Zaloguj się, aby obserwować  
marcins14

Transport Giant

142 postów w tym temacie

dlaczego nie mogę zostawić desek w fortach ???????
konie po przyjeżdzie do fortu odczekają chwilkę i zawracają z deskami do składu drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:35, zyrap napisał:

dlaczego nie mogę zostawić desek w fortach ???????
konie po przyjeżdzie do fortu odczekają chwilkę i zawracają z deskami do składu drzewa.


Ciekawe, zapwene mowisz o kampani USA. Grałem i musze powiedziec ze wszystko działało normalnie. Masz orginała, stworzyles punktu ( bazy ) gdzie mozna rozladowywa i zaladowywac towar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienes przy ustawianiu rozkładu zaznaczyć opcję "całkowite rozładowanie" w stacji przy forcie. Powinno pomóc, jak coś to daj znać. Wszak w instrukcji (prawda, że masz oryginał?) masz poradnik.

Mysza z PC TS --> Bo pewnie czytałeś samouczek w intstrukcji. ;)

BTW dzięki dla ludzi którzy mnie nieco oświecili na temat tej gry. Kupiłem, gram, nie zawiodłem się. ;) Dzięx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:47, lurynowicz napisał:

Powinienes przy ustawianiu rozkładu zaznaczyć opcję "całkowite rozładowanie" w stacji przy
forcie. Powinno pomóc, jak coś to daj znać. Wszak w instrukcji (prawda, że masz oryginał?)
masz poradnik.

Mysza z PC TS --> Bo pewnie czytałeś samouczek w intstrukcji. ;)

BTW dzięki dla ludzi którzy mnie nieco oświecili na temat tej gry. Kupiłem, gram, nie zawiodłem
się. ;) Dzięx.


No wiesz zawsze czytam instrukcje do gry oraz przechodze samouczek aby lepiej zrozumiec gre............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - tak jak w temacie kiedy odpalam gre ukazuje sie okienko systemy windows XP oznajmiajac mi ze "Wystąpił problem z aplikacją transportgiant.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Gre przeinstalowywalem - nie pomogło niestety :(

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i jak go rozwiązał ?

P.S mój komputer spełnia wszystkie wymagania odnoasnie gry ;D

Gra z serii Extra klasyka next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... moze być tak, że niestety musisz przeinstalować Windows. Jeśli i to nie pomoże, skontatkuj się z pomocą CD Projekt poprzez formularz na stronie "Moje konto". Jeśli uda Ci się, daj znać w tym temacie, może Twoja pomoc pomoże innym graczom z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wyszedl patch 1.3 do gry Transport Giant,niestety tylko do wersjii ang/fra/spa.
Moje pytanie brzmi czy wyjdzie do wersjii polskiej?Angielska poprawka nie dziala z polska wersja programu,bo sprawdzalem.
Patch dodaje kilka elementow i poprawia mnostwo bledow,prosil bym o jak najszybsze wydanie patcha dla polskiej edycji TG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji gorączka złota (kampania Australia). Nie mogę wybudować tunelu w górach. Wiem, że ten temat był poruszany ale nie było odpowiedzi. Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 22:18, Piooreck napisał:

Mam problem w misji gorączka złota (kampania Australia). Nie mogę wybudować tunelu w górach.
Wiem, że ten temat był poruszany ale nie było odpowiedzi. Pomoże mi ktoś?

z tego co pamiętam to w tej misji nie można budować tuneli, na początku misji pojawia się komunikat, że zabroniono budowania tuneli ze względu na wypadki czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 22:24, Iloveavril napisał:

z tego co pamiętam to w tej misji nie można budować tuneli, na początku misji pojawia się komunikat,
że zabroniono budowania tuneli ze względu na wypadki czy coś takiego


Dzięki za szybką odpowiedź.
W takim razie jak mam przedostać się przez góry? Poza tym nie miałem żadnego komunikatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka, wprowadziłam cię w błąd, pomyliły mi się misje:/
w tej misji jednak można wybudować tunel, musi się on znajdować w najwęższym miejscu gór(pamiętaj że musisz mieć na niego kasę)
Jeśli masz jakieś problemy z transport giant ściągnij sobie poradnik do gry, jest na http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp oczywisćie pod warunkiem że masz zarejestrowaną grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 23:21, Iloveavril napisał:

w tej misji jednak można wybudować tunel, musi się on znajdować w najwęższym miejscu gór(pamiętaj
że musisz mieć na niego kasę)
Jeśli masz jakieś problemy z transport giant ściągnij sobie poradnik do gry, jest na http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp
oczywisćie pod warunkiem że masz zarejestrowaną grę


Mam ten poradnik ale mimo wszystko nie mogę wybudować tunelu. Jeżeli mogę Cię poprosić o pomoc to moje gg 6694369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:52, IN4MIX napisał:

Witam wszystkich serdecznie,
szulam instrukcji w formie elektronicznej, czy ktoś z Was może mi jakoś pomóc?


Mam ją. Moje gg 6994367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 23:53, Piooreck napisał:

Potrzebuję pomocy. Jak budować mosty i tunele? Mam kasę a mimo to nie mogę ich budować.


Jeśli kolejowe, to zgodnie z zasadami gry most (tunel) musi być połączony z posiadaną siecią kolejową, jeśli drogowy to bez problemu stawiasz teoretycznie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem,mam orginalną wersję TG którą zajnstalowałem mam tagże edytor do TG który też zajnstalowałem i niechce zadziałać.
Może ktoś wie w czym tkwi problem?Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować