Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz screeny z gameplaya gry Crysis 2

31 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2010 o 19:00, prior1 napisał:

P.S.: przyjrzałem się uważniej górnemu screenowi, na budynku w centrum za postaciami
nie zgadza się tekstura ściany frontowej i bocznych, a dokładniej przebieg łączeń między
płytami okładzinowymi na elewacji. W sumie drobna rzecz ale bardzo widoczna, więc może
to jest bardzo wczesna wersja gry - może.


Nie zgadza się bo przy drzwiach są jeszcze kolumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:00, prior1 napisał:

P.S.: przyjrzałem się uważniej górnemu screenowi, na budynku w centrum za postaciami
nie zgadza się tekstura ściany frontowej i bocznych, a dokładniej przebieg łączeń między
płytami okładzinowymi na elewacji. W sumie drobna rzecz ale bardzo widoczna, więc może
to jest bardzo wczesna wersja gry - może.


Może jeszcze zaczniesz się przyglądać kawałkom rozbitej szyby i stwierdzisz, że jeden jest bardziej szklany od drugiego?

Btw, nie rozumiem co ma na celu takie wychwytywanie najdrobniejszych niedociągnięć... Szkoda, że przy każdym newsie ze screenami z gier nie robicie tak szczegółowej analizy, tylko dopiero teraz przy drugim Crysisie podłączacie mikroskopy do kompów i szukanie czego się da. Ciekaw jestem czy podczas grania, np. w sytuacji z pierwszego screena, zauważylibyście cokolwiek gdy biegniesz i strzelasz do wrogów...
Mnie grafika się podoba, jest przynajmniej tak dobra jak w pierwszym Crysisie i to w zupełności wystarcza bo pogra się bez problemu na średnim kompie z obecnych czasów. No chyba, że niektórym spieszno do wymiany komputerów na nowe to piszcie zażalenia, że grafa jest za słaba i niech podreperują silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 21:52, Chaak napisał:

> P.S.: przyjrzałem się uważniej górnemu screenowi, na budynku w centrum za postaciami

> nie zgadza się tekstura ściany frontowej i bocznych, a dokładniej przebieg łączeń
między
> płytami okładzinowymi na elewacji. W sumie drobna rzecz ale bardzo widoczna, więc
może
> to jest bardzo wczesna wersja gry - może.

Nie zgadza się bo przy drzwiach są jeszcze kolumny.


No fakt, mój błąd, faktycznie tam są kolumny lub półkolumny, lub inne cholerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 23:01, sirufok1987 napisał:

> P.S.: przyjrzałem się uważniej górnemu screenowi, na budynku w centrum za postaciami

> nie zgadza się tekstura ściany frontowej i bocznych, a dokładniej przebieg łączeń
między
> płytami okładzinowymi na elewacji. W sumie drobna rzecz ale bardzo widoczna, więc
może
> to jest bardzo wczesna wersja gry - może.

Może jeszcze zaczniesz się przyglądać kawałkom rozbitej szyby i stwierdzisz, że jeden
jest bardziej szklany od drugiego?

Btw, nie rozumiem co ma na celu takie wychwytywanie najdrobniejszych niedociągnięć...
Szkoda, że przy każdym newsie ze screenami z gier nie robicie tak szczegółowej analizy,
tylko dopiero teraz przy drugim Crysisie podłączacie mikroskopy do kompów i szukanie
czego się da. Ciekaw jestem czy podczas grania, np. w sytuacji z pierwszego screena,
zauważylibyście cokolwiek gdy biegniesz i strzelasz do wrogów...
Mnie grafika się podoba, jest przynajmniej tak dobra jak w pierwszym Crysisie i to w
zupełności wystarcza bo pogra się bez problemu na średnim kompie z obecnych czasów. No
chyba, że niektórym spieszno do wymiany komputerów na nowe to piszcie zażalenia, że grafa
jest za słaba i niech podreperują silnik.


Dla mnie jest najważniejsza grywalność tytułu, a nie odjechana grafika. Czepiam się jedynie dla tego, że ludzie z cryteka wiele ostatnio mówili jaką ich gra będzie miała super grafikę, lepszą niż w pierwszej części, a o zmniejszonych znacznie wymaganiach. A ja na tych screenach nie widzę nic lepszego niż w crysisie warhead, a nawet grafa jest tutaj jakby nieco gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 00:21, prior1 napisał:

Dla mnie jest najważniejsza grywalność tytułu, a nie odjechana grafika.


Dobrze wiemy, że Crysis to głównie grafika z dodatkiem w miarę dobrej grywalności.
Ja osobiście nie narzekałem ani na jedno ani na drugie i niczego więcej nie spodziewam się po części drugiej. A jeśli twórcy nas jakoś zaskoczą to chwała im za to.

Dnia 15.05.2010 o 00:21, prior1 napisał:

Czepiam się jedynie
dla tego, że ludzie z cryteka wiele ostatnio mówili jaką ich gra będzie miała super grafikę,
lepszą niż w pierwszej części, a o zmniejszonych znacznie wymaganiach. A ja na tych screenach
nie widzę nic lepszego niż w crysisie warhead, a nawet grafa jest tutaj jakby nieco gorsza.


Po pierwsze, jak sam wcześniej wspomniałeś, screeny mogą być z wczesnej wersji gry (zresztą do premiery jeszcze prawie pół roku więc w tym czasie mogą dalej grę poprawiać).
A po drugie Crysis 1 był w zupełnie innej scenerii, gdzie była wspaniała woda, pięknie łamały się drzewa i każdy listek palm powiewał na wietrze. W dwójce mamy miasto, co zupełnie zmienia postrzeganie tej gry.

Na koniec uważam, że jeśli pierwsza część byłaby tą w mieście, a druga w dżungli to teraz byłoby więcej zachwytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 00:47, sirufok1987 napisał:

> Dla mnie jest najważniejsza grywalność tytułu, a nie odjechana grafika.

Dobrze wiemy, że Crysis to głównie grafika z dodatkiem w miarę dobrej grywalności.
Ja osobiście nie narzekałem ani na jedno ani na drugie i niczego więcej nie spodziewam
się po części drugiej. A jeśli twórcy nas jakoś zaskoczą to chwała im za to.

> Czepiam się jedynie
> dla tego, że ludzie z cryteka wiele ostatnio mówili jaką ich gra będzie miała super
grafikę,
> lepszą niż w pierwszej części, a o zmniejszonych znacznie wymaganiach. A ja na tych
screenach
> nie widzę nic lepszego niż w crysisie warhead, a nawet grafa jest tutaj jakby nieco
gorsza.

Po pierwsze, jak sam wcześniej wspomniałeś, screeny mogą być z wczesnej wersji gry (zresztą
do premiery jeszcze prawie pół roku więc w tym czasie mogą dalej grę poprawiać).
A po drugie Crysis 1 był w zupełnie innej scenerii, gdzie była wspaniała woda, pięknie
łamały się drzewa i każdy listek palm powiewał na wietrze. W dwójce mamy miasto, co zupełnie
zmienia postrzeganie tej gry.

Na koniec uważam, że jeśli pierwsza część byłaby tą w mieście, a druga w dżungli to teraz
byłoby więcej zachwytów.

W sumie zgadzam się z tobą w całej rozciągłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 15:37, Juri_gag napisał:

Błagam żeby to nie były screeny z wersji pecetowej, żadnej porawy między crysisem 1 nie
widać tutaj ;/

Spoko, pewnie to jest wersja konsolowa (obstawiam x360); Na pc masz nowsze modele shaderow, wyzsza rozdzialke, ostrzejsze tekstury, lepszy AA itd. Crytek raczej skupia sie na marketingu konsolowym bo to nowe podworko i nadzieja na duze zyski- jak zaczna wrzucac sesje z wersji pc w mega rozdzialkach i z full wypasem to atrakcyjnosc wersji konsolowych -zapewne sporo drozszych- moze poleciec na leb i zniechecic graczy do kupna na korzysc wersji pc. Wiemy przeciez, ze na konsolach bedzie slabiej i developer tez to wie (nawet dema ma nie byc, a to stanowilo by dobry material porownawczy), zatem poki co stara sie nie rozwiewac watpliwosci, na zasadzie "co z oczu, to z serca" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować