Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable III również na PC?

53 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 12:21, Isildur napisał:

Za próbę wprowadzenia niepotrzebnej kłótni oraz za spam otrzymujesz Degrad -2


Brawo, choć należy mu się ban bo zawsze pisze w ten sposób;)

Moooras
A łączą się te gry w jakiś sposób oprócz tytułu? Nie...W każdej historia jest inna więc nie widzę problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdawało mi się, że jednak mają ze sobą coś wspólnego :P. Można to potraktować ogólnikowo, wiesz np na półce będzie stała jedynka, pusta dziura i trzecia część :P heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:27, Damianuss1 napisał:

Zdawało mi się, że jednak mają ze sobą coś wspólnego :P. Można to potraktować ogólnikowo,
wiesz np na półce będzie stała jedynka, pusta dziura i trzecia część :P heh.

heh to zmażesz na pudełku trójkę i napiszesz dwójkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:13, pustelnik21 napisał:

M<icrosoft nie jest głupi żeby wydawac fable III na PCtach,na platforme nobbów,cheatereów
i piractwa.Zapewne to tylko pomyłka,lub retusz wiadomości w celu zwiększenia poczytalności
serwisu.



Wiecie co? Mam wrażenie, że to jest jakaś perfidna prowokacja, bo naprawdę nie wierze w to, że ktoś może być aż takim palantem by pisać takie debilizmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od biedy mogę zagrać, w 1kę grałem na PC choć znudziła mi się dość szybko, choć 2 kumpli swego czasu zachwalało grę pod nieboskłony. Napiszcie tylko czy wiele tracę omijając w swych bojach część drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2010 o 12:29, Mrocz napisał:

Wiecie co? Mam wrażenie, że to jest jakaś perfidna prowokacja, bo naprawdę nie wierze
w to, że ktoś może być aż takim palantem by pisać takie debilizmy...

niestety widocznie jest, każdy jego post na tym forum tak wygląda ;/ Ale dostał degrada więc nie ma sensu już o tym pisać...szczególnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:29, Mrocz napisał:

Wiecie co? Mam wrażenie, że to jest jakaś perfidna prowokacja, bo naprawdę nie wierze
w to, że ktoś może być aż takim palantem by pisać takie debilizmy...


Wydaje Ci sie, on naprawde tak ma. Poczytaj inne jego wypociny o ile posiadasz biegla znajomosc serbskiego, bo po polsku to on na pewno pisac nie potrafi. W kazdym razie dobra rozrywka, to taki mlody Kononowicz :)

A ze Fable3 mogloby sie ukazac na piecach? A prosze bardzo, jakos mnie ta dziura nie przeraza, SH1 tez na pieca nie wyszlo a jakos ludzie w pozostale czesci graja. Natomiast obawiam sie ze to bedzie juz nie tylko odgrzewany ale mocno stechly kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:29, Mrocz napisał:

> M<icrosoft nie jest głupi żeby wydawac fable III na PCtach,na platforme nobbów,cheatereów

> i piractwa.Zapewne to tylko pomyłka,lub retusz wiadomości w celu zwiększenia poczytalności

> serwisu.


Wiecie co? Mam wrażenie, że to jest jakaś perfidna prowokacja, bo naprawdę nie wierze
w to, że ktoś może być aż takim palantem by pisać takie debilizmy...

Niestety pustelnik (aka RPGFan) tak już ma. Poczytaj inne jego wypowiedzi, to zrozumiesz :) Tak wpływają gry i konsole na słabe umysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:50, zeroRHplus napisał:

Fable 3 :) wolałbym na PC ;)
PCty wygrywają nad konsolami i maja więcej graczy :)

Z takimi tekstami to uważaj, bo prof. pustelnik zrobi ci wykład o tym, że na zachodzie grają tylko na konsolach i nie posiadają PC w swoich domach, bo mają Maci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 to chyba najlepszy RPG który do tej pory wyszedł na X360 (no, może poza Dragon Age które wessało mnie na dobre kilkadziesiąt godzin...). Gra jest strasznie grywalna i oryginalna. Każdy jej element wydawał się być czymś zupełnie nowym, a multum dodatków (wygląd ,posiadłości, małżeństwa, dzieci, pies, praca...) nie zostały potraktowane jako "zbędne głupotki" jak to w innych grach RPG bywa. Dlatego po prostu krew mnie zalewa gdy czytam posty mówiące, że "Fable 2 to syf" (chociaż jak najbardziej szanuje zdanie Micro - w końcu każdy ma prawo do własnej opinii).

Na drugiej części się nie zawiodłem - tym bardziej nie zawiodę się na trzeciej. Mam nadzieję, że wyjdzie ona także na PC, bo prawdopodobnie na PC w kwietniu się przesiadam (ceny gier na konsolę mnie wykończą!) Dlatego trzeba być dobrej myśli. Poza tym - wydaje mi się, że znajomość fabuły drugiej części nie będzie konieczna. Chociaż w dwójce sporo jest nawiązań do części pierwszej, to chyba poza jedną tylko osobą (ci co grali wiedzą o kogo chodzi) fabuła nie była ciągnięta jako spójna całość z części pierwszej. Pewnie podobnie będzie z Fable 3 - kilka nawiązań do poprzednich części i to wszystko. Molynux tworzy oddzielne opowieści, nie spójną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:21, Isildur napisał:

Za próbę wprowadzenia niepotrzebnej kłótni oraz za spam otrzymujesz Degrad -2


Doprawdy?To była tylko moja subiektywna opinia na temat tej wiadomości.Gdzie tu widzisz spam?Ale co tam nie ma to jak bannowac ludzi którzy mają dobre zdanie o Microsofcie i o Xboxie.A zostawiać na forach PCiarzy i PS3owców prawda?To jestv własnie sporawiedliwośc na gramie ,najlepiej faworyzowac PS3 ,PCta i SONy, a na MS pluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2010 o 13:26, pustelnik21 napisał:

Doprawdy?To była tylko moja subiektywna opinia na temat tej wiadomości.Gdzie tu widzisz
spam?Ale co tam nie ma to jak bannowac ludzi którzy mają dobre zdanie o Microsofcie i
o Xboxie.A zostawiać na forach PCiarzy i PS3owców prawda?To jestv własnie sporawiedliwośc
na gramie ,najlepiej faworyzowac PS3 ,PCta i SONy, a na MS pluć.

Człowieku idź do lekarza. Serio musisz się leczyć bo masz coś z mózgiem nie tak. Kto tu co faworyzuje? Każdy gra na tym co lubi i nikt nikogo nie dyskryminuje. Ale jak w każdym Twoim poście padają słowa "piraci" czy "nooby" to przepraszam bardzo ale zamiast degrada powinieneś dostać "dożywotniego" bana. Mam gdzieś to co uważasz o PC czy innych konsolach ale opamiętaj się człowieku i zostaw to dla siebie a nie obrażaj innych użytkowników. Jesteś zwykłym trollem który uważa się za "mądrego" a swoimi wypocinami udowadniasz tylko braki w rozumowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 13:26, pustelnik21 napisał:

> Za próbę wprowadzenia niepotrzebnej kłótni oraz za spam otrzymujesz Degrad -2


Doprawdy?To była tylko moja subiektywna opinia na temat tej wiadomości.Gdzie tu widzisz
spam?Ale co tam nie ma to jak bannowac ludzi którzy mają dobre zdanie o Microsofcie i
o Xboxie.A zostawiać na forach PCiarzy i PS3owców prawda?To jestv własnie sporawiedliwośc
na gramie ,najlepiej faworyzowac PS3 ,PCta i SONy, a na MS pluć.

Amen bracie!Wolność dla microsoftu i jego fanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się nikt nie jest faworyzowany, każdy równo traktowany, jedynie Ty siejesz zamęt i prowokujesz, nie wspominam o obrażaniu innych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 12:41, Henrar napisał:

Niestety pustelnik (aka RPGFan) tak już ma. Poczytaj inne jego wypowiedzi, to zrozumiesz
:) Tak wpływają gry i konsole na słabe umysły :D


Niestety miałem ten wątpliwy "zaszczyt" czytać te jego zlepki literek... bo wypowiedziami tego nazwać nie można... Chociażby to co napisał na temat Portala nie na PS 3... Po prostu żal...

Cholera muszę popracować nad sobą, mam za dużą wiarę w ludzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się tutaj niezły offtop i to bodajże od połowy komentów w tym newsie : ) Do rzeczy, bardzo bym się ucieszył gdybym dostał w swe łapki kolejną częśc Fable. Fakt brak drugiej częsci na pc tylko mnie dziwi że akurat wydają 3 na blaszaki. Lepsze to niż nic, nie grałem w drugą ale mam nadzieję zagrać w trzecią jak kiedyś w pierwsza na pc. Oby Microsoft mówił prawdę i nas nie zwodził, macie moje pełne poparcie : )

@Mrocz nie musisz niczego w sobie zmieniać przyjacielu, wiara w ludzi to nic złego. Dobrze że jest ktoś kto jeszcze w kogoś wierzy. Bez tego świat był by czymś innym niż jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować