Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 13:30, Desann235 napisał:

1.No nie mam dość! To zaczyna być wkurzające gdy za każdym razem jak wchodzę do jakiejś
jaskini lub ruin i spotykam NPC`ów, którzy są do mnie źle nastawieni to oni zamiast atakować
to stoją jakby się nic nie stało. A gdy próbuję z nimi pogadać to pisze mi że postać
jest w trakcie walki :/ Jest na to jakiś sposób?

2. Gdy chcę się dołączyć do gildii złodziei to Habasi mówi mi że ich gildia też ma swoje
zasady a ja ich nie kumam(czy coś w tym stylu) i przez to nie mogę się do nich dołączyć.
Co mogę na to poradzić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desann 235 i inni.
Do gildi zlodziei wchodzi sie tylko przed wykonaniem ksiegi szyfrow albo natychmiast po otrzymaniu jej od tej handlarki ,nie pamietam imienia.Inaczej zalatwiasz ksiege baedzo latwo wystarczy podniesc nastawienie lapowka i idziesz do Habasii zglaszasz chec przystapienia do gildii.Zareczam niezawodne.Jesli oddales ksiege szfowej wojownikow zlodzieje cie nie przyjma nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wykonuje misje dla Rodu Hlaalu i jestem teraz na wraku statku Preludium i mam taki problem: Udało wejść mi się do kajuty kapitana, ale jak chce wyjść to pisze mi, że drzwi mają zabezpieczenie (dziwne, bo wchodzi się bez problemów). Największy problem polega na tym, że przekonany byłem, że mam Zwoje Włamania Ondussiego, a teraz okazało się, że ich nie mam...

... nie ma w tej kajucie jakiegoś ukrytego klucza kapitana, albo czy istnieje jakiś kod który dodałby mi jeden zwój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zwłokach kapitana jest jakiś klucz.
A czary Interwencja Bóstw, Interwencja Almsivi, Oznaczenie/Przeniesienie nie znasz? Przecież to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:20, Union Pacific napisał:

Tyle, że zwłok kapitana nie ma.

Sprawdziłem, są ale na dolnym pokładzie a nie w kajucie. :) Masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Next problem - rozbudowywuje swoją posiadłość w okolicy Balmory (należę do Hlaalu). Problem jest taki: wyleczyłem już królową kwamu z zarazy, zatrudniłem w Gnissis górnika który powiedział, że przybędzie ze swoją ekipą do kopalni w ciągu kilku dni... problem w tym, że po tygodniu posiadłość (chyba) zgodnie z planem rozbudowała się - pojawił się mur i wieża, ale górników w kopalni nie ma, dalej unosi się tam ten czerwony dym.
Jak idę do gościa w Siedzibie Hlaalu w Balmorze celem rozbudowania twierdzy on tylko puszcza tekst: "Wróć do mnie gdy będziesz potrzebował twierdzy dla Członka Rady". I nie da sie dalej rozbudować, kopalnia stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem "Wściekły kupiec", chodzi tu o niejakiego Tinosa Drothana, odzyskuje to jego cholerne szkło sztuk 10, wracam do niego a on nic zero opcji dialogowych. Czy jemu trzeba jeszcze coś jeszcze oddać czy jak , albo może po prostu jest to zwykly bug. Mam gre z oboma dodatkami wersja zdaje mi się 1.6180 czy jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wydaje mi się, że to bug, ale i tak nagroda za ten quest jest niespecjalna:

Spoiler

nauka handlu

.Możesz sprzedać szkło za 2 kafle, albo jeszcze wypróbować wszystkie dostępne opcje dialogowe z gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na kontynencie i mam za zadanie pomóc w oczyszczeniu kaplicy. Wszystko ok, ale gdy wracałem natrafiłem na grobowiec G. Relvel (czy jakoś tak). Wchodzę tam i pokazuje mi się informacja, że poza zapachem jest tu coś jeszcze. Co? Żadnych stworów, drzwi czy innego typu dziwnych obiektów nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten grobowiec jest częścią questa Karmazynowa Plaga, który dostajemy w Twierdzy Smutku. Jeśli nie dostałeś jeszcze tego zadania, to póki co odpuść sobie zwiedzanie tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem obecnie w dodatku Trójca na etapie wykonania trzech wyroków. Spotkałem pierwszego z tych, na których mam wykonać wyrok. Ale nie jestem pewien, czy mam go zabić, czy oszczędzić. Jakie te wybory mają konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co daje Bloodmoon prócz nowej krainy questów? Chodzi o to czy zmienia jakoś grę w samego Morrowinda. Czy daje coś nowego jakieś nowe możliwości które w samym morrowindzie nie były obecne. Coś z rodami albo coś. I jak sie dostać do krainy z bloodmoona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja. Znalazłem w Twierdzy Smutku "Pamiętnik Zaginionego Żeglarza". Jest tam wpis o tym, że Żeglarz życzy sobie, by pochować jego ciało przy morzu. Czy to jest jakaś ukryta misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować