Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 17:21, igor8472 napisał:

Liczba nagród do obejrzenia jest niezależna od liczby punktów, ja mam 4500 i w katalogu
mam to samo co kumpel który ma niecałe 100, także w nowościach, bo tam jest więcej nagród,
sprzętowe też zostały takie których nie ma w zwykłym katalogu.

a na gram.pl ile masz ponktów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest na KG z tymi punktami?? Za same punkty mona coś dostać czy trzeba dopłącać?? Bo ta wplomania to jakiś kicz najpierw można było więcej wykorzystać tych wplnów na tej wplnomanii a teraz trzeba dużo dopłacic bo najwyraźniej nasze kochane cd projekt nie miało korzysci z tej promocji :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w regulaminie - wygląda to z grubsza tak - wymieniasz pkty za nagrody - dajmy na to bierzesz książkę za 200 pkt. Ubywa ci tyle punktów z konta a po jakimś tam czasie dostajesz to co sobie wybrałeś pokrywając tylko koszta przesyłki [ gdzieś w granicach 7 - 11 zł ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 17:09, Growin napisał:

Do tych co narzekają na KG, że jest mało nagród
A ile macie pkt? Jak macie 100-250 to nie dziwcie się, że "na ma nagród". W KG istnieje
taki system, że im ktoś ma więcej punktów tym więcej nagród może zobaczyć. Ostatnio
zarejestrowałem 4 nowe gry i "pojawił" się nowy partner. Idę o zakład, że część z Was
nie ma w katalogu nagród od firmy AMD (swoją drogą ja jeszcze też), ale tak się składa,
że jest/są procesor(y) od tej firmy. Jest pewnie jeszcze kilku innych partnerów, których
część z Nas nie może zauważyć, ponieważ ma za mało punktów.
Ten system jest trochę mylący, ale przynajmniej KG nie schodzi na psy, jak niektórzy
mówią. Jak ktoś ma z 200pkt to niech nie myśli, że może sobie poszaleć.
PS.

Spoiler

Przed wystawieniem opinii wystarczy trochę pomyśleć, popatrzeć lub napisać (choć
ciężko trochę z odp) gdzie trzeba.



Głupoty gadasz. Pojawił się nowy partner canon i jest widoczny dla każdego. Mam na koncie 450pktów i mam widoczne nagrody za kilka tysięcy punktów. Nie ma żadnego takiego systemu o którym mówiłeś. Zwykła bujda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję sprawą podupadających ostatnio lojalek Cenegi i CDP zainteresować może CD-Action. Kiedyś była taki dział ''Interwencja'', jak się więcej postów zbierze w temacie CD-Action na forum to może jakiś odzew będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stwierdziłem, że pora zarejestrować moje dwa nabytki zaliczające się do Kompani Graczy tj. GTA IV i Fallout 3 co było równoznaczne z rejestracją na stronie. Spodziewałem się jednak po tym co słyszałem od znajomych czegoś hmm... większego tzn. miałem nadzieję, że znajdę tam spoooooro fajnych rzeczy. Głównie myślałem o gadżetach i samych grach. A tu co? Nic. Dosłownie pustki. Teraz uświadomcie mnie czy są jakieś stałe aktualizacje "towaru", rzuty nowych bajerów etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:03, igor8472 napisał:

Tzn. że czasem raz-dwa razy na miesiąc dorzuca klika-kilkanaście nowych nagród, ostatnio
ta lojalka bidna się robi.


To będę odwiedzał KG. A powiedz mi jeszcze jedno - jeśli mam newsetller to kiedy wrzucają nowe rzeczy wysyłają powiadomienie na e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namawiam wszystkich którzy od 2 miesięcy z KG paczek nie dostali ani od Cenegi żadnych wyjaśnień na jakąś zbiorową akcję, wniosek do jakiejś instytucji ochrony konsumenta albo do sądu, ja już się z nimi dłużej pier.... nie mam zamiaru, wysłałem dziś im ostatnie przypomnienie i do końca tygodnia dałem im ultimatum. Jeżeli firma na żadne maile nie odpowiada to tym bardziej mają wszystko w nosie. A to już pod celowe oszustwo podchodzi. Może jak się sprawa skończy w sądzie to się obudza. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:09, igor8472 napisał:

Namawiam wszystkich którzy od 2 miesięcy z KG paczek nie dostali ani od Cenegi żadnych
wyjaśnień na jakąś zbiorową akcję, wniosek do jakiejś instytucji ochrony konsumenta albo
do sądu, ja już się z nimi dłużej pier.... nie mam zamiaru, wysłałem dziś im ostatnie
przypomnienie i do końca tygodnia dałem im ultimatum. Jeżeli firma na żadne maile nie
odpowiada to tym bardziej mają wszystko w nosie. A to już pod celowe oszustwo podchodzi.
Może jak się sprawa skończy w sądzie to się obudza. Czekam na paczkę od lutego a ciągle tylko nowe wymówki.

ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nat. akurat jest w Pradze więc nic nie poradzi, zresztą pisałem już do niego nie raz, w tym temacie i na sklepie. A skoro paczki nie mam, na maile nie odpowiadają i generalnie olewają sprawę to niby jak mogę przegrać. Może czas w końcu żeby ktoś walnął pięścią w stół. A złożenie pozwu to astronomiczne 30zł. Moje nagrody są rynkowo warte ponad 200, brata ponad 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:00, Asthariel napisał:

Czy KTOKOLWIEK dostał maila w sprawie prenumeraty?


Z tą prenumeratą to dziwna sprawa jest,bo ja np. gdy zamówiłem prenumeratę PLAY żadnego meila nie dostałem a gazetka ładnie do mnie przychodzi kilka dni po premierze w kioskach....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 18:00, Asthariel napisał:

Czy KTOKOLWIEK dostał maila w sprawie prenumeraty?



Ja niestety nic nie dostałem. Na maila do kompanii graczy nikt nie raczy odpowiedzieć. Pisanie do nata w tej sprawie tez nic nie dało bo zero odpowiedzi. To się nazywa profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. dostałem maila potw. ''Czy zgadzam się na przetwarzanie swoich danych i na przekazanie ich wydawcy CDA; Bauer. Samej prenumeraty nie widziałem do dziś oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować