Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz jak wygląda multiplayer w Sniper: Ghost Warrior

14 postów w tym temacie

Zapowiada sie ciekawa gra. Podzielam zdanie kolegi jeśli każdy przykampi ze snajpą to gra bedzie troszke nieciekawie bo wszyscy bedą stali w jednym miejscu i nieruszali się z tamtąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda super, ciekawie jak wyjdzie to w praniu.
@Up.
Czytałem, że w singlu mają być misje szturmowe (widziałem filmik, gdzie szturmowano statek), więc w multi pewnie też będzie można postrzelać serią :)
pytanie: jaki będzie sens wziąć np. M16, jeśli wszyscy są pochowani w krzakach, jeszcze wszyscy są ubrani w ghille, a Ty nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć maszynówki, nie po to będzie się kupować tę grę, żeby zagrać w klona CoD. Właśnie dlatego interesuje mnie ta gra - headshot z ukrycia jest zawsze satysfakcjonujący. Tym bardziej, jeśli po nim twoja ofiara komentuje w stylu "lol noob camper" albo "lucky shot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khasim ale kiedy wszyscy będą mieć snajpy to raczej niewiele osób będzie NIE KAMPIŁA więc gra będzie polegała pewnie na tym że przez 10min nikt nikogo nie ubije i wszyscy będą się bali wyjść z ukrycia żeby nie zostać ubitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o jednym na tym trailerze nie zauważyłem czegoś takiego jak spadanie pocisków pod wpływem grawitacj. Jest to dlamnie dość duży ubytek ponieważ gram w BBC2 i tam ten element szczególnie gdy jest sie snajperem bardzo urozmaica granie. Będe sie musiał zastanowić czy zakupic te gre chociaż grafika prezentuje się ładnie(grafika jest dlamnie najważniejszym elementem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 13:19, harry112 napisał:

Zapomniałem jeszcze o jednym na tym trailerze nie zauważyłem czegoś takiego jak spadanie
pocisków pod wpływem grawitacj.


Być może w ustawieniach serwera będą opcje tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
wiem, że w singlu będą takie rzeczy. Na pokazywanych materiałach grali na easy i mieli wszystkie możliwe udogodnienia, więc myślę, że przy normalu lub hardzie będzie można dać upust swojej dzikiej naturze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mi się wydaje, że te wszystkie gnioty które CI wydała, to były, że tak powiem gry, na których ćwiczyli tworzenie gier, takie jest moje zdanie. A zarabiali na tym, babcia jakaś zobaczy w kiosku, albo mama, tanią gre, to synkowi kupi. No i interes się kręci, w ten sposób zarobili pieniądze na nowy silnik etc, z doświadczeń z poprzednich "gier" wiedzą co i jak zrobić, a czego nie robić. I "wuala" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie rozgrywki będą trwały BARDZO długo. Pomyślmy - 2 wrogich dla siebie sniper''ów siedzą w ukryciu, którzy nawzajem wywierają presje ''kto pierwszy wyjdzie z ukrycia'' ;)
Trzeba CI przyznać, że ten tytuł robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować