tą gre

A co ty o tak poznej godzinie robisz przed komputerem taty? Nie wstajesz czsami rano do przedszkola? A moze juz nie musisz bo inne dzieci nie chcialy sie z toba bawic x-klockami? Jak jestes takim fanem Micro-szitu to jedz do Billa i umyj mu kibel; Wkurzasz oko, zmywaj swoj intelekcik z gram bo zanizasz poziom i robisz siare ludziom z x360-jak sam nie masz godnosci to chociaz nie szargaj cudzej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliście reklamę z głosem Lindy? Bogusław to idealny Kratos, czuję, że będzie to pierwsza prawdziwie udana konsolowa polonizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 15:08, Cascad napisał:

widzieliście reklamę z głosem Lindy? Bogusław to idealny Kratos, czuję, że będzie to
pierwsza prawdziwie udana konsolowa polonizacja

Ja uwazam,ze to udana fuzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 11:04, Daelor napisał:

podpisuję się ryncami i nogami.
u mnie w Krakowie jest dużo Żabek i Kefirków, możemy coś razem wykombinować.


To Ty napadnij na jakąś Żabkę w Krakowie, a ja zabiorę się za jakąś na Wildzie w Poznaniu :) Może się uzbiera na konsolę...
A tak serio to rozbawił mnie komentarz, jakoby to cała Trzecia Rzesza chciała podbić Olimp... Znaczy - Der Olymp :D Język niemiecki w tym filmiku jest... dość dziwny i mnie osobiście razi. Ale co tam - giera jest pewnie zacna i żałuję, że nie mam tej zakichanej PS3 w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 07:01, mistshoo napisał:

Cygi - wybieram c). Powiedz mi potem co wygrałem :>.


Za odpowiedź c) wygrywasz Złote Pantalony (ktoś kojarzy? ;D) pustelnika21 :D:D:D

APEL DO MODERATORÓW!
Co by się nie stało - NIE banujcie pustelnika21!
Co powiecie na to, żeby mianować go oficjalnie maskotką (i popychadłem) gram.pl? ;D
(Joke oczywiście, kto by go tu chciał...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 22:14, Cygi napisał:

> Cygi - wybieram c). Powiedz mi potem co wygrałem :>.

Za odpowiedź c) wygrywasz Złote Pantalony (ktoś kojarzy? ;D) pustelnika21 :D:D:D

APEL DO MODERATORÓW!
Co by się nie stało - NIE banujcie pustelnika21!
Co powiecie na to, żeby mianować go oficjalnie maskotką (i popychadłem) gram.pl? ;D
(Joke oczywiście, kto by go tu chciał...)

Jestem za-taki gramowy pakiet antystresowy: miales zly dzien?-pustelnik sciagnie na siebie twoja negatywna energie! Bez banow i degradow! ;) (oczywiscie zartuje, bo to szlachetne forum i z zasady nie wytrzasamy sie nad innymi "gratis" ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żeby sobie umilić oczekiwaniene na III kupilem GOW collection na PS3 ( zwłaszcza że nie grałem w nie wcześniej , zresztą chciałęm sprawdzić czy rzeczywiście te gry są tak dobre i stwierdzam że są , nie ma to jak pograć w dobre gry w HD :), a co do GOW III to nie mogę się doczekać, o kolesiach z Santa monica trzeba powiedzeć że poważnie podchodzą do swojej pracy i chwała im za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować