Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery i system płatności w All Points Bulletin

15 postów w tym temacie

System płatności mnie pozytywnie zaskoczył. Można sobie siedzieć w miastach, gadać z innymi, dobierać sprzęt itp. A jak się nabierze ochotę na rozwałkę lub umówi z kumplami na jakiś wypad to się kupuje ze 3 godzinki :] tylko teraz ile taka godzinka będzie kosztować ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, dobry systemik :P Tylko właśnie cena najbardziej intryguje. Znając EA może być dosyć wysoko, wiadomo jak zdzierają kasę za niektóre dodatki czy cuś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że gra wyjdzie we Wrześniu a tu już w Lipcu na wakacje będzie :) Szkoda tylko, że są jakieś płatności... na początku jak pojawiły się informacje na temat gry, wszyscy pisali, że gra będzie całkowicie darmowa a tu... dobrze chociaż, że są na godziny a nie na miesięczny abonament, moim zdaniem świetne rozwiązanie i zastanowię się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna dobra rzecz w tej grze to właśnie system płatności. Sama grafika jest bardzo słaba, ma mnóstwo błędów i problemów z operowaniem cieniem i teksturami. Rozgrywaka jest bardzo słaba i chaotyczna i zdecydowanie linearna - idź do punktu A i zrób to, potem idź do punktu B i zrób tamto - , aby było trudniej z bardzo ograniczonym czasem, często kulami latającymi z nikąd lub wyskakującym tłumem przeciników o wyższym poziomie. Gra jest na dodatek mało intuicyjna i często ciężko połapać się o co chodzi z czymkolwiek, nie wspominając już o dowiedzeniu się o właśnie zaakceptowanej misji, zanim się zorientujesz o co chodzi, połowa czasu minie, a jeśli ktoś do ciebie strzela, to wykonanie niektórych misji jest niemożliwe i pozostaje już prymitywna źle wykonana strzelanina i napis Mission Failed. Fizyka poruszania się samochodów tragiczna, lepiej już na piechotę, bieganie jest całkiem przydatne, poza tym samochodem płotu się ani nie przeskoczy, ani staranuje. Powinni popracować nad tytułem jeszcze minimum z pół roku, a najlepiej zmienić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie APB w sklepie otrzymamy na starcie 50 godzin darmowej rozgrywki. Gdy je wykorzystamy, będziemy mogli zakupić dodatkowe 20 godzin czasu gry za 6,29 euro (około 25 zł). Równie dobrze będziemy mogli od razu opłacić miesięczny abonament w wysokości 8,99 euro (około 35 zł).
znalazłem to na stronie pewnego czasopisma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem bardzo rozczarowany sposobem płatności, zdecydowanie wolałbym miesięczny cykl rozliczeniowy niż wykupywanie godzin, zapewne ceny za "x" godzin będą niebotyczne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak dla kogo. ja Bad Comany 2 mam od 2 miesiecy i wg statsow gralem w nią około 26h więc nie jest źle. gra zdecydowanie jest dla osob ktorzy lubia rozluznic sie przed kompem a nie dla maniakow grajacych w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować