Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 18:12, Gorn7 napisał:

Wgothicu nie ma czarnrj rudy tylko jest magiczna ruda i jaj się nie je tylko może byc stosowana do ulepszenia pancerza albo miecza:) Ciekawe gdzie znalazłes tą czarną rude? A może chodzi ci o zcarną perłe:) Tego też sie nie je bezi mógłby się udusic.


W GII jest czarna ruda. Występuje w kilku miejscach, a jej działanie jest dość tajemnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:16, Sith66 napisał:

Jest czarna ruda i je ją się.
A jak się zje to dostaje się błyskawicą, albo jest efekt jak po wypaleniu ziela.

Gdzie ją znaleźc?
Bo ja gram przeszłem wszystkie Gothici oprucz nocy Kruka
nigdy nie spotkałem czarnej rudy teraz przechodze noc kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:19, Gorn7 napisał:

Gdzie ją znaleźc?

Jeśli mnie pamięć nie myli to znajdziesz ją w starej wieży Xardasa (tej w Górniczej Dolinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem... Co lepiej zrobić pierwsze.. Górniczą Doline czy Jarkendar ; ) Chyba teraz skoczę najpierw do Górniczej a potem do Jarkendaru : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz jarkendar ponieważ jak zabijesz kruka pójdziesz z najlepszym mieczem( z całej gry) do górniczej doliny.
To są tylko moje rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:19, Gorn7 napisał:

> Jest czarna ruda i je ją się.
> A jak się zje to dostaje się błyskawicą, albo jest efekt jak po wypaleniu ziela.
Gdzie ją znaleźc?
Bo ja gram przeszłem wszystkie Gothici oprucz nocy Kruka
nigdy nie spotkałem czarnej rudy teraz przechodze noc kruka.


Dam mapkę. Pójdź tam gdy będziesz zbierał tabliczki. Po drodze.

20070320183931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:27, Adik989 napisał:

Zawsze się zastanawiałem... Co lepiej zrobić pierwsze.. Górniczą Doline czy Jarkendar ; )

Też radzę Jarka najpierw. No chyba, że wolisz żeby było trudniej, to najpierw GD a potem Jarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 18:45, Abi Dalzim napisał:

Też radzę Jarka najpierw. No chyba, że wolisz żeby było trudniej, to najpierw GD a potem Jarek
:)


Tak ale wtedy Jarek jest dużo łatwiejszy .. No jest wybór zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:16, Harvenar napisał:

Za palisadą jedeną ciekawą rzeczą jest pewna tabliczka z wiadomością, w której bodaj skrzat
czy krasnoludek informuje nas, że nie ma tutaj żadnego obozu, że jest to koniec świata tej
gry i, że ten obóz to tylko taki trik na wyobraźnie. Polecam poszukać, bo zobaczenie tej wiadomości
daje dużo radochy :D

ja to pamiętam ;) ale jakiegoś podniecenia tym nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 01:40, Pediator napisał:

to komentarze o nk nie mogłem wyrobić z tego co oni tu piszą przegięcie pały

Nie bardzo rozumiem dlaczego się gościa czepiasz? Przecież ma prawo do własnego zdania, a kilka rzeczy z tego co napisał, to najprawdziwsza prawda. Czarnego trolla da się ubić jak najbardziej na czwartym lvl''u (gothicsheep ostatnio ubił na piątym - pisał o tym niedawno) - trzeba tylko odpowiednio się ustawić. Faktycznie Kula Ognia z bliskiej odległości może, co najwyżej, poświecić a nie spalić. Dołączenie do każdej frakcji zostało wybitnie ułatwione. Dla jednych są to plusy, dal innych minusy. Ale to nie powód żeby z gościa robić jakiegoś... no, nie wiem kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 07:42, Abi Dalzim napisał:

> to komentarze o nk nie mogłem wyrobić z tego co oni tu piszą przegięcie pały
Nie bardzo rozumiem dlaczego się gościa czepiasz? Przecież ma prawo do własnego zdania, a kilka
rzeczy z tego co napisał, to najprawdziwsza prawda. Czarnego trolla da się ubić jak najbardziej
na czwartym lvl''u (gothicsheep ostatnio ubił na piątym - pisał o tym niedawno) - trzeba tylko
odpowiednio się ustawić. Faktycznie Kula Ognia z bliskiej odległości może, co najwyżej, poświecić
a nie spalić. Dołączenie do każdej frakcji zostało wybitnie ułatwione. Dla jednych są to plusy,
dal innych minusy. Ale to nie powód żeby z gościa robić jakiegoś... no, nie wiem kogo :)

ale gościu napisał że nk jest za łatwe a dla mnie jest w sam raz a dla wielu za trudne więc coś jest nie tak z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:17, Pediator napisał:

ale gościu napisał że nk jest za łatwe a dla mnie jest w sam raz a dla wielu za trudne więc coś jest nie tak z nim.

Po pierwsze: tnij cytaty.
Po drugie: sam zauważyłeś, że "gościu napisał", czyli wraził swoje zdanie. A do swojego zdania każdy ma święte prawo. Skoro dla niego jest za łatwa to spoko, mniej sie kolega namęczy. Dla mnie na początku była za trudna, ale to nie powód żeby mówić o nim, że "coś jest nie tak z nim". Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo nie wim w co bardziej zainwestować punkty doświatczenia w siłe,zręczność albo mane
mam mistrzowski miecz który wymaga 110 zręczności a ja mam nie całe 35 punktów
więc szukać innej broni czy dawac do zręczności moje punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:23, Abi Dalzim napisał:

> ale gościu napisał że nk jest za łatwe a dla mnie jest w sam raz a dla wielu za trudne
więc coś jest nie tak z nim.
Po pierwsze: tnij cytaty.
Po drugie: sam zauważyłeś, że "gościu napisał", czyli wraził swoje zdanie. A do swojego zdania
każdy ma święte prawo. Skoro dla niego jest za łatwa to spoko, mniej sie kolega namęczy. Dla
mnie na początku była za trudna, ale to nie powód żeby mówić o nim, że "coś jest nie tak z
nim". Nie sądzisz?

zobacz mówi że tylko poszukiwacze są silniejszy a przecież jest inaczej bronie są droższe każdy potwór jest silniejszy itp. i mówi że jest za łatwa i że to wada (no niestety piranie isę nie postarały a co tam następny dodatek będzie że potwory 300 razy silniejsze to może wtedy dla niego gra stanie się trochę trudna) mi się wydaje że jego komentarz to zwykła popisówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:40, sopata napisał:

elo nie wim w co bardziej zainwestować punkty doświatczenia w siłe,zręczność albo mane
mam mistrzowski miecz który wymaga 110 zręczności a ja mam nie całe 35 punktów
więc szukać innej broni czy dawac do zręczności moje punkty

Ja inwestowałbym w miarę równo i w siłę i w zręczność.Jedno jest potrzebne do walki mieczem , a drugie daje premię do łuku i do kuszy.Punktów na pewno wystarczy.Jak kończyłem NK , to miałem 232 siły i 196 zręczności , czyli jak widać punktów wystarczy i na jedno i na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:19, KrzychW napisał:

Jak kończyłem NK , to miałem 232 siły i 196 zręczności

O kurczę, nieźle :)
A korzystałeś z dobrodziejstw alchemii, czy tylko z PN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować