Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Łamigłówki SUDOKU

30 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 15:01, Priam napisał:

Czy lubicie łamigłówki SUDOKU?



Bardzo. :)

Drobna rada - Twój podpis.. Czyżby ort?! No nasi Forumowicze to nie robią błędów! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:01, Priam napisał:

Czy lubicie łamigłówki SUDOKU?


Prawdę powiedziawszy nie widzę w tej grze nic nadzwyczajnego. Owszem, pobawić się można, ale żeby od razu lansować modę? O wiele ciekawsze (i czasami baaaardzo wymagające) jest odsłanianie obrazków na kratkowanej planszy. Zabawa polega na tym, że przy każdym wierszu i kolumnie podane są liczby opisujące długość sekwencji kwadracików np. 3 4 5 oznacza , że gdzieś w danym wierszu lub kolumnie musi znajdować się blok 3 , 4 i 5 przylegających do siebie kwadratów. Jest to tzw. obrazek logiczny. Bardzo sympatyczne. Sudoku jest szybkie i przyjemmne, ale szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:46, Modest-Vermin napisał:

U mnie na religii szał grania w to jest. Chłopaki jarają się tym jak w WoW na zachodzie ;)


Zakładają już klany? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:11, Soleila napisał:

> Czy lubicie łamigłówki SUDOKU?


Bardzo. :)

Drobna rada - Twój podpis.. Czyżby ort?! No nasi Forumowicze to nie robią błędów!


Faktycznie. Dziękuję za pokazanie błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sudoku całkiem fajne jest. Lubię sobie w nudny wieczór rozwiązywać. A wiecie może, gdzie można sobie elektroniczne sudoku kupić ?? Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:11, Soleila napisał:

> Czy lubicie łamigłówki SUDOKU?


Bardzo. :)

Drobna rada - Twój podpis.. Czyżby ort?! No nasi Forumowicze to nie robią błędów! ;>


Marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 17:22, Karlak napisał:

Sudoku całkiem fajne jest. Lubię sobie w nudny wieczór rozwiązywać. A wiecie może, gdzie można
sobie elektroniczne sudoku kupić ?? Z góry dzięki .


masz na mysli gre na kompa? Jesli tak, to mysle, ze dobrym rozwiazaniem jest zalogownaie sie na gry online na wp i znalezc tam sudoku. jelsi nie o to chodzi, to co amsz an msyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamiglowki w tym serwisie (sudoku.neat.pl) sa dobierane chyba losowo. NA poziomie trudnosci 10/10 poszlo mi 2 razy szybciej niz na poziomie 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 15:46, Hegemon napisał:

Lamiglowki w tym serwisie (sudoku.neat.pl) sa dobierane chyba losowo. NA poziomie trudnosci
10/10 poszlo mi 2 razy szybciej niz na poziomie 7/10.

Wiesz zazwyczaj trudnośc sprawia wpisanie kilku pierwszych cyfr, jeśli z tym sobie poradzisz szybko to i cały diagram wypełnisz w trymiga. Zdarza mi się że nie mogę wpisac jednej cyfry w pozornie łatwym układzie, a potem szybciutko rozwiązuję teoretycznie trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o SUDOKU w temacie Matematyka. Powiem wam, że ta gra jest świetna na zabicie czasu, w moim przypadku było tak, że jechałem prawie 12 godzin pociągiem i podróż naprawdę szybko mi minęłą :) Ostatnio moja młodsza siostra się też tą gra zaraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować