Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 12:13, BzyQacz napisał:

Pseudo, nie pseudo, ale ja akurat też wziąłem w nim udział, a paczkę dostałem wczoraj... Oczywiście
"Kompan" z DVD, no to standard chyba będzie, ciekawe jak długo, "RoN: ZE" z $$ (wcale nie jestem
z niej niezadowolony :)) i koszulkę reklamową $$, ale trochę zawiódł mnie nadruk z przodu,
myślę, że sam tył koszulki by mi wystarczył :).

Fakt, miałem nadzieję, że koszulka będzie raczej zwyczajną koszulką reklamową serii z prostym logiem na piersi i może większym z tyłu, a tak to trudno będę miał 2 koszulki do spania, albo ćwiczenia, bo to nie te czasy, aby się ekscytować Larą na koszulce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:26, NuGGet napisał:

Wszyscy którzy mają konta na Kompani Graczy, dostaną tą gazetkę?


chyba tak bo ja utworzylem konto rok temu i od tamtej pory wogole nie bylem na stronie cenegi i niepamietam nawet nazwy konta a mi dzisiaj gazetka przyszla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pół godziny temu sie pytałem czy wszyscy dostaną gazetkę, i już wiem że wszyscy ;P
Przed chwilą przyszła, ale raczej nie ma sie czym podniecać, przejrzałem to raz, i rzuciłem gdzieś w kąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem już Kompana. Jak dla mnie - niezbyt to ciekawe, na płytce też jakoś niespecjalnie. Z demówek mógłbym się nawet cieszyć, gdyby nie to, że mój komputer ich nie uciągnie, a ten program zupełnie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zgadzam się, małe logo z przodu i troszkę większe z tyłu byłoby idealne... Ale nie ma róży bez kolców, no trudno :). I tak się cieszę, a co do gazetki, to i tak cudów się nie spodziewajcie, CDPowski Insider wcale nie jest lepszy... A że płytkę dodali to fajnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie gazetka fajna. Zwłaszcza że jest za darmochę i nawet z płytką. Ja jestem za. Jest ona lepsza niż Insider z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:11, BzyQacz napisał:

Zgadzam się... :). I mam nadzieję, że te płytki będą już zawsze... Oby.


Właśnie. Uważam, że to świetny pomysł na reklamę... A żeby tak jeszcze czasem dali jakieś starsze gierki... Ehh... Pomarzyć miła rzecz :)

PS. Mnie osobiście bardzo interesował tekst o polonizacjach, szkoda tylko, że napisali go w takim "dziwnym" stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 12:59, Budep napisał:

Mam gazetke. Nic w niej nie ma ciekawego ;\


Mam dla Ciebie radę: zwiń Kompana wzdłuż w rolkę, uformuj coś na kształ nóża, a nastepnie wbij go sobie w brzuch.

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj, zgadzam się... Jak zobaczyłem, że lokalizacje to się ucieszyłem, ale sam tekst niewiele mówił o samym procesie, a szkoda... Cóż :/... A co gierek, myślę, że teraz w tej formie jest dobrze, a starsze gierki, to już by było naprawdę zagranie bardzo "be" co do CDP :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm słówko o kompanie(zależy mi żeby ktoś z cenegi to przeczytał, a tak czy siak jest lepszy od inseidera a bynajmniej czyta się to a nie no wiecie...)
Kompan, no cóż jakby ktoś mi powiedział to brzmi jak jakieś czasopismo dla miłośników psów, ale cóż sam nie wymyślę lepszej .
Drugie to menu, obawiałem się że będzie w typowo cenegowskiej bieli, cóż kwestia gustu, nie podoba mi się, sam z chęcią zrobię grafikę by było w ciemniejszej tonacji (oczywiście bezpłatnie ) tylko czekam na pozwolenie, bo robić na marne nie będę . Trzecia to częstość - zdaję sobie sprawę że robicie to za pół darmo ( bo nie wiadomo czy się zwróci, ale zwykle powinno), super by było co miesiąc ale wiadomo nikt za darmo nie będzie harował nad tym...Więc co kwartał było by idealnie..Czwarta to zawartość DVD, ok nawet obecność AV cieszy. Ale nikt by się nie obraził, a wręcz ucieszył gdybyście dali pełne wersje, no cóż zdaję sobie sprawę że licencja kosztuje duże pieniądze ale przecież można dawać jakieś stare gry których licencja z reguły mniej kosztuje ( nikt przecież nie wymaga od czegoś wysyłanego za fri żeby miało jakości gier na cover CD jakiegoś pisma) a wytłoczenie dużo by nie kosztowało(przecież już jest wytłoczona płytka, a przecież można dawać też odrzuty). Szósta sprawa to tekst o polonizacji - spodziewałem się ( i niektórzy też) tekstu o tym jak przebiega(chociaż wiem) beletryzacja nie jest zła ale przesadziliście - jedyną "rzeczową" informacją jest ta ramka na dole . Siódma i chyba ostatnio to proszę wstawiajcie inf o konkursach z pewnym wyprzedzeniem, trochę mi dziwnie czytać o konkursie mikołajkowym dziś... A na pewno nie jestem ostatnim do którego to dotarło...Jak sobie przypomnę to coś jescze napiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w następnym CD Projekt Insiderze ujrzymy płytkę? Miło by było, ja Kompana dostałem wczoraj, żałuję, że nie dowiedziałem się o tych konkursach wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:04, tomas92 napisał:

Może w następnym CD Projekt Insiderze ujrzymy płytkę? Miło by było, ja Kompana dostałem wczoraj,
żałuję, że nie dowiedziałem się o tych konkursach wcześniej.

Nieee żeby CDA się chwaliło że "dali" kolejną płytkę do pisma... nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Insider jest lepszy od Kompana. W kompanie nie ma nic ciekawego, a na stronie Cenegi jest dużo nagród z dziwnymi cenami ( komiks XII za 220 punktów, czyli 220 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:09, Rado2 napisał:

Moim zdaniem Insider jest lepszy od Kompana. W kompanie nie ma nic ciekawego, a na stronie
Cenegi jest dużo nagród z dziwnymi cenami ( komiks XII za 220 punktów, czyli 220 zł).

Nie za 220zł, tylko za 2 gry po 110zł np.
Dla mnie to taniocha. Kupujesz 2 gry i masz super komiks w twardej oprawie. Na gram.pl kupujesz 2 gry i masz plakat, a czasem na to nawet nie starczy, bo plakat kosztuje 50wpln, a ja ostatnio przy jakiejś premierówce dostałem 22wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:09, Rado2 napisał:

Moim zdaniem Insider jest lepszy od Kompana. W kompanie nie ma nic ciekawego, a na stronie
Cenegi jest dużo nagród z dziwnymi cenami ( komiks XII za 220 punktów, czyli 220 zł).

Fajnie że przeliczasz punkty lojalnościowe na pieniądze, raz że tak się nie robi dwa że zły przelicznik... Trzeba mieć trochę rozwagi by pomyśleć że tak się nie opłacało by tak jak CDP dawać wszystko do wydania jeżeli chodzi o WPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:53, Geek with AS napisał:

Hmm słówko o kompanie(zależy mi żeby ktoś z cenegi to przeczytał,


To moze wyslij im maila?

Dnia 11.12.2007 o 17:53, Geek with AS napisał:

Kompan, no cóż jakby ktoś mi powiedział to brzmi jak jakieś czasopismo dla miłośników psów,
ale cóż sam nie wymyślę lepszej.


Skoro nie Kompan to pewnie Brat. ;)

Dnia 11.12.2007 o 17:53, Geek with AS napisał:

Drugie to menu, obawiałem się że będzie w typowo cenegowskiej bieli, cóż kwestia gustu, nie
podoba mi się, sam z chęcią zrobię grafikę by było w ciemniejszej tonacji (oczywiście bezpłatnie
) tylko czekam na pozwolenie, bo robić na marne nie będę .


Myślę, że grafików oni mają dostatek.

Dnia 11.12.2007 o 17:53, Geek with AS napisał:

Trzecia to częstość - zdaję sobie
sprawę że robicie to za pół darmo ( bo nie wiadomo czy się zwróci, ale zwykle powinno), super
by było co miesiąc ale wiadomo nikt za darmo nie będzie harował nad tym...Więc co kwartał było
by idealnie..Czwarta to zawartość DVD, ok nawet obecność AV cieszy. Ale nikt by się nie obraził,
a wręcz ucieszył gdybyście dali pełne wersje, no cóż zdaję sobie sprawę że licencja kosztuje
duże pieniądze ale przecież można dawać jakieś stare gry których licencja z reguły mniej kosztuje
( nikt przecież nie wymaga od czegoś wysyłanego za fri żeby miało jakości gier na cover CD
jakiegoś pisma) a wytłoczenie dużo by nie kosztowało(przecież już jest wytłoczona płytka, a
przecież można dawać też odrzuty).


Najwyraźniej nie rozumiesz idei tego pisemka - to nie ma być jeszcze jeden periodyk o grach. Te możesz sobie kupić w kiosku. A z coverami, to jak niby sobie to wyobrażasz? Że będą aż tyle dokładać do tej imprezy? :)

Dnia 11.12.2007 o 17:53, Geek with AS napisał:

Siódma i chyba ostatnio to proszę wstawiajcie inf o konkursach z pewnym wyprzedzeniem,
trochę mi dziwnie czytać o konkursie mikołajkowym dziś...


No to jest niewypał i musi być załatwione inaczej - chyba bym w ogóle zrezygnował z informowania o konkretnym konkursie, a po prostu zachęcał do odwiedzenia działu "Promocje i konkursy" na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:33, Vojtas napisał:

> Hmm słówko o kompanie(zależy mi żeby ktoś z cenegi to przeczytał,

To moze wyslij im maila?

Jaki jest majl do tego nathnanananana cośtam ?

Dnia 11.12.2007 o 21:33, Vojtas napisał:

> Kompan, no cóż jakby ktoś mi powiedział to brzmi jak jakieś czasopismo dla miłośników
psów,
> ale cóż sam nie wymyślę lepszej.

Skoro nie Kompan to pewnie Brat. ;)

Nie, też źle ale sam niczego lepszego nie wymyślę.

Dnia 11.12.2007 o 21:33, Vojtas napisał:


> Drugie to menu, obawiałem się że będzie w typowo cenegowskiej bieli, cóż kwestia gustu,
nie
> podoba mi się, sam z chęcią zrobię grafikę by było w ciemniejszej tonacji (oczywiście
bezpłatnie
> ) tylko czekam na pozwolenie, bo robić na marne nie będę .

Myślę, że grafików oni mają dostatek.

Tyle że to jest pobożne życzenie jednego z niewielu czytelników a graficy kosztują ^^

Dnia 11.12.2007 o 21:33, Vojtas napisał:


> Trzecia to częstość - zdaję sobie
> sprawę że robicie to za pół darmo ( bo nie wiadomo czy się zwróci, ale zwykle powinno),
super
> by było co miesiąc ale wiadomo nikt za darmo nie będzie harował nad tym...Więc co kwartał
było
> by idealnie..Czwarta to zawartość DVD, ok nawet obecność AV cieszy. Ale nikt by się
nie obraził,
> a wręcz ucieszył gdybyście dali pełne wersje, no cóż zdaję sobie sprawę że licencja kosztuje

> duże pieniądze ale przecież można dawać jakieś stare gry których licencja z reguły mniej
kosztuje
> ( nikt przecież nie wymaga od czegoś wysyłanego za fri żeby miało jakości gier na cover
CD
> jakiegoś pisma) a wytłoczenie dużo by nie kosztowało(przecież już jest wytłoczona płytka,
a
> przecież można dawać też odrzuty).

Najwyraźniej nie rozumiesz idei tego pisemka - to nie ma być jeszcze jeden periodyk o grach.
Te możesz sobie kupić w kiosku. A z coverami, to jak niby sobie to wyobrażasz? Że będą aż
tyle dokładać do tej imprezy? :)

Zależy przecież może się trafić gra na tyle tania że będzie TYLKO dylemat demka czy full

Dnia 11.12.2007 o 21:33, Vojtas napisał:


> Siódma i chyba ostatnio to proszę wstawiajcie inf o konkursach z pewnym wyprzedzeniem,
> trochę mi dziwnie czytać o konkursie mikołajkowym dziś...

No to jest niewypał i musi być załatwione inaczej - chyba bym w ogóle zrezygnował z informowania
o konkretnym konkursie, a po prostu zachęcał do odwiedzenia działu "Promocje i konkursy" na
ich stronie.

Zależy, dla mnie KGC jest trochę za mało zintegrowany ze sklepem i sajtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować