Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2007 o 16:14, Kostka XXL napisał:

Ta odpowiedz Abi Dalizm`a mnie wprowadziła w błąd, pomyslałem wtedy, że naprawde jest taki
bugxD

No bo chyba jest taki bug,ale tylko u wybrańców wilków :P

Dnia 22.03.2007 o 16:14, Kostka XXL napisał:

Mi owce z nieba leciały, jest taki zwój nawet:D

Hehe,a gdzie można go znaleść ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:18, boduczek napisał:

No bo chyba jest taki bug,ale tylko u wybrańców wilków :P

Hehe, napewno jest tym wybrańcem:)

Dnia 22.03.2007 o 16:18, boduczek napisał:

> Mi owce z nieba leciały, jest taki zwój nawet:D
Hehe,a gdzie można go znaleść ? ;)

Tego nikt nie wie, oczywiście oprócz mnie i nie myśl że się z tobą tą tajemnicą podziele. Ta tajemnica o miejscu, w którym znajduje sie ten czar przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Muszisz szukać może kiedys znajdziesz, możexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 16:28, Kostka XXL napisał:

Tego nikt nie wie, oczywiście oprócz mnie i nie myśl że się z tobą tą tajemnicą podziele. Ta
tajemnica o miejscu, w którym znajduje sie ten czar przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.
Muszisz szukać może kiedys znajdziesz, możexD

Ale jesteś,myślałem że mi powiesz jak to zdobyć,ale widać sam musze sobie tego poszukać....A to może mi jakieś wskazówki dasz gdzie szukać,czy coś ;P
PS.A ile obrażeń zadaje ten czar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:45, boduczek napisał:

Ale jesteś,myślałem że mi powiesz jak to zdobyć,ale widać sam musze sobie tego poszukać....A
to może mi jakieś wskazówki dasz gdzie szukać,czy coś ;P
PS.A ile obrażeń zadaje ten czar?

No jestem cham... Przyjedź do mnie na Delegacje(patrz: temat-Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum) to ci powiem ach i jeszcze jedno nie zapomnij złota lub dolarów. Już myslałeś, że ci zadarmo wyjawie ten sekret:P
A co do obrażeń to obrażenia wynoszą 999, a jakie te owce fajne kratery robią i te owce jeszcze płoną to dopiero fajnie wygląda. W porównaniu deszcz wilków z deszczem owiec to deszcz wilków jest bardzo słaby.
Więcej ci niezdradze na temat tego potężnego czaru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:14, Kostka XXL napisał:

> Ale jesteś,myślałem że mi powiesz jak to zdobyć,ale widać sam musze sobie tego poszukać....A

> to może mi jakieś wskazówki dasz gdzie szukać,czy coś ;P
> PS.A ile obrażeń zadaje ten czar?
No jestem cham... Przyjedź do mnie na Delegacje(patrz: temat-Obywatel... a co wyżej? Czyli
tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum) to ci powiem ach i jeszcze jedno nie zapomnij
złota lub dolarów. Już myslałeś, że ci zadarmo wyjawie ten sekret:P
A co do obrażeń to obrażenia wynoszą 999, a jakie te owce fajne kratery robią i te owce jeszcze
płoną to dopiero fajnie wygląda. W porównaniu deszcz wilków z deszczem owiec to deszcz wilków
jest bardzo słaby.
Więcej ci niezdradze na temat tego potężnego czaru:D

W jakiej krainie znalazłeś ten czar?
W jakiejś jaskini to znalazleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Wybacz ale... Jakby ci to wytłumaczyć....
Mamy tu na forum wielu takich którzy lubią sobie pożartować i... Chyba sam rozumiesz? A to się wzięło od tego, że kiedyś "jakiś ktuś" twierdził, że znalazł czar zrzucający z nieba (chyba) chrząszcze.
(Mam nadzieję, że byłem złośliwy acz niezbyt chamski xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:14, Kostka XXL napisał:

/.../


Coś mi się wydaje kolego, że ściemniasz ;) już tłumaczę dlaczego tak twierdzę a mianowicie: W Gothic''a II Noc Kruka gram już bardzo długo i praktycznie zwiedziłem go calutkiego zobaczyłem wszystkie kąty i takiego czaru nie znalazłem bo takowego nie ma skoro znaleźć go nie znalazłem grając, któryś raz i zbadaniu wszystkich dostępnych terenów dosyć dokładnie i nie znalezieniu takowego czaru stwierdzam, że ściemniasz ;)
Jeśli chcesz udowodnić swoją rację, że jest takowy czar podaj dokładne jego namiary by można było to samemu sprawdzić.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:34, Gorn7 napisał:

W jakiej krainie znalazłeś ten czar?
W jakiejś jaskini to znalazleś?

My tylko sobie żartujemy a to się wziołą stąd, że kiedyś w tym temacie zawitał jakis obywatel, który twierdził że znalazł rune będź zwój(niepamiętam już) z deszczem wilków czy czymś podobnym.
Co wy ludzie powariowaliście??
wdowiakm ty też się nabrałeś, jedynie Tajemnic się nie nabrał:PPP
Nie było takiego czaru nie ma i niebędzie to są tylko żarty, tak łatwo was nabrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:05, Kostka XXL napisał:

wdowiakm ty też się nabrałeś, jedynie Tajemnic się nie nabrał:PPP
Nie było takiego czaru nie ma i niebędzie to są tylko żarty, tak łatwo was nabrać:D



Mylisz się, ja cały czas wiedziałem, że takiego czaru nie ma ;) Ale pisałeś tak to przekonująco, że postanowiłem zapytać ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:05, Kostka XXL napisał:

> W jakiej krainie znalazłeś ten czar?
> W jakiejś jaskini to znalazleś?
My tylko sobie żartujemy a to się wziołą stąd, że kiedyś w tym temacie zawitał jakis obywatel,
który twierdził że znalazł rune będź zwój(niepamiętam już) z deszczem wilków czy czymś podobnym.
Co wy ludzie powariowaliście??
wdowiakm ty też się nabrałeś, jedynie Tajemnic się nie nabrał:PPP
Nie było takiego czaru nie ma i niebędzie to są tylko żarty, tak łatwo was nabrać:D

Wiedzialem że nie ma takiego czegoś ale
wczesniej mówili o czarnej rudzie i też mówiłem że nie ma
jednak wszyscy mówili że jest więc teraz wolałm się zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:07, wdowiakm napisał:

Mylisz się, ja cały czas wiedziałem, że takiego czaru nie ma ;) Ale pisałeś tak to przekonująco,

Nie wiedziłem, że tamte posty był napisane przekonująco :)

Dnia 22.03.2007 o 18:07, wdowiakm napisał:

że postanowiłem zapytać ;))
Pozdrawiam.

"Kto pyta nie błądzi". Popatrz sobie kilka stron wcześniej tam napewno znajdziesz ten post w którym gość opisuje, że znalazł rune z czymś tam. Pozatym ja nie miałem zamiaru nikogo nabrać. Ja i boduczek tylko sobie tak żartowalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem czar Kuli ognia. Ej Kostka XXL szkoda że niema czaru śmieć debili to bym go na ciebie rzucił i byś już nie żył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deszcz owiec? Fiiii. A miałeś czar Deszcz paladynów??? To dopiero kozacki czar :] Jeden taki paladyn przy pomocy kame hame ha niszczył całe khorinis. Mało wiesz skoro nie miałeś takiego czaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:15, Gobol napisał:

A ja znalazłem czar Kuli ognia. Ej Kostka XXL szkoda że niema czaru śmieć debili to bym go
na ciebie rzucił i byś już nie żył:)

Hahahahha bardzo śmieszne.

--------------->Do TigerXP<---------------
No takiego czaru faktycznie nie znalazłem:(


Dobra dość tego spamu i offtopu bo zaraz pójdą degrady i ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deszcz paladynów? Fiiii. A miałeś czar Deszcz smoczego łajna??? To dopiero kozacki czar :] Jedna taka kupa i całe Korinis śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 18:15, Gobol napisał:

A ja znalazłem czar Kuli ognia. Ej Kostka XXL szkoda że niema czaru śmieć debili to bym go
na ciebie rzucił i byś już nie żył:)


Taki czar zmiótł by z powierzchni polski 98% obywateli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2007 o 17:14, Kostka XXL napisał:

No jestem cham... Przyjedź do mnie na Delegacje(patrz: temat-Obywatel... a co wyżej? Czyli
tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum) to ci powiem ach i jeszcze jedno nie zapomnij
złota lub dolarów. Już myslałeś, że ci zadarmo wyjawie ten sekret:P

Hehe,a wiesz że to jest do zrealizowania:) Tylko się dobrze przygotuj,jakaś mała uczta starczy 9no jakieś tam małe ziemniaczki :p )

Dnia 22.03.2007 o 17:14, Kostka XXL napisał:

A co do obrażeń to obrażenia wynoszą 999, a jakie te owce fajne kratery robią i te owce jeszcze
płoną to dopiero fajnie wygląda. W porównaniu deszcz wilków z deszczem owiec to deszcz wilków
jest bardzo słaby.

Tak myślałem,ale dobra skończmy już ten offtop,bo możemy zostać ukarani-już pare osób się nabrało :D

Dnia 22.03.2007 o 17:14, Kostka XXL napisał:

Więcej ci niezdradze na temat tego potężnego czaru:D

Chyba już nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba nastąpił u mnie chwilowy przesyt...
Po Jarku przeszedłem Górniczą Dolinę, wybiłem tam wszystko oprócz smoków i jestem obecnie w trzecim rozdziale. I po prostu nie chce mi się grać... Chyba za wcześnie przystąpiłem do NK po przejściu G2 i G1. Pomijając to, że nie mam za bardzo czasu na granie, to jakieś zniechęcenie mnie dopadło. Pewnie to tylko chwilowe ale teraz nie mam w co grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 07:44, Abi Dalzim napisał:

Kurczę, chyba nastąpił u mnie chwilowy przesyt...

W przypadku Gothic jest to niemożliwe,granie bez przerwy w odstepach 2-3 tygodniowych od przejście nie zniechęca do tej gry :)

Dnia 23.03.2007 o 07:44, Abi Dalzim napisał:

Po Jarku przeszedłem Górniczą Dolinę, wybiłem tam wszystko oprócz smoków i jestem obecnie w
trzecim rozdziale. I po prostu nie chce mi się grać... Chyba za wcześnie przystąpiłem do NK
po przejściu G2 i G1. Pomijając to, że nie mam za bardzo czasu na granie, to jakieś zniechęcenie
mnie dopadło. Pewnie to tylko chwilowe ale teraz nie mam w co grać :(

Zrób sobie 2-3 tygodniowa przerwę i zagraj dalej-zobaczysz że to pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować