Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 19:55, ShadowG napisał:

> > Czemu dają Splinter Cella w polskiej wersji językowej???????????:(
> To nie jest ta paszteciarska wersja językowa, o której kiedyś pisano w Kaszanka Zone.
Mam nadzieję.
Chyba by coś napisali o porawionej lokaliazacji.

Tamta poszła w niepamięć, bo po drodze Nicolas Games wydało Splinter Cella z zupełnie inną lokalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 19:55, lurynowicz napisał:

Tamta poszła w niepamięć, bo po drodze Nicolas Games wydało Splinter Cella z zupełnie inną
lokalizacją.

Ja mam Splinter Cella z tą "inną" lokalizacją. Nie ma co prawda krzaczków, ale napisów w dialogach i przerywnikach filmowych niestety też:( A poza tym opisywane w CDA błędy dalej występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:14, smuggler napisał:

> Wszystkiego Najlepszego dla redakcji :)
>
> >Na CD i DVD znajdziecie też zeskanowane
> > (w pdf) numery CDA #1, #50 i #100.
>
> A może by tak wprowadzić to jako stały punkt płyty? Co miesiąc 1 numer CDA sprzed 10 lat
na
> płytce?
>

Jest to jakis pomysl :)

Smugg, a kiedyś sie na tym forum upirałeś, że to nie Ty! Nieładnie, nieładnie, starego czytelnika oszukiwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze naprawde dobre gry dają do tego numeru,ale czemu dwie z nich musze już mieć.No normalnie niefart,a do tego splinter cella kupiłem 2 tygodnie temu.Ale poza tym numerek ciekawie się zapowiada,szkoda tylko że nie ma więcej ciekawych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypaśny numer,nie ma co.Oprócz świetnych pełnych wersji interesuje mnie książeczka Tipsomaniak(w ktorej wbrew pozorom jest tylko parę stron z kodami do gier,pozostałe 180 są zapełnione rozmaitościami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:14, Podpułkownik napisał:

Głównie tekstami z "Na Luzie" tymi najśmieszniejszymi i nowymi no i zdjęciami z Joemonster.org
:)

Na stronie cdaction piszą że oprócz śmiesznych rzeczy będą teksty refleksyjne,np.najważniejsze wydarzenie 21 wieku,i wiele innych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:30, Darkstar181 napisał:

Na stronie cdaction piszą że oprócz śmiesznych rzeczy będą teksty refleksyjne,np.najważniejsze
wydarzenie 21 wieku,i wiele innych tekstów.

Coś dla duszy coś dla płuc (podskakujących podczas śmiechu) czyli to co zwykle tylko w większej ilości <chichocze> kurde jakaś reklama mi z tego wyszła. Ech przyjemnie będzie w końcu dorwać CDA w swoje łapki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż napisze tylko tyle, że CDA dając takie pełniaki przerósł moje najśmielsze oczekiwania - po prostu miodzio !!! :P No ale jak stuknęło 10 latek to musieli zaszaleć :D Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:58, ShadowG napisał:


> Tamta poszła w niepamięć, bo po drodze Nicolas Games wydało Splinter Cella z zupełnie
inną
> lokalizacją.
Ja mam Splinter Cella z tą "inną" lokalizacją. Nie ma co prawda krzaczków, ale napisów w dialogach
i przerywnikach filmowych niestety też:( A poza tym opisywane w CDA błędy dalej występują.


Mysmy tez troszke nad nia popracowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:30, Thor napisał:

> Okladkka DVD
szkoda ze "mamy" i "lat!!!" nie zakreca sie tak jak cale logo - wygladaloby wtedy zdecydowanie
fajniej!:)


Logo MUSI byc czytelne. Naklepka "kenwood" na przednia szybe nie moze zalepiac calej szyby, bo wtedy leci mandat dla kierowcy. To samo z logiem pisma. MUSI byc widoczne i to wyraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:14, Podpułkownik napisał:

Głównie tekstami z "Na Luzie" tymi najśmieszniejszymi i nowymi no i zdjęciami z Joemonster.org
:)



Ha-ha-ha. A moze bys tak wrocil na pierwsza strone i poswiecil cale 2 minuty na poczytanie opisu zawartosci tego Tipsomaniaka? Jesli cie stac na taki intelektualny wysilek, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2006 o 20:55, caramondl napisał:

Smugg, a kiedyś sie na tym forum upirałeś, że to nie Ty! Nieładnie, nieładnie, starego czytelnika
oszukiwać!


Co? Gdzie? jak? Moja nie rozumic :). Moglbs prosciej albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy bedzie temat numeru z grą Gothic 3 w roli głównej? ;] Bo Oblivion i The Witcher byli, a od zapowiedzi z lutego 2005 już się ''trochę'' zmieniło ;) Nie żebym coś narzucał czy cosik w tym stylu... po prostu dziwi mnie faworyzowanie Obliviona ;] W kwietniu się peewnie nie doczekam (co wynikam z pierwszego posta ... ;]), ale może w przyszłości... Co prawda mam dostęp do Internetu i dość nieźle mówię po niemiecku (dla tych co nie wiedzą gra powstaje w niemieckim studio Piranha Bites w Essen), ale mimo wszystko wolę przeczytać te informacje w magazynie, bo:
1. Oczy się tak nie męczą ...
2. Łatwiej i szybciej się to czyta ...
3. I wogóle lepiej ... xD
Poza tym są fani Gothica, którzy NIE mają stałego dostepu do Neta. Jednak nie będę Was do niczego zmuszać ;]. Jeżeli zapowidź tego hitu jest poza Waszym zasięgiem to ja potrafię to zrozumieć. To tyle z mojej strony. Może pełniak Gothica na DVD mi te stratę wynagrodzi? :] Pozdrawiam Smugglera i redakcję CDA. Życzę Wam kolejnych 10 lat na polskim (i zagranicznym? Przecież z ang. smuggler = przemytnik ;]) rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 09:11, szerszeń45 napisał:

A kiedy bedzie temat numeru z grą Gothic 3 w roli głównej? ;]


>>>Pozyjemy, obaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 09:17, smuggler napisał:

> A kiedy bedzie temat numeru z grą Gothic 3 w roli głównej? ;]

>>>Pozyjemy, obaczymy. :)

O jasny gwint Smugg mnie wysłuchał i nie powiedział:''''NIE!''''! Mam swój wkład w CDA. Ale radocha... hehe, kumple zzielenieja z zazdrości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 21:30, Darkstar181 napisał:

> Głównie tekstami z "Na Luzie" tymi najśmieszniejszymi i nowymi no i zdjęciami z Joemonster.org

> :)
Na stronie cdaction piszą że oprócz śmiesznych rzeczy będą teksty refleksyjne,np.najważniejsze
wydarzenie 21 wieku,i wiele innych tekstów.


Liczę na coś sentymentalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować