Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 19:21, igor8472 napisał:

Cenega se chyba odbija podwójnie miesiąc po premierze dawane punkty absurdalną ich ilości
potrzebną na niektóre nagrody. Dobry przykład - podświetlane silikonowe klawisze. Na
allegro kupisz za 30zł czyli wartość jakichś 300 pkt, tu 1600; śmiech na sali. Ja czekam
na jakieś sprzęty Logitecha bądź Saiteka bo jakieś lepsza kiera czy joy by się przydały
a cierpliwości mam dużo :-)...

Pamiętam, że wcześniej było mnóstwo tego typu rzeczy (głośniki, słuchawki itp.), a patrzyłem dzisiaj (bo już trochę sie tych unktów nazbierało i trzeba je wydać:)) i nic ciekawego nie znalazłem. Tak jak napisałeś: trzeba czekać na coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 10:56, karolekx23x napisał:

Coraz bardziej pozytywnie patrze na ta firme , naprawde jak narazie mnie nie zawiodła
.


Na prawdę nigdy? To moim zdaniem jedna z najgorszych firm na naszym rynku, dla której liczy się tylko kasa, nie obchodzą jej gracze, robią beznadziejne spolszczenia i dubbing(po kilku miesiącach jak to pokazuje sytuacja z Borderlands), na ukazanie się gier w jakichś tańszych seriach czeka się miesiącami, a nawet latami(jak to możliwe do cholery, że GTA: San Andreas do teraz kosztuje oficjalnie 80 zł?!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:51, PJ_MW napisał:

Na prawdę nigdy? To moim zdaniem jedna z najgorszych firm na naszym rynku, dla
której liczy się tylko kasa, nie obchodzą jej gracze, robią beznadziejne spolszczenia
i dubbing(po kilku miesiącach jak to pokazuje sytuacja z Borderlands), na ukazanie się
gier w jakichś tańszych seriach czeka się miesiącami, a nawet latami(jak to możliwe do
cholery, że GTA: San Andreas do teraz kosztuje oficjalnie 80 zł?!).


To prawie tak samo jak z CD-Projektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 13:51, PJ_MW napisał:

> Coraz bardziej pozytywnie patrze na ta firme , naprawde jak narazie mnie nie zawiodła

> .

Na prawdę nigdy? To moim zdaniem jedna z najgorszych firm na naszym rynku, dla
której liczy się tylko kasa, nie obchodzą jej gracze, robią beznadziejne spolszczenia
i dubbing(po kilku miesiącach jak to pokazuje sytuacja z Borderlands), na ukazanie się
gier w jakichś tańszych seriach czeka się miesiącami, a nawet latami(jak to możliwe do
cholery, że GTA: San Andreas do teraz kosztuje oficjalnie 80 zł?!).


Więc jak wyjaśnić to, że CD-Project ma problemy finansowe, a Cenega (z tego co mi wiadomo i tak gdzieś usłyszałem) rośnie w siłę. Przed chwilą zrobiłem szybki przegląd gier kupionych w ciągu kilku ostatnich miesięcy i były tam trzy z CD-Project (Extra-Klasyka za 20 zł) i około 7-8 giar z Cenegi (głównie premiery i jedna Kolekcja Klasyki). Po prostu wydaje mi się, że ten drugi dystrybutor ma dostęp do lepszych gier przez co lepiej się sprzedają. Ponadto ostatni rzut Kolekcji Klaski był według mnie bardzo udany planuję dalsze zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak to możliwe do

Dnia 16.02.2010 o 13:51, PJ_MW napisał:

cholery, że GTA: San Andreas do teraz kosztuje oficjalnie 80 zł?!).

GTA: SA od pewnego czasu można kupić w reedycji Premium Games za około 50 - 70 zł w zależności od źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla członków Kompanii SupCom 2 w cenie 99,99 zł [ PC ] i 199,99 zł [ X360 ]. Wszystko to do zamówienia w sklepie Cenegi po wklepaniu odpowiedniego kodu przy zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak to jest z kodem zniżkowym 40% na gry PC z Kompanii? Dotyczy to zakupu tylko jednej gry - od ceny jednej gry będzie odliczony rabat - czy też mogę zamówić więcej i od zsumowanej ceny detalicznej będzie odjęte te 40%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moje rozmiary pewnie, może jak jakieś kajdaniki z futerkiem wrzucą to się skuszę xP a póki co poczekam na jakiś lepszy hardware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęty nawet niezłe tyle że rok temu te same były prawie p[ołowę pkt taniej a przez ten rok ich rynkowa wartość też spadła o paredziesiąt % więc są teraz porządnie przepłacone, czekam na coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:16, igor8472 napisał:

Sprzęty nawet niezłe tyle że rok temu te same były prawie p[ołowę pkt taniej a przez
ten rok ich rynkowa wartość też spadła o paredziesiąt % więc są teraz porządnie przepłacone,
czekam na coś lepszego...


Jest słabo. Przelicznik z kosmosu a sprzętu jak na lekarstwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować