Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD/ATI: sprzedaliśmy 6 milionów nowych Radeonów w ciągu pól roku

28 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2010 o 17:25, hans_olo napisał:

No patrz, a XBOXa się da.


Porównaj sobie sprzedaż gier na xboxa i na PC. Jak kolega słusznie zauważył granie na PC nie umiera i ma się dobrze. Gorzej jest właśnie z rentownością tego biznesu dla twórców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:09, The_Nemezis napisał:

Porównaj sobie sprzedaż gier na xboxa i na PC. Jak kolega słusznie zauważył granie na
PC nie umiera i ma się dobrze. Gorzej jest właśnie z rentownością tego biznesu dla twórców
gier.

Tak na prawdę nie da się porównać, bo nie są publikowane dokładne dane na temat sprzedaży elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 19:26, hans_olo napisał:

Tak na prawdę nie da się porównać, bo nie są publikowane dokładne dane na temat sprzedaży
elektronicznej.


Uhu, to ok. Jak się nie da, to się nie da, trudno. To tyle dyskusji z mojej strony. (ten post nie ma w sobie ironii, tak na wszelki wypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 19:26, hans_olo napisał:

Tak na prawdę nie da się porównać, bo nie są publikowane dokładne dane na temat sprzedaży
elektronicznej.


Już w tym roku mają zostać opublikowane dane również ze sprzedaży na Steamie, D2D, Impulsie itd. Może być zabawnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem karty ATI hd5770 i jest to najlepsza karta jaką do tej pory miałem.
...a miałem takie : na AGP- GF 7600 gs, ATI 1950 Pro, hd3850; PCIE- hd4850,hd4870, GTX260.
Wszystkie kupione jako używki na alegroszu i tam też opylone. Najbardziej wkurzał mnie gtx260 od Gainswarda: głośna,gorąca i wielgachna. Bardzo miło natomiast wspominam 1950Pro, wielki skok wydajnościowy po przesiadce z GF 7600 gs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ The_Nemezis: Porównaj cenę Xboxa z ceną komputera, który pozwoli Ci na płynne działanie gier w 1080p, a nie takiego spełniającego minimalne wymagania. A rynek wtórny, silnie rozwinięty na konsolach, na PC raczkujący? Naprawdę śmiać mi się chce jak czytam takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować