Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Sylwasss,

KG otrzym uje masowy mailing z prosbami o przyznanie bądź naprawę kodu. Czasami zdarzają się jakieś opóźnienia, jednak to góra 2-3 dni robocze. Na pewno otrzymasz obiecany kod, troszkę cierpliwości. Mimo wszystko daj znać, jak sprawa została rozwiązana. Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety 3 dzień bez odpowiedzi od Cenegi. Tak jak mówiłem cała sprawa ciągnie się 8 dni. Podziękowałem i zamówiłem na gram.pl. Mam w nosie Cenegową 40% zniżkę. A znajomym zdecydowanie będę odradzał korzystania ze sklepu Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 12:37, sylwasss napisał:

No niestety 3 dzień bez odpowiedzi od Cenegi. Tak jak mówiłem cała sprawa
ciągnie się 8 dni. Podziękowałem i zamówiłem na gram.pl. Mam w nosie Cenegową 40% zniżkę.
A znajomym zdecydowanie będę odradzał korzystania ze sklepu Cenegi.

Do tej pory naprawdę nic nie wskórałeś? Naprawdę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 13:29, Janek_Izdebski napisał:

Do tej pory naprawdę nic nie wskórałeś? Naprawdę dziwne.


Napisałem 3 dni temu emaila, we wcześniejszym Pan "Marcin" z Kompani Graczy obiecał mi że kod przyjdzie 3 dni temu. Do tej pory go nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 15:00, sylwasss napisał:

Napisałem 3 dni temu emaila, we wcześniejszym Pan "Marcin" z Kompani Graczy
obiecał mi że kod przyjdzie 3 dni temu. Do tej pory go nie mam :/

Proponuję napisać jeszcze do Panów: Adama Wróblewskiego i Karola Rożnieckiego z Muve. Powinni szybko zareagować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 18:43, sylwasss napisał:

Dziękuje za pomoc kolego :) Pan Adam po moim emailu szybko
interweniował :)

No widzisz. Jednak Muve potrafiło wywiązać się ze swoich zobowiązań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh sam nie wiem co się dzieje. Może to te upały albo mają kupę roboty, ale kompletnie nikt mi nie odpisuje na maile do kompanii. Wysłałem potwierdzenie zakupu gier już chyba z tydzień temu, później napisałem jeszcze raz. A może mają urlopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:54, Damianuss1 napisał:

Ehh sam nie wiem co się dzieje. Może to te upały albo mają kupę roboty, ale kompletnie
nikt mi nie odpisuje na maile do kompanii. Wysłałem potwierdzenie zakupu gier już chyba
z tydzień temu, później napisałem jeszcze raz. A może mają urlopy?

W ogóle można zaobserwować krytyczny spadek formy KG.
Zaczęło się od bardzo rzadkich dostaw do katalogu i zmniejszenia liczby partnerów. Dziesiątki razy obiecywali, że niedługo wezmą się w garść i ruszą z konkretnymi zmianami i nowościami. Na obietnicach się skończyło.
Wyraźnie spadła też ich aktywność na profilu FB. Co więcej, coraz częściej słyszy się o przypadkach takich jak twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak kiedyś było sporo nagród w KG od różnych wydawców, teraz chyba tylko Cenega została. Być może taka forma się już wyczerpała i nie mają specjalnie ochoty ani zamykać KG, ani załatwiać nowych lub powroty starych partnerów.

Ja tam bardzo mało zdobyłem rzeczy. Jedynie dodatek do Deus Exa (chyba był taki), 2-3 kody promocyjne na Muve (jak jeszcze była niższa cena za nie), dodatki do RAGE''a z Edycji Anarchisty i tyle.

Natomiast w tym samym czasie wygrywałem gry z programu lojalnościowego CD Projekt. Szkoda, że obie firmy praktycznie skończyły swoje programy lojalnościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że obecnie nie ma praktycznie nic w ofercie.Ogólnie to po jakimś czasie w ogóle przestałem rejestrować gry.Mam jeszcze kupę punktów na koncie,a jedyne rzeczy na które je wydałem była roczna prenumerata CDA(świetna sprawa) chyba z 5 lat temu jeśli dobrze pamiętam i kod -40% na gry PC którego jednak ostatecznie nie użyłem,bo tyle musiałem na niego czekać,że kupiłem grę gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pogrążyli się trochę tą migracją punktów, które swego czasu były WPLNami a potem CDPunktami.
Dlaczego?
Ponieważ o akcji było dość głośno, ludzie masowo zaczęli wysyłać screeny ze swoją ilością punktów i dostawali w zamian za to punkty do KG.
Efektem tego było to, iż czegokolwiek by nie rzucili do katalogu, wszystko znikało w mgnieniu oka. Figurki Hitmana/figurka Vaasa/press kity itp. czyli wszystko to co najbardziej interesowało większość ludzi w ich katalogu. Gadżety te rozchodziły się w przeciągu kilku minut głównie przez to, że wcześniej informowali na swoim profilu FB co i kiedy będzie a ludzie tylko wciskali F5.
Kiedy ogarnęli się jaka jest sytuacja zaczęli wołać bajońskie ilości punktów nawet za prozaiczne gadżety co z kolei sprawiło, że dość długi wisiały one w katalogu i nikt ich nie brał bo mało kogo było na to stać. Np. mini figurka hitmana, która była kiedyś po 250 pkt nagle ukazała się za bagatela 1k.
Teraz doszło do sytuacji gdy nie ma tam praktycznie nic i dochodzi do tego zerowy odzew ze strony KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaczek, jeszcze robili akcję typu maska z kolekcjonerki Darksiders II na licytację i kto więcej punktów będzie miał, ten zdobędzie maskę. Wtedy też ludziska zabijali się o kody, żeby tylko mieć więcej punktów i móc wziąć udział w licytacji.

W tej i kolejnej akcji widać już było, że nie mają pomysłu na sensowne nagrody i jednocześnie chcą przymusić ludzi do większej integracji z KG.

Cóż, formuła się wypaliła i tyle. Teraz to bieda, a jak już coś jest (choćby brelok z Mafii II), to za sporą kwotę. Takie breloki to za 5 zł CDP na Giermaszach dawało.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 09:39, Eff3ctiv3 napisał:

Czy Wy też musieliście długo czekać aż prześlą wam kod zniżkowy? Ja już czekam 3 dni.

Jeszcze pół roku temu wysyłali nawet w ciągu kilku godzin.
Teraz chyba sobie olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 09:39, Eff3ctiv3 napisał:

Czy Wy też musieliście długo czekać aż prześlą wam kod zniżkowy? Ja już czekam 3 dni.


Ja dostałem w parę godzin, właśnie 3 dni temu. Za to na mejla do pomocy technicznej mój brat czeka 3 dzień. Wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 13:17, Smooqu napisał:

Ja dostałem w parę godzin, właśnie 3 dni temu. Za to na mejla do pomocy technicznej mój
brat czeka 3 dzień. Wakacje :)

Jakoś nie specjalnie interesuje mnie argument, że to okres wakacyjny. Podają, że w ciągu 24h kod powinien być(w razie czego sprawdzić "spam" w skrzynce pocztowej), to mniej więcej po takim czasie powinienem go dostać. Mogę zrozumieć nawet jeden dodatkowy dzień, ale trzy to już mnie zaczyna trochę denerwować taka sytuacja. Podejrzewam, że jak dzisiaj nie dostanę, to w weekend nie mam co liczyć, że się pojawi mail z kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 09:39, Eff3ctiv3 napisał:

Czy Wy też musieliście długo czekać aż prześlą wam kod zniżkowy? Ja już czekam 3 dni.


Kody wysyłają raz w tygodniu, w środę. Więc jeżeli wykupiłeś w środę to dostaniesz w następną środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 23:42, kesik93 napisał:

Kody wysyłają raz w tygodniu, w środę. Więc jeżeli wykupiłeś w środę to dostaniesz w
następną środę.

Nie wiedziałem, że jest taka zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować