Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawa do filmowej adaptacji Heavy Rain (prawie) sprzedane

9 postów w tym temacie

"Heavy Raib to psychologiczny thriller (...)" - błąd :)

Uważam pomysł za poroniony. Gra sama jest interaktywnym filmem. Przerabianie jej na nie-interaktywny film to kastracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na podstawie powstałego filmu zrobią grę akcji :D krąg życia :) bardziej bym widział ekranizację Alana Waka albo Uncharted :) w HR nie grałem ale z tego co wiem to by było jak robienie z masła margaryny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości - co odróżnia Heavy Rain od takiego Farenheita?


To już był psychologiczny thriller gdzie ścigaliśmy tajemniczego mordercę a większość akcji "wykonywane przez gracza jest przedstawione w formie interaktywnych scenek (QTE) oraz w iście filmowej atmosferze." poza tym tam też wcielaliśmy się w 4 postaci..
tak więc nazywanie Heavy Raina nowatorskim wydaje mi się trochę na wyrost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arborek, o ile HR uwielbiam, gralem, jestem zachwycony, o tyle robienie z tego filmu... to zgadzam sie z toba, to jak robienie z masla margaryny, ani to madre, ani fajne, ani po prostu.... nijakie.

No i co to za przyjemnosc z ogladania kryminalu (bo w sumie tym tez HR jest) jezeli sie wie, kto zabil i nie ma tego masywnego opadu szczeki? Przeciez nie spersonalizuja mi filmu, nie zmusza mnie na filmie do dokonywania wyborow. Dostane wiec:

1. Fabularna kopie, przedstawiona filmowo... nuda, chyba, ze gra aktorska bedzie powalajaca. No bo skoro znam fabule, setting, relacje, to ile mi tak naprawde z filmu zostaje? Efekty specjalne? Nie w HR! Tylko gra aktorska, a to juz chyba wole pojsc do teatru.

2. Klimatyczna kopie, przedstawiona filmow, czyli fabula lekko zmieniona, zeby dalej nie bylo wiadomo kto zabil = fala krytyki ze strony zapalonych graczy za profanacje, mozliwosc zrobienia z genialnej gry sztampowego filmu (no bo zmienianie cos w juz i tak nie zawsze spojnej fabule HR moze miec katastrofalne skutki).

Ja sie pytam? Why Leo?


OFC: for money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na taki film mogą pójść ludzie, którzy w Heavy Rain nie grali. (np. ja bo nie mam PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale na taki film mogą pójść ludzie, którzy w Heavy Rain nie grali. (np. ja bo nie mam PS3)

racja, i jeszcze będą się pchali aby go obejrzeć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować