Zaloguj się, aby obserwować  
marcins14

Transport Giant

142 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2011 o 20:49, hoody1983 napisał:

Witam

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, w jaki sposób posługiwać się semaforami w Transport Giant?
Instrukcja jest dość uboga jeśli chodzi o tego rodzaju informacje, a nawet jeśli staram
się zrobić wszystko zgodnie z opisem, to i tak mam problemy z pociągami...

Przykładowo chcę doprowadzić 2 pociągi do stacji z jednym peronem tak, aby w trakcie
postoju na stacji jednego pociągu, drugi czekał przed semaforem do czasu wyjazdu pierwszego
pociągu i zwolnienia się miejsca. Niestety zazwyczaj jest tak, że albo oba pociągi grodzą
sobie drogę, albo jeśli już jeden zatrzyma się przed semaforem to czeka niesamowicie


Nie wiem co to "semafor" ale chodzi ci o ten jakby silos? To ma być po to bo nie które pocągi zwłaszcza w 1850 roku potrzebują wody po to są semafory

Dnia 08.01.2011 o 20:49, hoody1983 napisał:

długo na wjazd na stację do momentu, gdy pierwszy pociąg jest już daleko lub na swojej
drugiej stacji docelowej...

W załączniku dorzucam screen z opisanej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 16:33, Jacentix napisał:

> Witam
>
> Czy ktoś może mi wytłumaczyć, w jaki sposób posługiwać się semaforami w Transport
Giant?
> Instrukcja jest dość uboga jeśli chodzi o tego rodzaju informacje, a nawet jeśli
staram
> się zrobić wszystko zgodnie z opisem, to i tak mam problemy z pociągami...
>
> Przykładowo chcę doprowadzić 2 pociągi do stacji z jednym peronem tak, aby w trakcie

> postoju na stacji jednego pociągu, drugi czekał przed semaforem do czasu wyjazdu
pierwszego
> pociągu i zwolnienia się miejsca. Niestety zazwyczaj jest tak, że albo oba pociągi
grodzą
> sobie drogę, albo jeśli już jeden zatrzyma się przed semaforem to czeka niesamowicie


Nie wiem co to "semafor" ale chodzi ci o ten jakby silos? To ma być po to bo nie które
pocągi zwłaszcza w 1850 roku potrzebują wody po to są semafory
> długo na wjazd na stację do momentu, gdy pierwszy pociąg jest już daleko lub na
swojej
> drugiej stacji docelowej...
>
> W załączniku dorzucam screen z opisanej sytuacji


Edit: oj... Semafor to ten sygnaliztor prawda? Nie wiem jak to działa ale domyślam się że pociąg się zatrzyma, a drugi jedzie do stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować