Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja planu wydawniczego

41 postów w tym temacie

Po tylu miesiacach nie dawania niczego do NXK mamy sie zadowolic jednym tytulem i to takim? Samochodowki to nie jest najpopularniejszy gatunek wiec wiekszosc graczy zignoruje ten tytul. RTSa,RPGa, Shootera cokolwiek!! :D Gdzie heores 4, gdzie empire earth,k otre sa w Czechach? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria NXK jakoś ostatnio przymiera głodem. CMR04 jest grą bardzo dobrą dla NXK - ale dlaczego jedyną po tak długim czasie nieobecności...
Gothic III - ja chcę Gothic ;)
WoW:BC - ja chcę WoW i Blood Elves ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodrayne2 a przedewszystkim Psychonauts na PS2 - super tylko czy będzie można je kupić przez sklep gram.pl? Suikodena i Castlevanie nie można było...

Ale HOMMV w maju! Akurat w miesiącu moich urodzin... Oby nie było dalszych opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lailonn
>Po tylu miesiacach nie dawania niczego do NXK mamy sie zadowolic jednym tytulem i to takim?

kizi

Dnia 17.03.2006 o 07:55, kizi napisał:

Seria NXK jakoś ostatnio przymiera głodem. CMR04 jest grą bardzo dobrą dla NXK - ale dlaczego
jedyną po tak długim czasie nieobecności...


Czy wy czytacie ze zrozumieniem te wiadomości ?!?
CMR04 jest wydany w serii eXtra Gra a nie NowaExtraKlasyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 10:46, Evil Khan napisał:

Czy wy czytacie ze zrozumieniem te wiadomości ?!?
CMR04 jest wydany w serii eXtra Gra a nie NowaExtraKlasyka...


A po co czytac ze zrozumieniem ? To nie modne , wyslici sie trzeba i w ogole nic przyjemnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co!HoMM w maju!cudnie.data ok.będą mieli czas wszystko dopracować.
Tak to czekam na Guild Wras : Factions (ritualist)HoMM5 LEK,Spell force 2 :czas mrocznych wojen.tym razem sie postarali o aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nono,Spellforce 2 bardzo wcześnie,bo 8 czerwca.Naprawde , myślałem że Spellforce będzie na koncu lub srodku czerwca, a tu prosze ,1i tydzień czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować