Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 10:21, Mik Nik napisał:

Najlepiej przyzwij golema i smoka z kuszy, łuku lub magi...
W końcu im szybciej zginie tym lepiej :D


racja im szybciej tym lepiej, a do pomocy to chyba wezme sobie tego lowce smokow Biffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 11:40, harnas14 napisał:

racja im szybciej tym lepiej, a do pomocy to chyba wezme sobie tego lowce smokow Biffa.


tylko zkoleii Biffa łatwo mogą zabić orkowie więc zanim się z nim pójdzie lepiej troszkę przeczyścić drogę dokoła zamku...
Mi właśnie oni ciągle go zabijali :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 11:45, Mik Nik napisał:

tylko zkoleii Biffa łatwo mogą zabić orkowie więc zanim się z nim pójdzie lepiej troszkę
przeczyścić drogę dokoła zamku...
Mi właśnie oni ciągle go zabijali :S


nie wiem czy dam rade pokonac tych orkow. a kiedy bedzie dostepny sredni pancerz lowcy smokow tzn. ile trzeba smoczych lusek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:51, harnas14 napisał:

nie wiem czy dam rade pokonac tych orkow. a kiedy bedzie dostepny sredni pancerz lowcy smokow
tzn. ile trzeba smoczych lusek?

Dasz radę tylko sejwój co chwilę jak zabijesz orka ;)
Ja tak robiłem mimo, że nie korzystałem z usług Biffa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 11:45, Mik Nik napisał:

tylko zkoleii Biffa łatwo mogą zabić orkowie więc zanim się z nim pójdzie lepiej troszkę
przeczyścić drogę dokoła zamku...
Mi właśnie oni ciągle go zabijali :S

To po co go zatrudniałeś? :P Ja stwierdziłem, że nie będę na niego tracił kasy i mikstur życia, więc sam chodziłem po Górniczej Dolinie. Co prawda w niektórych momentach było ciężko, ale nie narzekałem. Poza tym, sztuczna inteligencja w Gothicu na wysokim poziomie raczej nie stoi więc i tak pewne co chwilę bym się denerwował... (tak jak z Diego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:31, Luke Shadow napisał:

/.../ Poza tym, sztuczna inteligencja w Gothicu na wysokim poziomie raczej nie stoi
więc i tak pewne co chwilę bym się denerwował... (tak jak z Diego).

Prawda. Momenty, gdy został przydzielony mi NPC, należały do moich najmniej ulubionych w Gothicu. Zawsze trzeba było się troszczyć o "wojownika", który z marszu pchał się w paszczę zębacza lub pod topór orka. Wolę chodzić sam i nie zaprzątać sobie głowy jakimś cieniasem, plączącym się pod nogami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa, Bumber. Mnie też wkurzają towarzysze drużyny a szczególnie Biff, który nas strasznie denerwuje i jeszcze musimy mu za to płacić. Dlatego zwykle pracuję sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 13:30, sprite39 napisał:

Mnie też wkurzają towarzysze drużyny a szczególnie Biff, który nas strasznie
denerwuje i jeszcze musimy mu za to płacić. Dlatego zwykle pracuję sam ;)

Ja też wole sam biegać...
Jak muszę z kimś pójść każe mu czekać oczyszczam drogę i po niego wracam, bo oni potrafią często ginąć...
Jedynym towarzyszem który mnie nie denerwował był Wrzód z jedynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:05, Mik Nik napisał:

Jedynym towarzyszem który mnie nie denerwował był Wrzód z jedynki :D


Szkoda, że w dwójce nie zrobili takiej śmiesznej postaci jaką w jedynce był Wrzód;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:05, Mik Nik napisał:

Ja też wole sam biegać...

Nom, ja również ;)

Dnia 24.06.2007 o 14:05, Mik Nik napisał:

Jak muszę z kimś pójść każe mu czekać oczyszczam drogę i po niego wracam, bo oni potrafią często ginąć...

Oj za często :/ Raz zapomniałem zapisać i mi gość zginął...Ech...ależ ta gra wciąga :D

Dnia 24.06.2007 o 14:05, Mik Nik napisał:

Jedynym towarzyszem który mnie nie denerwował był Wrzód z jedynki :D

Co? Wrzód? Gdzie? Niech ja go tylko dorwe xD Gość jest mega irutujący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz wczesniej o komputerze ktory sie resetuje po kliknieciu na ikone gothic 2 noc kruka proble wystepuje nadal nawet po ponownym zainstalowaniu gry co z tym zrobic wczesniej bylo ok gdy mialem dysk sigejta teraz mam WD i pojawil sie problem czy zna ktos przyczyne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:13, Sector 001 napisał:

Pisałem juz wczesniej o komputerze ktory sie resetuje po kliknieciu na ikone gothic 2 noc kruka
proble wystepuje nadal nawet po ponownym zainstalowaniu gry co z tym zrobic wczesniej bylo
ok gdy mialem dysk sigejta teraz mam WD i pojawil sie problem czy zna ktos przyczyne????????


A uruchamiasz grę z płyty czyli autostartu? czy z ikony na pulpicie ewentualnie z menu start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:13, Sector 001 napisał:

Pisałem juz wczesniej o komputerze ktory sie resetuje po kliknieciu na ikone gothic 2 noc kruka
proble wystepuje nadal nawet po ponownym zainstalowaniu gry co z tym zrobic wczesniej bylo
ok gdy mialem dysk sigejta teraz mam WD i pojawil sie problem czy zna ktos przyczyne????????


Ja. Zrob reinstalke i od teraz odpalaj gre tylko z menu start lub z pulpitu a nie z autostartu, ktory pojawia sie po wlożeniu plyty do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:13, Sector 001 napisał:

Pisałem juz wczesniej o komputerze ktory sie resetuje po kliknieciu na ikone gothic 2 noc kruka
proble wystepuje nadal nawet po ponownym zainstalowaniu gry co z tym zrobic wczesniej bylo
ok gdy mialem dysk sigejta teraz mam WD i pojawil sie problem czy zna ktos przyczyne????????


Heh...Mnie spotkał ten problem...Z (na serio) 14 razy instalowłałem i dalej błąd się powtarzał...Normalnie całkowicie straciłem nadzieje :( I wiesz co zrbiłem? Kliknoem lewym na ikonke gothic, następnie na "uruchom jako" i odznaczyłem opcję "chroń mój komputer i dane przed działaniem nieautoryzowanych programów...I się udało, gierka poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem pojawia sie po kliknieciu na karzda ikone NK natomiast G II odpala sie normalnie

No nic sprubuje tak jak mi radzi kolega obi-wan kanobi :D Nadzieje tzreba miec morze to wina antywira?? jest nim Panda antywirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:48, Sector 001 napisał:

problem pojawia sie po kliknieciu na karzda ikone NK natomiast G II odpala sie normalnie

No nic sprubuje tak jak mi radzi kolega obi-wan kanobi :D Nadzieje tzreba miec morze to wina
antywira?? jest nim Panda antywirus


Cóż...nie wiem, nie jestem specem ;) Ale ja miałem wtedy Avasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:48, Sector 001 napisał:

No nic sprubuje tak jak mi radzi kolega obi-wan kanobi :D Nadzieje tzreba miec morze to wina
antywira?? jest nim Panda antywirus


A wyłączałeś programy działające w tle? Bo może one to powodują, że gra nie chce Tobie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka. mam porblem z gra:/ mam 14lvl, 70 sily, 30% broni jednorecznej, ciezki pancerz njaemnika, 208 pkt zycia, dobry dlugi miecz (80obr). problem w tym, ze nie umiem rozwalic poszukiwaczy!:/ na samym poczatku zabilem jednego, a potem nie daje rady.. ja musze w niego walic ok. 1min, a on mnie rozwala 3 uderzeniami. jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 15:11, ThoruS napisał:

siemka. mam porblem z gra:/ mam 14lvl, 70 sily, 30% broni jednorecznej, ciezki pancerz njaemnika,
208 pkt zycia, dobry dlugi miecz (80obr). problem w tym, ze nie umiem rozwalic poszukiwaczy!:/
na samym poczatku zabilem jednego, a potem nie daje rady.. ja musze w niego walic ok. 1min,
a on mnie rozwala 3 uderzeniami. jakis pomysl?


Spróbuj zabijać ich z dystansu łukiem, kuszą albo magią. W Nocy kruka poszukiwacze są bardzo silni więc są problemy z ich pokonaniem. ja zabijam ich z dystansu nigdy nie walczę z nim wręcz tylko jak walisz z dystansu to zmieniaj często pozycję by on Cię kula ognia nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować