Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Czy te freebety Betssona po 5-krotnym obrocie można jakoś podnieść, tzn. wypłacić? Bo nawet nieźle mi idzie ;) i nie wiem, czy traktować to jako formę zabawy bez możliwości wypłaty, czy jednak jest szansa na zasilenie konta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się listę w ''Punktacji" zaktualizować. Już się naciąłem na 50 a nie jak na liście 200 pkt za Residenta 5 i Batmana AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczy mi ktoś do czego jest ten pingwin za 1500pktów?

W sumie mam 600pktów i chcialem wziąć myszkę ale jak zobaczylem jak to to wygląda to dałem spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ściemniaj, że nie wiedziałeś ;)

1. Rejestracje w ciągu pierwszego miesiąca (30 dni kalendarzowych) po premierze gry warte są dwukrotności sugerowanej ceny detalicznej danej gry komputerowej, obowiązującej w momencie jej premiery. Czyli przykładowo rejestrując grę wartą 99,99 zł do miesiąca po premierze, Użytkownik otrzyma 200 punktów w Kompanii Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jeszcze 2 tyg temu dostałem za Batmana rzeczywiste 200, grubo ponad 3 miechy po premierze; mogliby to chociaż poprawić i nie wprowadzać w błąd oddanych klientów :)...
W drugą stronę też nie jest poprawnie bo np. za Zew Prypeci dostałem 360 punktów. O_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wybrał sobie jako nagrodę ten artbook z Bioshocka? Jeśli tak to czy mógłby wrzucić jakieś foto jak to się prezentuje, ile stron ma etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 18:36, Tyler_D napisał:

Czy ktoś z was wybrał sobie jako nagrodę ten artbook z Bioshocka? Jeśli tak to czy mógłby
wrzucić jakieś foto jak to się prezentuje, ile stron ma etc?

18str. w twardej okłdce, za 450 pkt. nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega se chyba odbija podwójnie miesiąc po premierze dawane punkty absurdalną ich ilości potrzebną na niektóre nagrody. Dobry przykład - podświetlane silikonowe klawisze. Na allegro kupisz za 30zł czyli wartość jakichś 300 pkt, tu 1600; śmiech na sali. Ja czekam na jakieś sprzęty Logitecha bądź Saiteka bo jakieś lepsza kiera czy joy by się przydały a cierpliwości mam dużo :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:36, igor8472 napisał:

Być powinno a ile dostałeś? Za zwykłego dostałem 200, kolekcjonerkę powinienem jutro
dostać i sprawdzę.

200, do pudła jest zwykłe polskie wydanie wrzucone, wysłałem zapytanie do Kompani jak to jet z tym regulaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:36, igor8472 napisał:

Być powinno a ile dostałeś? Za zwykłego dostałem 200, kolekcjonerkę powinienem jutro
dostać i sprawdzę.


niestety potwierdzam dają 200 nie 320 czyli będzie dobijanie się o punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż podobne numery już się zdarzały. Jak dobrze pamiętam tak samo było z EK Falla 3 i Settlersów NI, będzie trzeba się w KG zareklamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 20:44, natanadler napisał:

niestety potwierdzam dają 200 nie 320 czyli będzie dobijanie się o punkty


Pewnie kody wydrukowali takie same dla wersji standard i EK i teraz system ich nie rozróżnia...
Pozostaje reklamować (pewnie zażyczą sobie skanu/zdjęcia rachunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować