Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

World Cyber Games

21 postów w tym temacie

Dziwi mnie brak newsa o WCG. Dlatego właśnie zakładam ten temat żeby był informacją, że takie zawody w ogóle się odbyły. A jest po co informować - TEAM Pentagram został wicemistrzem Europy przegrywając w finale z Hiszpanami.
Finał zakończył się skandalem, bo Hiszpanie oszukiwali. Zgłaszały to już inne zespoły, ale sędziowie zaledwie upomnieli oszustów po finale żółtą kartką. Żenada. Odebrano Polako mistrzostwo przez to - nie było możliwości wygrać z Hiszpanami. Mocne naruszenie zasad fair-play według mnie. Zasady WCG legły w gruzach a sędziowie się zbłaźnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się . Jakieś durne przekabacenia sędziów odebrały naszym rodakom szansę na mistrzostwo europy . Skandal ! Zawody WCG stoją pod poważnym znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że tym razem konkurencja na WCG będzie bardziej rpzestrzegać reguł a sędziowie okażą się mniej stronniczy.
9 września eliminacje w Galerii Mokotów. Z chęcią bym się wybrał i obejrzał, ale to wątpliwe.
Przypominam, że finał odbędzie się w październiku w Monza we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo kolejne World Cyber Games. Tym razem we Włoszech w miejscowości Monza. Tak ,to tam gdzie tor wyścigowy. A prawdopodobnie WCG 2008 odbędą się u naszych zachodnich sąsiadów - w Niemczech. Poczekamy zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:16, Locker HEHE napisał:

A wie ktoś może co trzeba zrobić aby się dostać do tych rozgrywek na przyszły raz?


Wziąć udział w elimincjach krajowych. Pierwszy etap to gra przez internet a drugi to finały krajowe przez LAN. Jest artykuł w ostatnim CDA.

A Team Pentagram już w finale w Counter-Strike! Gładko przeszli przez wszystkie szczeble rozgrywek wygrywajac wszystkie mecze do zera. Pięknie. Co siekawe Team 3D odpadł już dawno ze szweckim NiP. Nasi w finale zmierza się ze zwycięscą pojedynku NiP (Szwecja) vs. hoorai (Finlandia). Trzymać kciuki ludziska! Nie wiem o której naszego czasu są te mecze, bo coś dziwne godziny podane sa na stronie.
Straszne wolno mi coś chodzi oficjalna strona mistrzostw. Widac duże zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:39, HumanGhost napisał:

A Team Pentagram już w finale w Counter-Strike! Gładko przeszli przez wszystkie szczeble rozgrywek
wygrywajac wszystkie mecze do zera. Pięknie. Co siekawe Team 3D odpadł już dawno ze szweckim
NiP. Nasi w finale zmierza się ze zwycięscą pojedynku NiP (Szwecja) vs. hoorai (Finlandia).
Trzymać kciuki ludziska! Nie wiem o której naszego czasu są te mecze, bo coś dziwne godziny
podane sa na stronie.
Straszne wolno mi coś chodzi oficjalna strona mistrzostw. Widac duże zainteresowanie.


Jest na tym forum temat WCG 2006 - tam pisałem niedawno o TPentagramie. ;) Ale extra że tak daleko zaszli. Szkoda mi naszej perełki w Quake 4 - doszedł chyba tylko do pierwszej 6. Stronka im niestety wolno chodzi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest drugi podobny temat. Ale zwróć uwagę na to który był pierwszy i który ma więcej postów. :-)
Szkoda, ze w innych konkurencjach daliśmy ciała. Choć Draco doszedł do 1/8 i wygrał nawet jedna rundę. Ale z Koreańczykami cięzko jest wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:03, HumanGhost napisał:

Owszem jest drugi podobny temat. Ale zwróć uwagę na to który był pierwszy i który ma więcej
postów. :-)


OK. ;)

Dnia 21.10.2006 o 20:03, HumanGhost napisał:

Szkoda, ze w innych konkurencjach daliśmy ciała. Choć Draco doszedł do 1/8 i wygrał nawet jedna
rundę. Ale z Koreańczykami cięzko jest wygrać.


Koreańczycy to już prawie maszyny - oni nie są całkiem normalni, kilkanaście godzin dziennie przed kompem. Ale skoro im za to płacą dodatkowo, dostają też kasę za reklamy, występy w TV - nie dziwię się że wygrywają. Ale wolę do nich nie porównywac innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI! Nasi górą! Pięknie, choć widac po wyniku, ze ciezko było. Ale szczere gratulacje, bo należało się chłopakom. Super występ i oby za rok było równie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:48, HumanGhost napisał:

JUPI! Nasi górą! Pięknie, choć widac po wyniku, ze ciezko było. Ale szczere gratulacje, bo
należało się chłopakom. Super występ i oby za rok było równie dobrze. :-)

Ta,Team Pentagram RLZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:48, HumanGhost napisał:

JUPI! Nasi górą! Pięknie, choć widac po wyniku, ze ciezko było. Ale szczere gratulacje, bo
należało się chłopakom. Super występ i oby za rok było równie dobrze. :-)



Napewno mieli bardzo trudnego przeciwnika, ale wiele razy grali z lepszymi.

de_nuke (11:16), de_inferno (16:12), de_train(16:3). Nuka spascili, ale inne mapy w tym bardzo ladnie train pokazali na co ich stac. Pokazali znowu, ze przewyzszaja NiP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, brakuje jakichś informacji w serwisach. W końcu e-gaming to jedna z już nielicznych dyscyplin w której odnosimy jakieś sukcesy. Ale co się dziwic. W naszym kraju e-gaming jest nadal lekceważony. Może w przyszłości się to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale...pociesze was moze troche :D w brukowcu "metropol" bylo nawet:D :P wiec moze tak zle nie jest :P ale fakt....nie rozumiem dlaczego np. na stronie gram.pl nie zamieszczaja takich newsow....nikt by sie nie obrazil:)
A wyniki sa naprawde dobre:
CS - 1 miejsce TP
Q4- miejsce 5-8 (nie pamietam nicka:P )
wc3 tft- terror wyszedl z grupy...no ale pozniej trafil troche nie ciekawie ;p
reszty juz nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:36, ma5b napisał:

A wyniki sa naprawde dobre:
CS - 1 miejsce TP
Q4- miejsce 5-8 (nie pamietam nicka:P )

Av3k, z resztą turniej był invite dla 8 graczy :P
w turnieju 2v2 zajął ze Stermym trzecie miejsce (ma 4 drużyny :) )

Dnia 23.10.2006 o 14:36, ma5b napisał:

wc3 tft- terror wyszedl z grupy...no ale pozniej trafil troche nie ciekawie ;p
reszty juz nie pamietam :P


po za tym KartekPL tez wyszedł z grupy (Fifa06), Draco również (SC), nie poszczęściło się Ravenowi (SC), Paladynowi (Wc3) i TFCChrisowi (NFS:MW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Teleexpresie była wiadomośc, że Pentagram wygrał WCG w Counter-Strike. No prosze, nie spodziewałem się. Widać jednak ktoś w tej telewizji publicznej jeszcze myśli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować