Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

pojawiły się nowe aukcje - b. ciekawy zestaw gadzetów do Assassina :), a dla fanów Bionicle Heroes - gra do wylicytowania jeszcze tylko przez 3 godziny (jakaś szybka aukcja? ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, ta bluza z AC..., taa tylko punktów za mało :|.
Mam nadzieję, że jakieś ''gadżety'' z AC znajdą się w dziale nagrody. Specjalnie "trzymam" moje punkty w oczekiwaniu na taką okazję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam zapisany, ale powiem szczerze że nie jestem zachwycony ,,ofertą''''. Nie wiem, ale jakoś nie widzę w tym co oferuje Kompania niczego atrakcyjnego. Punktów mam prawie 1000 ,ale nie bardzo wiem na co je wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 10:54, Achim napisał:

Jestem tam zapisany, ale powiem szczerze że nie jestem zachwycony ,,ofertą''''. Nie wiem, ale
jakoś nie widzę w tym co oferuje Kompania niczego atrakcyjnego. Punktów mam prawie 1000 ,ale
nie bardzo wiem na co je wydać.

To już nie ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 12:50, Geek with AS napisał:

> Jestem tam zapisany, ale powiem szczerze że nie jestem zachwycony ,,ofertą''''. Nie wiem,
ale
> jakoś nie widzę w tym co oferuje Kompania niczego atrakcyjnego. Punktów mam prawie 1000
,ale
> nie bardzo wiem na co je wydać.
To już nie ich wina



Nie, wcale. :/

Powinni dopasowywać ofertę do swoich klientów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie mówię, że każdemu da się dogodzić, bo to niemożliwe, jednak oferta powinna być możliwie najszersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:38, Dark Demon napisał:

> > Jestem tam zapisany, ale powiem szczerze że nie jestem zachwycony ,,ofertą''''. Nie
wiem,
> ale
> > jakoś nie widzę w tym co oferuje Kompania niczego atrakcyjnego. Punktów mam prawie
1000
> ,ale
> > nie bardzo wiem na co je wydać.
> To już nie ich wina


Nie, wcale. :/

Powinni dopasowywać ofertę do swoich klientów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie mówię,
że każdemu da się dogodzić, bo to niemożliwe, jednak oferta powinna być możliwie najszersza.

To ich wina że nie bardzo wiesz co wybrać ? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:42, Geek with AS napisał:

To ich wina że nie bardzo wiesz co wybrać ? Ciekawe...


Że jest zbyt mały wybór. Średnio ludzie nie mają zbyt wiele pkt. Jaką ma się możliwość mając 500 pkt ? Pomijam głupie gadżety typu podkładka czy naklejka czu co tam jeszcze dają... Żeby coś sensownego tam sobie "kupić" trzeba mieć sporo pkt - a i tak będzie to raczej jednorazowy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:47, hehe napisał:

> To ich wina że nie bardzo wiesz co wybrać ? Ciekawe...

Że jest zbyt mały wybór. Średnio ludzie nie mają zbyt wiele pkt. Jaką ma się możliwość mając
500 pkt ? Pomijam głupie gadżety typu podkładka czy naklejka czu co tam jeszcze dają... Żeby
coś sensownego tam sobie "kupić" trzeba mieć sporo pkt - a i tak będzie to raczej jednorazowy
wydatek.


A czego oczekiwałeś? Słuchawek za 100 pkt.? Wtedy opłacalniejsze byłoby dołączenie ich do premierowego wydania gry. Program lojalnościowy to nie Caritas. Kupuj, kupuj dużo, kupuj coraz więcej, najlepiej wpadnij w wir zakupów. Wówczas możesz na coś liczyć. Na tym polegają programy lojalnościowe. Nie na dobroczynności. Nie na prezentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:47, hehe napisał:

> To ich wina że nie bardzo wiesz co wybrać ? Ciekawe...

Że jest zbyt mały wybór. Średnio ludzie nie mają zbyt wiele pkt. Jaką ma się możliwość mając
500 pkt ? Pomijam głupie gadżety typu podkładka czy naklejka czu co tam jeszcze dają... Żeby
coś sensownego tam sobie "kupić" trzeba mieć sporo pkt - a i tak będzie to raczej jednorazowy
wydatek.

Bluzka, podkładka,komiksy,książki,czapa, przedni banel na xbx , abonament myclubu czy słuchawki . To mało ? To co mają jeszcze dawać w tej cenie, lalki ?Resztę już powiedział vear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim uzbieram na coś sensownego to się nagrody skończą :) Zbieram cały czas, ale najgorsze jest to że jak w końcu uzbieram na taki zestaw Creative`a, to cały dorobek zbierany przez parę lat wydam na raz :/ - troszkę będzie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:03, hehe napisał:

Zanim uzbieram na coś sensownego to się nagrody skończą :) Zbieram cały czas, ale najgorsze
jest to że jak w końcu uzbieram na taki zestaw Creative`a, to cały dorobek zbierany przez parę
lat wydam na raz :/ - troszkę będzie żal.


Na tym to polega, przykro mi. Na tym samym polegają programy na BP, Orlenie i Shellu, już nie mówiąc o supermarketach (choć te pierwsze wyglądają profesjonalniej ;-)). Przy okazji porada: gry rejestruj dopiero przed "zakupem" nagrody. Bo te... wygasają po trzech latach od rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie nagrody to bzdety. Zaznaczam "dla mnie" :) Kompania graczy kojarzy mi się z grami a nie z salonem odzieżowym. Ponadto szkoda mi wydawać ciężko uzbierane pkt na czapeczki lub też smycze reklamowe, które większość firm rozdaje za darmo. Zreszta przelić sobie ile kosztuje Ciebie jakaś z nagród które wymieniłeś. Ile musiałeś wydać u Cenegi. Pamiętam że kiedyś znalzłem książkę która w merlinie kosztowała dosłownie parę złotych, a żeby ją dostać od KG trzeba było dać 300 pkt- czyli 300 zł na gry. Jakoś mało to opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania graczy jest super!

dużo lepszy system niż ten na gram.pl w grudniu czy październiku dostaęłm od nich anwet darmową gazetkę z płytką z demkami innymi pierdołkami .

fajne jest to że nagrody są w miare dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:11, hehe napisał:

Dla mnie takie nagrody to bzdety. Zaznaczam "dla mnie" :) Kompania graczy kojarzy mi się z
grami a nie z salonem odzieżowym. Ponadto szkoda mi wydawać ciężko uzbierane pkt na czapeczki
lub też smycze reklamowe, które większość firm rozdaje za darmo. Zreszta przelić sobie ile
kosztuje Ciebie jakaś z nagród które wymieniłeś. Ile musiałeś wydać u Cenegi. Pamiętam że kiedyś
znalzłem książkę która w merlinie kosztowała dosłownie parę złotych, a żeby ją dostać od KG
trzeba było dać 300 pkt- czyli 300 zł na gry. Jakoś mało to opłacalne :)

to nie tak się przelicza, pójdź do hipermarketu - i co z tego że dostajesz za zakupy 30 pkt. jak trzeba np. na mikser 3000 tys. ? Po za tym to nie ma być dla ciebie opłacalne, ma być to miły dodatek . A zobacz na sklep gram, za smycz musisz zapłacić 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:12, hehe napisał:

Co wygasa trzy lata po rejestacji ?!?!?!? Chyba nie chcesz powiedziec że pkt z rejestracji
przepadają po 3 latach ?

właśnie to chciał powiedzieć... lektura regulaminu sie kłania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nawet nie patrzę na takie gadżety typu smycz czy czapeczka. Pomijając fakt ilości wydanych pieniędzy, takie rzeczy są mi zupełnie nie potrzebne i nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości. Dlatego też - dla mnie - nie są to nagrody warte uwagi.

Może i tak się tego nie przelicza, ale wydać 300 pkt na książkę która w merlinie kosztuje 8 zł nie jest mądra inwestycją, szczególnie w przypadku gdzie uzbieranie tych 300 to spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować