Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 13:33, pendejo napisał:

> Dowolną bronią byle z umagicznieniem ;)
a wiesz może gdzie tanio kupić broń z czarem ognia, ew. skąd ukraść ;]


Najłatwiej to chyba u zaklinaczy w Gildii Magów, lub Świątyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:43, Asthariel napisał:

Dosc łatwo mozna zdobyc chyba najlepszy miecz w grze , Złote Ostrze , /.../

Złote Ostrze możesz zmienić w Błekitne Znamię, wykonując zadania jako wampir. Błękitne Znamię jest rzeczywiście najlepsze (pomijam dostępne w dodatku miecze Nerevara i Almalexii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:52, Bal Isidro napisał:

Witam. Czy ktoś mógł by mi wysłać mapę z położeniami wszystkich miast, osad i ważniejszych
miejsc?


Ekhm, jest w instrukcji i poradnikach dołączonych do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:59, Everial napisał:

> Witam. Czy ktoś mógł by mi wysłać mapę z położeniami wszystkich miast, osad i ważniejszych

> miejsc?

Ekhm, jest w instrukcji i poradnikach dołączonych do gry.


ALe ja mam Morrowinda z gazety. Jest tylko gra. Bedzie w TES: Morrowind Złota Edycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 15:52, Bal Isidro napisał:

Witam. Czy ktoś mógł by mi wysłać mapę z położeniami wszystkich miast, osad i ważniejszych
miejsc?


Hejka. Łap, ja mam coś takiego- zaznaczone sa jeszcze drogi komunikacji ;]

20070704161223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:13, Budo napisał:

> Witam. Czy ktoś mógł by mi wysłać mapę z położeniami wszystkich miast, osad i ważniejszych

> miejsc?

Hejka. Łap, ja mam coś takiego- zaznaczone sa jeszcze drogi komunikacji ;]


Wielkie Dzięki! Są jeszcze ludzie na tym świecie którzy pomagają innym :^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby mi zaznaczyć na tej mapie http://www.cyrodiil.net/assets/map-morr-large.jpg położenie "Groty Wcielonych"?? To tam trzeba się udać po pierścień "Księżyc-i-Gwiazda". Bo doszedłem do tych ruin Zagenipal (czy coś takiego) i poszedłem wąwozem na południe, lecz była zamieć której - dziwnym trafem- nie dało się przeczekać, przez co nic nie widziałem :/ Oczywiście jeśli macie jakąś inną mapę to na niej także może być zaznaczone ;P
Bardzo byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 11:30, Damian14BO napisał:

Witam, czy ktoś mógłby mi zaznaczyć na mapie położenie "Groty Wcielonych"??

Dolinę, o której mowa w przepowiedni, zaznaczyłem czerwoną krechą a samą jaskinię prowizorycznym X :P

20070705115931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam mały problem z Mrocznym Bractwem tzn. w żaden sposób nie moge ich pokonać. Moja postać to mroczny elf na dosyć wysokim poziomie. Walcze daedrycznym wakizashi + długi kościany łuk, zbroja troche kościanej + hełm ze smoczej łuski + dreughowy kirys zawsze mam przy sobie pełno miksturek przywrócenia życia i gdy wchodze do pomieszczenia gdzie są drzwi do przywódcy to odrazu zlatuje się ośmiu członkuó bractwa i po mnie nawet jak używam czarów nic to nie daje. Może mi koś doradzi co zrobić(jeśli chodzi o wynajęcie wojownika nic to nie daje ona nawet tam nie dochodzi bo go zabijają wcześniej)sorka żę taki długi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz lepiej podszkolić postać w krótkim mieczu (jeżeli go używasz, ludzie z tego bractwa są troche trudni do trafienia), zdobędziesz następne levele to nabijesz sobie punktów HP. Spróbuj powykonywać łatwiejsze misje, bo z bractwem to dla doświadczonych. Jeżeli się nigdzie nie zapisałeś (do gildi mam na myśli) to masz do dyspozycji gildie złodzieji albo morag tong (jeżeli używasz umiejętności sprytu). Nabierzesz doswiadczenia to zdmuchniesz później to bractwo. :)
P.S.: Widziałem dłuższe posty na tym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie było odwrotnie - znacznie łatwiej było mi pokonać mrocznych brachów mając niski poziom.
Awansują oni razem z tobą i nic z tego, jak sobie nabijesz levele i HP - im będzie się także poziom podnosił.

Ja grająć złodziejem na początku gry rozwalałem 2 na raz bez trudu, powyżej 40 poziomu zaś miałem okrrropne problemy nawet z jednym (potrzebowałem magii i mikstur)!!! /Zaczęli do mnie puszczać fireballe/paraliże i cięli różnymi zaklętymi demonicznymi ostrzami./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranthar masz racje bo jak na początku mnie atakowali to byli słabi nawet się nie męczyłem ale potem mieli lepsze bronie i było ciężko w pewnych momętach było ich po 2, 3 chyba będe musiał zacząć wszystko od początku(a taka fajna postać), a co do RaiLa Drivera krótkie ostrze mam na 100 wyszkolone a łatwiejsze misje już wykoonałem ale dzięki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:09, Ranthar napisał:

U mnie było odwrotnie - znacznie łatwiej było mi pokonać mrocznych brachów mając niski poziom.


A no, racja, zapomniałem! Od 1 do 5 levelu mroczni mieli srebny sztylet, około 10 lvl sztylet jadu, 15 lvl
jakieś krótkue krasnoludzkie ostrze, 25 lvl daedryczne wakizashi, a potem adamatowe ostrza ktore paralizuja i truja przez 10 sek. Ale to dotyczy tylko tych napadów z zaskoczenia, a nie widzałem żeby w siedzibie mieli takie dobre sprzęty. Chociaż z tego co grałem, bo zawsze załatwiałem ich kiedy miałem około 30-40 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:14, Bal Isidro napisał:

Czy ktoś może mi zaznaczyć na mapie gdzie jest kostka dwemerowa? Albo opisać jej miejsce.


Najczęściej spotykany problem:)
Przepytaj tego Antaboliusa czy jak mu tam o drogę do ruin, a trafisz z łatwością (2 minuty drogi z Balmory). Niestety z kostką jest gorzej, ale przeszukaj po prostu ten topic, a znajdziesz bardzo dobre wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:14, Bal Isidro napisał:

Czy ktoś może mi zaznaczyć na mapie gdzie jest kostka dwemerowa? Albo opisać jej miejsce.


Podążaj tym turkusowym szlakiem, w miejscu X są dwemerowe ruiny. (Mapka)
Dokładnie to tak, wychodzisz z Balmory od strony połódniowej i przechodzisz przez 2 mosty, mijasz Fort Księżycowy przechodząć po lewej stronie, przechodzisz przez most (taki duży) I najprawdopodobniej spotkasz tam słabego klienta którego będzie trzeba zabić. Za nim znajduje się korba do otworzenia drzwi do ruin które będą po prawej stronie od ciebie. Kostka dwemerowa będzie na pierwszym piętrze w pierwszym pomieszczeniu do którego wejdziesz, lezy na półce.

20070706102241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:22, RaiL Driver napisał:

> Czy ktoś może mi zaznaczyć na mapie gdzie jest kostka dwemerowa? Albo opisać jej miejsce.


Podążaj tym turkusowym szlakiem, w miejscu X są dwemerowe ruiny. (Mapka)
Dokładnie to tak, wychodzisz z Balmory od strony połódniowej i przechodzisz przez 2 mosty,
mijasz Fort Księżycowy przechodząć po lewej stronie, przechodzisz przez most (taki duży) I
najprawdopodobniej spotkasz tam słabego klienta którego będzie trzeba zabić. Za nim znajduje
się korba do otworzenia drzwi do ruin które będą po prawej stronie od ciebie. Kostka dwemerowa
będzie na pierwszym piętrze w pierwszym pomieszczeniu do którego wejdziesz, lezy na półce.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego strażnik zabrał mi szklany set, krótki mieczyk z obrażeniami od porażeń i kamienie dusz (wszystkie te ze stołu Galbedir), skoro ja tylko zacząłem grzebać wytrychem przy skrzynce z dwemerowym wykrywaczem u Ebestiena w Pelagiad?? Bo ja, durny idiota, gram na jednym save''ie, i wszystko poszło się rypać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem w Morrowindzie moj komp spelnia wszystkie wymagania i nie mam wirusow ani spyware''ow i jak zaczynam grac to jak juz wychodze od tego dziada co se klase wybieram to mi wyskakuje komunikat ze jest blad gry i mi wylancza gre plisss help !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować