Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Może wie ktoś,czy to jest błąd w grze,czy trzeba zrobić coś jeszcze.Po pewnym czasie wracam do Seydy Neen i chcę oddać Fargothowi jego pierścień,ale nie ma takiej kwestii w menu dialogowym.Muszę coś jeszcze zrobić,czy już nic się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:53, Radek Morrowind napisał:

a już raz mu go oddałeś ?

Nie,mam go cały czas od początku gry.Próbowałem go przekupić,ale nic nie działało.Trudno,sprzedam i będę miał trochę złota.Jak z nim rozmawiam,jęczy tylko,że go okradli i tyle.Grałem postacią mojego brata,który nie jest tak daleko w fabule jak ja i on ma możliwość oddania mu pierścienia.Może dlatego,że jestem Nerevarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 17:07, Kuboo PL napisał:

> a już raz mu go oddałeś ?
Nie,mam go cały czas od początku gry.Próbowałem go przekupić,ale nic nie działało.Trudno,sprzedam
i będę miał trochę złota.Jak z nim rozmawiam,jęczy tylko,że go okradli i tyle.


Morrowind jest bardzo zaskryptowany, pewnie jakiś skrypt nawalił.Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak dzisiaj, to się jeszcze nie wkurzyłem. Przemogłem się, i uśmiechnięty od ucha do ucha zainstalowałem Morrowinda. Przeczesałem dysk i szafkę z płytami w poszukiwaniu starych save''ów, które przecież gdzieś zachowałem. I znalazłem... z postacią na 10lvl >< Super, 25 leveli w plecy :(( Nie wiem, jak to się stało że nie zostawiłem nigdzie tych aktualniejszych ;/
Jakby ktoś miał save''y z ukończoną Gildią Wojowników, Rodem Hlaalu wraz z twierdzą, połową głównego wątku, po kilka q z innych gildii i postacią na około 35 poziomie, to proszę napisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:02, Sztywny-pl napisał:

Jakby ktoś miał save''y z ukończoną Gildią Wojowników, Rodem Hlaalu wraz z twierdzą,
połową głównego wątku, po kilka q z innych gildii i postacią na około 35 poziomie, to
proszę napisać :(


Czy aby na pewno by Cię to usatysfakcjonowało? Poza tym w tej grze nie chodzi o poziomy tylko o przechodzenie misji. Z gotowym czyimś sejwem nie byłoby już tej frajdy. W tym wypadku usprawiedliłyby Cię kody. Mógłbyś sobie np. dodac te 25 leveli za pomocą konsoli i w parę minut osiągnąć postać, którą miałeś wcześniej. Jeśli Cię to interesuje to tu masz spis kodów:
http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index.php?showtopic=10569 (skopiuj link ręcznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:03, YahooPL napisał:

>

Tylko pomyśl, ile ja przez te 25 leveli narobiłem kiedyś questów. Na kodach też nie będzie frajdy :( Nie usatysfakcjonuje mnie nic innego, niż odzyskanie starych zapisów. Spróbuję użyć jakiś program do przywracania utraconych danych. Jak nie zadziała...to albo zacznę grać od tego 10 lvl, albo tak jak mówisz- zastosuję cheaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie: czy tesz macie problem z teksturą butów dziesięciu kroków? ja je nosze (najlepsze butki w grze!) i nie mam stóp!
mam trochę łydki (część nogi poniżej kolana) i niżej pustkę! a gdy buty leżą na ziemi są normalne. proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło miejscowości startowej, po małej "przechadzce" trafiamy na maga, który spada... Da się mu jakoś pomóc(nie wiem... "zacząć" rozmowę jak będzie tuż nad ziemią)? I czy zaklęcie zapisane na jego zwojach można użyć i nie zginąć?

BTW: Czy zaklęcia zapisane na zwojach, ew. zaklęte w przedmiotach można użyć przy tworzeniu własnych zaklęć lub przy zaklinaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:07, Akeno napisał:

Koło miejscowości startowej, po małej "przechadzce" trafiamy na maga, który spada...
Da się mu jakoś pomóc(nie wiem... "zacząć" rozmowę jak będzie tuż nad ziemią)?

Ni da ;P. Po prostu gostek ten jako jedyny posiada zwoje "Skok Ikara" (dawno nie grałem, ale mam nadzieję, że nazwy nie przekręciłem), a twórcy w ciekawy sposób zaplanowali "rolę" tej postaci ;D.

Dnia 09.02.2008 o 19:07, Akeno napisał:

I czy zaklęcie zapisane na jego zwojach można użyć i nie zginąć?

Tak, musisz dysponować zaklęciem "Powolne Opadanie" i aktywować je w odpowiednim momencie.

Dnia 09.02.2008 o 19:07, Akeno napisał:

BTW: Czy zaklęcia zapisane na zwojach, ew. zaklęte w przedmiotach można użyć przy tworzeniu
własnych zaklęć lub przy zaklinaniu?

Nie, musisz się ich nauczyć jako zwykłe, powtarzalne czary, by mieć z nich taki pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:30, Sareth14 napisał:

Jak zrobić niewolnika w TES CS????


Nie spotkałem się jeszcze z opcją zrobienia sobie niewolnika.Jeśli już chcesz go mieć koniecznie,to kup go na targu niewolników np. w Tel Aruhn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:30, Sareth14 napisał:

Jak zrobić niewolnika w TES CS????


Chcesz,żeby ta postać za Tobą podążała czy tylko stała udając niewolnika?Jeśli tylko stała to spróbuj dodac do jej ekwipunku karwasz niewolnika (tak to się chyba nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:07, Akeno napisał:

I czy zaklęcie zapisane na jego zwojach można użyć i nie zginąć?


Oprócz sposobu wymienionego przez Gothicsheepa można jeszcze zrobić jedną rzecz. Widziałem na filmiku akcję tego typu, ze koleś uruchamia znaleziony zwój i w momencie, gdy spada na ziemię rzuca sam na siebie obrażenia od ognia co niweluje upadek z takiej wysokości. Nie wiem, nie sprawdziłem ale przypuszczam, że tak też można zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:28, Zakrzysiunio napisał:

a mi ktos pomoże? post 10851

edytuje, bo ortografia mnie dobija

To nie jest błąd !
Tak normalnie "wyglądają buty dziesięciu kroków, nie ma się czym przejmować :)
EDIT: Chyba, że... U mnie, kumpli, Szwagra itd. każdy miał taki wygląd obuwia... Każdemu wydawało się, że jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:47, Zakrzysiunio napisał:

Mam pytanie: czy też macie problem z teksturą butów dziesięciu kroków? Ja je
nosze (najlepsze butki w grze!) i nie mam stóp!
Mam trochę łydki (część nogi poniżej kolana) i niżej pustkę! A gdy buty leżą na ziemi
są normalne. Proszę o pomoc!


Dziwny problem zaiste :P
Według mnie masz jakiś osobliwy błąd bo normalnie takie coś nie powinno mieć miejsca. Proponowałbym pozdejmować z siebie ubrania bo prawdopodobnie zależy to od rzeczy, które masz na sobie. Może jakieś nagolenniki nakładają sie na te buty przez co one znikają. Jezeli to nie zadziała to możesz spróbowac z patchem. Zależy czy masz dodatki do gry zainstalowane. Jeśli masz samego Morrowinda to ściagnij patcha 1.2 chyba, że gra już jest w takiej wersji. Jeśli i to Ci nie pomoże to proponuje zostawienie gdzieś sobie sejwów i po prostu przeinstalowanie gry ...

JaqbD ---> Jak to ja pamiętam, że miałem wszystko normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:43, YahooPL napisał:

> Mam pytanie: czy też macie problem z teksturą butów dziesięciu kroków? Ja je
> nosze (najlepsze butki w grze!) i nie mam stóp!
> Mam trochę łydki (część nogi poniżej kolana) i niżej pustkę! A gdy buty leżą na
ziemi
> są normalne. Proszę o pomoc!

Dziwny problem zaiste :P
Według mnie masz jakiś osobliwy błąd bo normalnie takie coś nie powinno mieć miejsca.
Proponowałbym pozdejmować z siebie ubrania bo prawdopodobnie zależy to od rzeczy, które
masz na sobie. Może jakieś nagolenniki nakładają sie na te buty przez co one znikają.
Jezeli to nie zadziała to możesz spróbowac z patchem. Zależy czy masz dodatki do gry
zainstalowane. Jeśli masz samego Morrowinda to ściagnij patcha 1.2 chyba, że gra już
jest w takiej wersji. Jeśli i to Ci nie pomoże to proponuje zostawienie gdzieś sobie
sejwów i po prostu przeinstalowanie gry ...

JaqbD ---> Jak to ja pamiętam, że miałem wszystko normalnie :P


wszystko to juz robilem. mam dodatki, najnowszy patch, zero modów. gra orginal z lutego 2007 r zlota edycja.
ale nawet jak zrobilem nowego i wylaczylem działanie dodatków, znalazlem te butki to textury też nie bylo!
moge wam zapodac screena, ale dopiero za jakies 2 dni (malowanie pokoju na ochydny, kakaowy kolor pomieszany z ogromną ilością białego) bo kożystam z kompa brata (tylko on ma neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować