Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire to nie klon GTA

17 postów w tym temacie

Zapowiada się ciekawie. Interesującejeszcze jest to czy cena tej gry będzie podobna do tych z gta, czyli dość wysokich i rzadko reedycjowanych* (patrząc na wersje PC).

* Hm... czy dobrze napisałem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W L.A. Noire zamiast dynamicznie zmieniających się wydarzeń i widowiskowej akcji, gracze doświadczą wciągającej, fascynującej opowieści, bazującej na wzajemnym kontakcie poszczególnych postaci.

To coś dla mnie! Zdecydowanie preferuję taką formę rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie klimaty, ale i tak będzie się kojarzyła ta gra z GTA IV, bo to Rockstar ją robi. Ja to chętnie ja zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy brak dynamizmu w grze nie sprawi, że będzie ona po prostu nudna. Otwarty świat i brak dynamizmu? Słabo, to widzę. No ale, to Rockstar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli na moje jest to raczej konkurent mafii. szkoda, ze poki co nie posiadam platformy, na jaka gra ma wyjsc, ale mam nadzieje, ze po wakacjach sie to zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 08:19, magnetyzer napisał:

Tylko ciekawe czy brak dynamizmu w grze nie sprawi, że będzie ona po prostu nudna. Otwarty
świat i brak dynamizmu? Słabo, to widzę. No ale, to Rockstar...


Zgodnie z tytułem gra adresowana raczej dla fanów czarnych kryminałów i zagadek detektywistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 09:08, Nitro2050 napisał:

Może wyjdzie na PC :) tak samo jak RDR PC


Najpierw zarobi na konsolach a później wezmą się za wersje na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czekam czekam. Zapowiada się ciekawie ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
GTA zupełnie mi nie podchodzi (no może poza dwoma pierwszymi częściami) ale może L.A.N. spowoduje, że polubię to co robi teraz Rockstar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 10:05, Darkstar181 napisał:

A skąd !
To po prostu klon Maxa Payne...


Tak ? a skąd masz takie informacje ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 22:34, kerkas napisał:

> A skąd !
> To po prostu klon Maxa Payne...

Tak ? a skąd masz takie informacje ?.

Nie widzisz podobieństw ? Klima Noire, samotny detektyw, fascynująca fabuła, akcja... fakt że nowy Max Payne, wydawany przez Rockstar został przeniesiony do zupełnie innego kraju, i będzie rozgrywał się w zupełnie innym otoczeniu (słoneczne Brazylia w kontraście do mrocznego NY podczas śnieżycy/ulew) by prawdopodobnie nie zaszkodzić własnej marce pewnie też jest bez znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 18.03.2010 o 14:05, Darkstar181 napisał:

Nie widzisz podobieństw ? Klima Noire, samotny detektyw, fascynująca fabuła, akcja...
fakt że nowy Max Payne, wydawany przez Rockstar został przeniesiony do zupełnie innego
kraju, i będzie rozgrywał się w zupełnie innym otoczeniu (słoneczne Brazylia w kontraście
do mrocznego NY podczas śnieżycy/ulew) by prawdopodobnie nie zaszkodzić własnej marce
pewnie też jest bez znaczenia ?


Po pierwsze zgodnie z artykułem
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=188
gra powstaje już ponad 6 LAT , więc nagła zmiana koncepcji nie leży w interesie wydawców , po drugie po co wyważać otwarte drzwi ?.
Skoro jest Max Payne po co ładować pieniądze w jego klona ?.
Na podstawie artykułu wnioskuję że zarżnięto klimat noir w Max Payne-ie III na rzecz bezkonkurencyjności dla L.A. Noire to może oznaczać że gra nie jest wcale tak rewelacyjna jak mówią twórcy i może przynieść straty , dlatego też pozbyto się ewentualnych "odciągaczy kasy" np. MP ale to jeszcze nie znaczy że L.A.N. będzie jego klonem.
Moim zdaniem
po prostu władowano za dużo pieniędzy w L.A.N. aby gra się przynajmniej częściowo nie zwróciła więc Rockstar robi co może aby gra w swoim gatunku PRAWDZIWE ZAGADKI DETEKTYWISTYCZNE i KLIMAT NOIR była bezkonkurencyjna.
Faktycznie gier o detektywach jest mało a w klimacie noir to prawie wcale , więc plan ma szanse powodzenia.
Oczywiście żałuję że zabito klimat MP , ale cóż zrobić.

Das Geld regiert Die Welt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować