Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed II nie da się grać

195 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 16:17, Yoruaaw napisał:


BOsh. kliknij na zębatkę w luncherze. i wybierz opcje zapisuj na dysku -.-


Wybacz, nie wiedziałem, że jest taka opcja. :> to ja nie kumam w ogóle po co te zabezpieczenia przez internet. To jest nonsens :/

Przed chwilą ściągnął mi się jakiś update, ale gra się nie odpaliła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 16:30, p666avel napisał:


>
> BOsh. kliknij na zębatkę w luncherze. i wybierz opcje zapisuj na dysku -.-

Wybacz, nie wiedziałem, że jest taka opcja. :> to ja nie kumam w ogóle po co te zabezpieczenia
przez internet. To jest nonsens :/

Przed chwilą ściągnął mi się jakiś update, ale gra się nie odpaliła :/


Podziękować ubisoftowi ^^
pewnie teraz przez miesiąc będą apdejty robić, bo się razor1911 boją ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to przesada. Twórcy zachowują się jakby nie doceniali swoich gier wokół sami robią hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum Ubi też się coś wykłada. Dałem odśwież i odświeżam, odświeżam, odświeżam, odświeżam... aż do "Przekroczono limit czasu połączenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już równo godzinę próbuję włączyć tą grę, Ubi i ich DRM to żart z uczciwych klientów AC2 to świetna gra, ale pierwsza i ostatnia z tym DRM jaką od nich kupiłem. Okradajcie uczciwych ludzi, którzy mają prawo do zakupionego produktu, gdzie indziej - ja już panom podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, właśnie wkładałem płytkę z zamiarem zainstalowania gry... Dziękuję Ubi za te genialne zabezpieczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double facepalm jak najbardziej uzasadniony. Nie dość że ich zabezpiecznie nie jest tak skuteczne jak zapowiadali, to w dodatku szkodzi legalnym użytkownikom. Brawa dla Ubi. Mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i usuną ten durny DRM - a jeśli nie, to niech chociaż do przyszłych gier go nie pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na usunicie sobie troche poczekasz , bo stwierdza że robili zabezpieczenia , tyle pracy i kasy a trzeba je likwidować. Wiec stwierdzą że to nie ich problem. Po takim zagraniu chęc nabywania gier Ubisoftu gwałtownie spadnie , jeśli ktoś kupił i miał problemy to nie kupi drógiej bo zawsze bedzie jakaś obawa , brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 11:14, beavisx napisał:

Wczoraj jak grałem nie miałem żadnych problemów a dodam, że łącze mam wolne bo tylko
512kb/s. Jedyny problem to taki, że Comodo mi zablokował automatycznie plik exe i nie
dało się połączyć (dodałem do wyjątku i ok). A wracając do sedna... przerwy w działaniu
serwerów (od kumpla się dowiedziałem) podobno wynikły z winy grupy RAZOR1911, która to
włamała się na serwery w celu dokończenia crack''a (nie wiem czy to prawda).

Dnia 08.03.2010 o 11:14, beavisx napisał:

Razor1911 pracuje nad crackiem, przez co padają serwery :P

A skąd wiesz, że to oni? Scena nigdy nie dzieli się informacjami kto robi cracka, więc wszystkie te informacje, że rzr1911/reloaded/skidrow się włamało to bujda, ktoś może i się włamał, ale nie wiadomo kto.
Co do cracków... wszystko da się złamać - Chaos Theory? Rok, i złamane... rok, ale jednak...

Tak czy siak, Ubi mocno przesadziło w wypadku takich zabezpieczeń. Później płacz, że serwery nie działają... oczywiście, wszystko to w imię wyższego dobra, czyli walce z piractwem. Ale... to uderza w posiadaczy oryginałów, a nie w piratów. :(
A jeszcze jak ktoś ma net bezprzewodowy, to totalna masakra... ;s

A pamiętam czasy, wkładasz płytkę, i grasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadspodziewane zainteresowanie? Ubisoft powinien w nagrodę wydać patcha dla uczciwych graczy, by mogli sobie grać bez problemu, albo co najwyżej z jednorazowym logowaniem przy uruchomieniu aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie jesteście winni - po kiego diabła kupujecie szmelc tych dusigroszów? Olać ich gry to pójdą do piachu i będą dobrą przestrogą dla innych deweloperów.

I nie, nie namawiam do piracenia ich gier. Po prostu jest masa dobrych tytułów na rynku: Battlefield, Bioshock 2, Modern Warfare 2, Mass Effect 2 - kupujcie u konkurencji a sknerom na pohybel! Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i małe Post Scriptum:

To przecież francuzi są, czego się spodziewaliście? :)

ROTFL, oni od IIWŚ niczego się nie nauczyli, dalej szczytowym osiągnięciem francuzów jest wypiek bagietek, bo bardziej skomplikowane projekty są gotowi spartaczyć zanim jeszcze zaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 17:46, Vangel napisał:

Aaa i małe Post Scriptum:

To przecież francuzi są, czego się spodziewaliście? :)

ROTFL, oni od IIWŚ niczego się nie nauczyli, dalej szczytowym osiągnięciem francuzów
jest wypiek bagietek, bo bardziej skomplikowane projekty są gotowi spartaczyć zanim jeszcze
zaczną.


Taaak.... anyways, jakbyś był programistą, grafikem czy cholera wiek kim pracującym przy takiej grze jak AC2, poświęcił pare lat na tworzenie jej, to też chciałbyś jak nalepiej to dzieło zabezpieczyć, aby jakiś gówniarz nie ściągnął twojej ciężkiej pracy w pare godzin. Mi nie przeszkadza to zabezpieczenie, rozumiem, chęc chronienia swojej pracy. Faktycznie były problemy z połączeniem, ale nie jestem jakimś uzależnionym 14-to latkiem, aby zaraz zalewać świat moimi łazami z powodu chwilowej niemożności zagrania w grę komputerową. Obwiniać powinniście grupę debili, która zaatakowała serwer Ubi, nie samo Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to rzecznik praw konsumenta ^^
Może masowa reklamacja gry z powołaniem się na niezgodność towaru z umową ;)

Gry nie kupiłem ale mi szkoda tych co kupili. Z drugiej strony piratów także nie popieram myślę, że w tym przypadku można walczyć legalnie - drogą sądową. Tylko kto będzie odważny i pobije prawników ubisoftu. Może pozwy zbiorowe by pomogły załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 17:46, Vangel napisał:

To przecież francuzi są, czego się spodziewaliście? :)

ROTFL, oni od IIWŚ niczego się nie nauczyli, dalej szczytowym osiągnięciem francuzów
jest wypiek bagietek, bo bardziej skomplikowane projekty są gotowi spartaczyć zanim jeszcze
zaczną.

To było mocno głupie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że coś będzie :/ musiało coś być...

A tak na serio, miałem kupić AC2 w marcu, ale że mi wypadł nieoczekiwany spory wydatek to kupno gry odłożyłem na kwiecień. Liczę, że do tego momentu serwery będą dostępne i niezawodne 24h/dobę.
Mam trochę żal do Ubi za tą metodę walki z piractwem bo mogli problem rozwiązać inaczej np. steam czy w ostateczności GfWL. Trudno trzeba ścisnąć pośladki i pogodzić się z decyzją Ubi. Miejmy tylko nadzieję, że wraz z biegiem lat gry (a co za tym idzie jej spadkiem ceny) będą one sukcesywnie otrzymywać łatki zwalniające je z potrzeby stałego podpięcia do sieci. Może się nie znam, ale jak tych gier będzie przybywać (SH5, AC2, Splinter Cell, PoP) to jednak serwer może nie dać rady. Chyba, że Ubi planuje cały czas go modernizować, albo liczą, że ludzie nie będą już za rok chcieli grać w takiego przestarzałego AC2 bo przecież jest 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować