Zaloguj się, aby obserwować  
macuwindu

PSP problem z wgraniem filmu

13 postów w tym temacie

Ostatnio kupilem sobie kabel usb do psp zeby sobie wgrywac filmy tapety itd ale gdy mam film w odpowiednim formacie niewiem poprostu gdzie to zapisać podłączam kabele wyskakuje mi ze jest podłączone no i są 2 ikonki ale gdy w kazdej prubuje zapisac w psp niemozna odczytac i wogule tam tego niema tylko miejsce jest zajete.Sa do tego jakies programy albo coś ?? bardzo bym prośił o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy podłączysz psp do kompa z WinXP nie potrzebujesz zadnego programu zeby na nią kopiować dane. W menu PSP wybierasz Settings > USB Connection gdy już sie połączy znajdzie Twoją PSP jako dysk przenośny. Będa tam 2 foldery "PSP" i jakiś drugi któego nazwy nie pamiętam. w folderze PSP masz foldery odpowiednio Photo, Music, Games itd. tam wrzucasz swoje rzeczy, a filmy umieszcza sie w tym drugim folderze głównym na karcie pamięci ( tym o którym mówiłęm wcześniej ). Miłego korzystania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 18:41, mmmmmmmmmmmmm napisał:

jak można wgrać trailer z gry albo filmik zrobiony w aparacie na psp?????
Mam firmware 2,80


zeby wgrac filmik lub zdjecie musisz kupic do PSP kabel USB i podlaczyc go do kompa, jesli masz WinXP wystarczy w konsoli wejść Settings i potem USB Connection i PSP pokazuje ci się jako dysk wymienny, dalej tylko kopiujesz pliki (tylko musisz pamietac jesli masz małej pojemności kartę pamieci dużo trailerow ci nie wejdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Psp wgrayają mi się wszystkie zdjęcia ale mam problem z filmami .
Niewiecie jak wgrać taki poprostu krutki filmik ?
to trzeba w jakims specjalnym formacie zapisać ? (w jakim ? )
i ja zapisac ?
Jest do tego jakis specjalny program ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:06, Stupnicki napisał:

Ja mam Psp wgrayają mi się wszystkie zdjęcia ale mam problem z filmami .
Niewiecie jak wgrać taki poprostu krutki filmik ?
to trzeba w jakims specjalnym formacie zapisać ? (w jakim ? )
i ja zapisac ?
Jest do tego jakis specjalny program ???

Format to .mp4, nie potrzebujesz specjalnego programu. Na niższych softach (1.0 - 2.8 o ile dobrze pamiętam) wrzucasz do folderu MP_ROOT/100MNV01, a film musi nazywać się M4VXXXXX.MP4 - zamiast X wstaw dowolne cyfry. Na wyższych softach po prostu wrzucasz plik do folderu PSP/MOVIE, też w formacie .MP4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:47, Cmq napisał:

> Ja mam Psp wgrayają mi się wszystkie zdjęcia ale mam problem z filmami .
> Niewiecie jak wgrać taki poprostu krutki filmik ?
> to trzeba w jakims specjalnym formacie zapisać ? (w jakim ? )
> i ja zapisac ?
> Jest do tego jakis specjalny program ???
Format to .mp4, nie potrzebujesz specjalnego programu. Na niższych softach (1.0 - 2.8 o ile
dobrze pamiętam) wrzucasz do folderu MP_ROOT/100MNV01, a film musi nazywać się M4VXXXXX.MP4
- zamiast X wstaw dowolne cyfry. Na wyższych softach po prostu wrzucasz plik do folderu PSP/MOVIE,
też w formacie .MP4.


Dzięki nawet niewiesz jak mi pomogłes :)
...zaraz przetestuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 14:47, Cmq napisał:

> Ja mam Psp wgrayają mi się wszystkie zdjęcia ale mam problem z filmami .
> Niewiecie jak wgrać taki poprostu krutki filmik ?
> to trzeba w jakims specjalnym formacie zapisać ? (w jakim ? )
> i ja zapisac ?
> Jest do tego jakis specjalny program ???
Format to .mp4, nie potrzebujesz specjalnego programu. Na niższych softach (1.0 - 2.8 o ile
dobrze pamiętam) wrzucasz do folderu MP_ROOT/100MNV01, a film musi nazywać się M4VXXXXX.MP4
- zamiast X wstaw dowolne cyfry. Na wyższych softach po prostu wrzucasz plik do folderu PSP/MOVIE,
też w formacie .MP4.


A jeszcze jedno jak przemienic zwykły filmik na format MP4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 16:35, Stupnicki napisał:

A jeszcze jedno jak przemienic zwykły filmik na format MP4 ?


Ja używam do tego PSP Video Express - http://www.pqdvd.com/psp/video_converter.html
Zalety: darmowy i łatwwy w obsłudze.
Wady: Umożliwia zgrywanie tylko z plików filmowych, w darmowej wersji nie można zgrywać nagrań z płyt DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PSP polecam program WinAVI MP4 converter. skonwertuje każdy plik typu film na format zgodny z psp albo iPodem! można go pobrać ze strony: www.pobieralnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzienki dzięki :)
a wiecie czy jest wogule możliwosc połączenia sie PsP do internetu, przez kabel usb do kąpa itd...
mam Neostradę 512kb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować