Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 22:45, Backside napisał:

> widziałem, znam , uwierz :)

Huhu - to kontakty między dwoma rywalami się zacieśniają? Oficjalnie czy prywatnie :]?


powiem tak, przetasowania personalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:47, Evil Khan napisał:

Pewno zloty mają :)
A tak serio to przecież mały kraj - jak ich wysyłają na takie E3 to pewno tym samym samolotem
lecą - a tam wiadomo darmowe drinki - w powietrzu 2x bardziej bierze - języki się rozluźniają
- kontakty zaciślają itp.. :)


Drinki mówisz? Jak dają Bacardi z colą albo Breezery to na bank po studiach idę pracować w którejś z dwóch firm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:47, Evil Khan napisał:

> > widziałem, znam , uwierz :)
>
> Huhu - to kontakty między dwoma rywalami się zacieśniają? Oficjalnie czy prywatnie :]?

Pewno zloty mają :)
A tak serio to przecież mały kraj - jak ich wysyłają na takie E3 to pewno tym samym samolotem
lecą - a tam wiadomo darmowe drinki - w powietrzu 2x bardziej bierze - języki się rozluźniają
- kontakty zaciślają itp.. :)


samoloty są niestety inne :(, ale kto wie co będzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie
jesli cena bedzie w okolicach 20 zl to pewnie kupie 5-6 tytulow, ktore juz oglosili natomiast jesli bedzie ponad 30 to ogramicze sie tylko do 2-3 ktore musze miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:48, Marcuz napisał:


powiem tak, przetasowania personalne


No to smutek - pracujesz w CDP z kumplami a tu nagle prezes wymienia cię na 2 z Cenegi (albo odwrotnie)
Znasz swoich ziomków - znasz tajne inforamcje konkurencj a pisnąć nie możesz... oficjalnie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z kolejnieszniej beczki:
Embargo na Empiki !

Od tygodni nie ma w Empikach waszych gier. Czy można by dostać jakieś objaśnienia co zaszło lub kiedy gry się znowu pojawią? Pewnie dla nich to spora strata, zwłaszcza w obliczu premiery Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:48, Evil Khan napisał:

mam gdzieś ją w domu - może mu podeślę w trosce o edukację rodaka...

"Morze piasków", o ile pamiętam? Nie posyłałbym - tłumaczenie było kiepskie, jak zwykle w przypadku starszych książek ISY. Dobrej polszczyzny nikt się z tego typu książek moim zdaniem nie nauczy.
Komuś, kto czytać nie lubi a interesuje się fantastycznymi grami na początek polecałbym chyba książki Sapkowskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 22:50, Marcuz napisał:

samoloty są niestety inne :(, ale kto wie co będzie teraz :)

teraz będziecie latali Rynair - trzeba wziąść własne krzesełko - o drinkach zapominj - ale bilety tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:51, Evil Khan napisał:

No to smutek - pracujesz w CDP z kumplami a tu nagle prezes wymienia cię na 2 z Cenegi (albo
odwrotnie). Znasz swoich ziomków - znasz tajne inforamcje konkurencj a pisnąć nie możesz... oficjalnie.. >


No stało się Marcuz. Jesteś już otwartą kartą :))) Ech... musisz się bardziej zakonspirować stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:51, Evil Khan napisał:

>
> powiem tak, przetasowania personalne

No to smutek - pracujesz w CDP z kumplami a tu nagle prezes wymienia cię na 2 z Cenegi (albo
odwrotnie)
Znasz swoich ziomków - znasz tajne inforamcje konkurencj a pisnąć nie możesz... oficjalnie..
;)


nie wygląda to tak czarno :), nikt nikogo nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:51, Backside napisał:

A teraz coś z kolejnieszniej beczki:
Embargo na Empiki !

Od tygodni nie ma w Empikach waszych gier. Czy można by dostać jakieś objaśnienia co zaszło
lub kiedy gry się znowu pojawią? Pewnie dla nich to spora strata, zwłaszcza w obliczu premiery
Obliviona


fakt, niestety nie mogę udzielić informacji dlaczego, ale fakt Oblivion jest stratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:55, Marcuz napisał:

> A teraz coś z kolejnieszniej beczki:
> Embargo na Empiki !
> > > Od tygodni nie ma w Empikach waszych gier. Czy można by dostać jakieś objaśnienia co zaszło

> lub kiedy gry się znowu pojawią? Pewnie dla nich to spora strata, zwłaszcza w obliczu
premiery
> Obliviona

fakt, niestety nie mogę udzielić informacji dlaczego, ale fakt Oblivion jest stratą


pewno empik wyrzadzil jakas szkode na rzecz i strate Cenegi... hmmm tylko co to moglo by byc XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:53, GraK napisał:

> No to smutek - pracujesz w CDP z kumplami a tu nagle prezes wymienia cię na 2 z Cenegi
(albo
> odwrotnie). Znasz swoich ziomków - znasz tajne inforamcje konkurencj a pisnąć nie możesz...
oficjalnie.. >

No stało się Marcuz. Jesteś już otwartą kartą :))) Ech... musisz się bardziej zakonspirować
stary.

niestety,ale co tam ja nie mam nic do ukrycia :).Zacznę od początku za jakiś czas z innym nickiem na innym forum i będzie konspira pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:51, Backside napisał:

Od tygodni nie ma w Empikach waszych gier. Czy można by dostać jakieś objaśnienia co zaszło
lub kiedy gry się znowu pojawią?

Dolaczam sie do pytania. Dla mnie to niewygoda, bo wszelakie Media Markty czy Geanty mam daleko...

... i poniekąd dzięki temu Cenega ma u mnie duzy plus. Nie moglem sie doczekac znakomitych Space Rangers 2. Dzien premiery minal daawno, a gry w Empiku nie bylo (jak i pozostalych nowych gier Cenegi). Napisalem emaila do firmy z pytaniem, kiedy gra w koncu wyjdzie, a w odpowiedzi dostalem liste sklepow w Krakowie, w ktorych gra byla dostepna oraz - uwaga - oferte zamowienia gry przez internet bez placenia kosztow wysylki! Tak tez zrobilem i po paru dniach gra trafila w moje łapska. + dla firmy za obsługę klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:55, Marcuz napisał:

fakt, niestety nie mogę udzielić informacji dlaczego, ale fakt Oblivion jest stratą


A druga pytanie - czy to "nieporozumienie" na razie trwałe czy jest dzień, kiedy będę mógł wejść do sklepu i pooglądać nowe cacka :].

(a we wtorek zakładam czapę w kratę, biorę fajkę do ust i rozpoczynam śledztwo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:55, Marcuz napisał:

fakt, niestety nie mogę udzielić informacji dlaczego, ale fakt Oblivion jest stratą<


Podywagujmy:
A. EMPiK nie bierze od Cenegi bo mają słabe gry
B. Cenega nie daje gier EMPiKowi bo Ci wiszą im (jak wszytkim) morze kasy
C. Inwentaryzacja (marzec/kwiecień) - koniec roku finansowego w wydawnictwach
D. Dział handlowy EMPiKu został wymieniony na ufoludków...

HM? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:57, Elwro napisał:

> Od tygodni nie ma w Empikach waszych gier. Czy można by dostać jakieś objaśnienia co zaszło

> lub kiedy gry się znowu pojawią?
Dolaczam sie do pytania. Dla mnie to niewygoda, bo wszelakie Media Markty czy Geanty mam daleko...

... i poniekąd dzięki temu Cenega ma u mnie duzy plus. Nie moglem sie doczekac znakomitych
Space Rangers 2. Dzien premiery minal daawno, a gry w Empiku nie bylo (jak i pozostalych nowych
gier Cenegi). Napisalem emaila do firmy z pytaniem, kiedy gra w koncu wyjdzie, a w odpowiedzi
dostalem liste sklepow w Krakowie, w ktorych gra byla dostepna oraz - uwaga - oferte zamowienia
gry przez internet bez placenia kosztow wysylki! Tak tez zrobilem i po paru dniach gra trafila
w moje łapska. + dla firmy za obsługę klienta!


pamiętam, pamiętam :) Służe pomocą zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 22:55, Marcuz napisał:

fakt, niestety nie mogę udzielić informacji dlaczego, ale fakt Oblivion jest stratą

Ale tylko w Empiku czy w MM też ?
Może planujecie ulepszyć wasz sklep online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować