Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy`s Splinter Cell: Conviction - recenzja trybu multiplayer

24 postów w tym temacie

gram.pl

W recenzji gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction na Xbox 360, zapowiedzieliśmy, że w późniejszym terminie napiszemy i o trybie multiplayer (którego wtedy nie mieliśmy jak przetestować. Dziś spełniamy obietnicę w oparciu o wersję na PC.

Przeczytaj cały tekst "Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - recenzja trybu multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ''Zdaniem autora'' jest chyba błąd, bo jak to "multiplayer podobał mi się bardziej niż w singlu". To znaczy, że multi było w singlu? Chyba czegoś nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coop na 8h?Ubi znowu właczyło zegarki 6,5h zawcześcnie gra na realistycznym w 1,5h ogarnieta.
I powiem tak coop to nedza na 1-2 dni max 3 tzn. kilka godzin grania podczas tych 2-3 dni.
Niestety multi z scc nie porownuje sie do tego z ScCT a nawet do DA wiec powiem dziekuje i dowidzenia dlamnie coop dostaje max 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie :) "Multiplayer w Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction podobał mi się jeszcze bardziej niż w singlu." Fatalne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 18:01, Kretoszczur napisał:

Powinno być "Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction w multiplayerze podobał mi się jeszcze
bardziej niż w singlu." Ale co tam.

Dobra, poprawiłem za Masterminda, bo jest akurat poza siecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie, bo mój komentarz mógł być źle zrozumiany. "Ale co tam" nie oznaczało krytyki redakcji, a jedynie to, że naprawdę nie przywiązuję wagi do takich małych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w conviction to geniusz. Z Pernią przeszliśmy cały. Choć muszę przyznać, że kamery przylepne są nieco za mocne. Ale wrażenia super, zwłaszcza z voipen. A końcówka ostatniej misji... Ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:34, Ramonek napisał:

Ja Co Op mam gdzieś... a jest tam MP typu gracze vs gracze?


Jest Ramonek, jak najbardziej. Fajny tryb, w którym gra się przeciwko "temu drugiemu" i punktowane są jeszcze zgony graczy sterowanych przez komputer. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 18:11, Lucas_the_Great napisał:

> Powinno być "Tom Clancy''s Splinter Cell: Conviction w multiplayerze podobał mi
się jeszcze
> bardziej niż w singlu." Ale co tam.
Dobra, poprawiłem za Masterminda, bo jest akurat poza siecią.

Dziękuje, faktycznie wyszedł mały potworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramonek niestety typowy vs nie jest taki jak w Pandorze ,Chaos Theory czy Double Agent.
Ubi stworzyło tryb multi który sie nudzi po 2-3 dniach i dzieki temu nikt im nie będzie serverów przeciążał swoją obecnościa(nie tak jak w versusue w chaos theory czy nawet pandorze gdzie spędziłem z kumplami po kilka tys godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zna ktoś możę jakąś grę, która ma dobry tryb co op? Jak narazie widze i patrzę na Splintera to prezentuje się nieźle z tym swoim coopem, zagram niedługo jak tylko się zaopatrze w kopie. Ale zalerzy mi też na innych tego typu rozgrywkach na 2players, nie koniecznie pvp ale cos jak to rozwiazywanie misji.
Dzikuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMPARTIAL92
Chaos theory coop jest owiele bardziej zawansowany niz ten z scc czy da.
Nie ma współpracy to przegrywasz.Dodatkowo dochodzą takie smaczki jak podrzucenie kumpla ktory potem zamieni sie w swoista drabinke po ktorej wejdziesz i inne.Dodatkowo cena CT teraz jest śmiesznie mała całe 20zł a może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:37, Pietro90210 napisał:

wszystko fajnie ale jaki tytuł ma piosenka z filmu? ;p

Proszę bardzo!:D Kasabian - Club Foot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to Golic z tego co kojarze...

Tak w ogole to multi zaczelo u mnie chodzic DOPIERO po patchu. Przed gralem w jedna gre na dziesiatki polaczen... Ogolnie to gra przysporzyla mi wiele problemow na dzien dobry... Brak polaczen w multi, tragiczne wydajnosciowo cutscenki, lamiacy sie dzwiek, szarpanie przy starszych sterownikach ATI. Ale multi daje rade pomimo braku jakiejkolwiek komunikacji (wole napisac cos raz na jakis czas niz nawijac jak szalony do martwego monitora siedzac sam w pokoju...). Moze to nie to samo co Scavenge albo kampania w Left 4 Dead 2 ale tak czy inaczej gra sie na 4+.

Dolaczcie mnie jakby co to pocisniemy razem w niedziele! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować