Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2006 o 14:26, verbum napisał:

Najłatwiej jest np. wynająć Biffa do pomocy (stoi na przełęczy),e

Co do Biffa to on nie pomaga w walce ze smokiem. Staje tuż przed fortecą i mówi, że zaczeka czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:30, Darkstar181 napisał:

> Uh! Jakoś to znalazłem, ale wciąż nie mogę grać w Gothic''a II, tylko dodatek, a mam tam
postać
> na 22 lvl''u1
Żeby grać w podstawkę musisz odinstalować Noc kruka.

(Zemdlał) To znaczy, że muszę przejść cały Noc Kruka, Przynajmniej mi sejwy nie poszły w siną dal. Przepraszam gorąco Vormulac za obrazę, przepraszam, przepraszam, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:31, Rafcio Master napisał:

Co do Biffa to on nie pomaga w walce ze smokiem. Staje tuż przed fortecą i mówi, że zaczeka
czy coś takiego.


Mylisz go z Gornem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2006 o 14:48, verbum napisał:

Mylisz go z Gornem...

Przecież Gorn wogóle nie pomaga w walce ze smokami. A Biff naprawdę nie pomagał mi walce z ZADNYM smokiem. Zawsze stawał sobie troche przed smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:51, Rafcio Master napisał:

Przecież Gorn wogóle nie pomaga w walce ze smokami. A Biff naprawdę nie pomagał mi walce z
ZADNYM smokiem. Zawsze stawał sobie troche przed smokiem.


- już nie pamiętam bo Biffa wynająłem tylko raz jak drugi raz przechodziłem grę, zawsze sam zabijałem smoki, więc kłócił się nie będę...ale to Gorn przy górskiej fortecy pomaga nam tylko oczyścić pole przed fortecą i dalej nie chce iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 15:07, verbum napisał:

- już nie pamiętam bo Biffa wynająłem tylko raz jak drugi raz przechodziłem grę, zawsze sam
zabijałem smoki, więc kłócił się nie będę...ale to Gorn przy górskiej fortecy pomaga nam tylko
oczyścić pole przed fortecą i dalej nie chce iść...

Zgadza się.
Ale Biff pomaga. Pięknie odciąga uwagę smoka. Wystarczy łyknąć miksturkę szybkości i po goleniach bestię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:00, Sztywny-pl napisał:

> Jest jednym z questów w gildi złodziei, a poza tym jest jedną z niewielu mieczy który
wymaga
> odpowiedniej zręczności (a nie siły) do jego używania.
Wiesz, mi się zawsze wydawało (może źle, może dobrze) że sekstans jest urządzeniem nawigacyjnym
:)


Musze cie przeprosić za wprowadzenie w błąd. Znalazłem sekstans w twierdzy kamiennego smoka i na 100% to nie jest broń. Wyglda na to że sekstans jest urządzeniem nawigacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:15, Budyn napisał:

Mam problem z dodatkiem. Gdy uruchamiam program pokazuje się takie coś (obrazekl) i potem czarny
ekran i wychodzi do windy.


nie jestem pewny ale moze odpaliles z plyty w takim wypadku zerknij do pomocy technicznej gram.pl
chyba tu http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=33&p=438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 15:32, walgierz napisał:

> - już nie pamiętam bo Biffa wynająłem tylko raz jak drugi raz przechodziłem grę, zawsze
sam
> zabijałem smoki, więc kłócił się nie będę...ale to Gorn przy górskiej fortecy pomaga nam
tylko
> oczyścić pole przed fortecą i dalej nie chce iść...
Zgadza się.
Ale Biff pomaga. Pięknie odciąga uwagę smoka. Wystarczy łyknąć miksturkę szybkości i po goleniach
bestię :]

Taaaaaaaa wynajolem Biff''a i przed sama forteca powiedzial mi ze ''Bardzo rozrywkowa okolica... bede stal tutaj w okolicy (czy jakos tak)''. No i koles zszedl na dol i czekal na mnie. Nawet jak przechdzilem dawno temu G2 bez dodatku to tak samo zrobil. Teraz tez (wlasnie przed chwila skonczylem grac ) . Wiec prosze cie nie wciskaj mi kitu (lub nam) zes walczyl razem z Biff''em bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob to ma. Ja wiem jak to zrobic. Niestety musisz reinstalowac gre. Jak to zrobisz nie wlaczaj gry! W folderze z grą jest taki plik (zapomniałem jak sie nazywa), chba coś z S (3-4 literowy). Go skopiuuj sobie w bezpieczne piejsce a jak błąd sie powturzy skasuj tamten plik w foldzerze z Gothic`em i powinno dzialać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:19, CyberPanki napisał:

Taaaaaaaa wynajolem Biff''a i przed sama forteca powiedzial mi ze ''Bardzo rozrywkowa okolica...
bede stal tutaj w okolicy (czy jakos tak)''. No i koles zszedl na dol i czekal na mnie. Nawet
jak przechdzilem dawno temu G2 bez dodatku to tak samo zrobil. Teraz tez (wlasnie przed chwila
skonczylem grac ) . Wiec prosze cie nie wciskaj mi kitu (lub nam) zes walczyl razem z Biff''em
bo to nie ma sensu.

Tylko z kamiennym smokiem on nie walczy. Z innymi to staje w okolicy i po rozmowie biegnie nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej zabijać ogniste i lodowe golemy, mozna je efektywnie zabijać młotem? Gram łowcą smoków i przez to mam mało many.

Z góty dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:24, com5 napisał:

Czym najlepiej zabijać ogniste i lodowe golemy, mozna je efektywnie zabijać młotem? Gram łowcą
smoków i przez to mam mało many.

Z góty dzięki.

Golemy najlepiej zabija sie magią, ale bronią też sie da (najlepiej obuchową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:19, CyberPanki napisał:

Taaaaaaaa wynajolem Biff''a i przed sama forteca powiedzial mi ze ''Bardzo rozrywkowa okolica...
bede stal tutaj w okolicy (czy jakos tak)''. No i koles zszedl na dol i czekal na mnie. Nawet
jak przechdzilem dawno temu G2 bez dodatku to tak samo zrobil. Teraz tez (wlasnie przed chwila
skonczylem grac ) . Wiec prosze cie nie wciskaj mi kitu (lub nam) zes walczyl razem z Biff''em
bo to nie ma sensu.

Rozgryzłeś mnie (nas). Moim celem było wciśnięcie ci kitu.
Biffa (apostrof jest tutaj niepotrzebny) wynajmowałem tylko do pomocy przy walce z lodowym smokiem. Z innymi zawsze radziłem sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło Słoneczne go Kręgu znalazłem jaskinie, w niej kilka szkieletów jednak idąc do jej dalszej częsi zaatakował mie mroczny rycerz (nie pamiętam jak się nazywał) i zabił mnie w trzech ciosach, zdążyłem tylko zobaczyć jakąś niebieską struge światła. Co jest w tej strudze światła i kiedy będe mógł tam pójść bez obawy o życie bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:15, Budyn napisał:

Mam problem z dodatkiem. Gdy uruchamiam program pokazuje się takie coś (obrazekl) i potem czarny
ekran i wychodzi do windy.

Sorry za 2gi post ale pomoc tech. dotycząca tego błedu jest dokładniej opisana na http://www.gram.pl//pomoc_problem.asp?g=33&p=438#topbg . Tam pisze tez co trzeba wpisać w ten plik aby nie robić reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:33, com5 napisał:

Co jest w tej strudze światła i kiedy będe mógł tam pójść bez obawy o życie bohatera?

Jest tam dobry dwuręczny miecz - Ostrze Burzy (jeśli mnie pamięć nie myli, nie chcę Ci wciskać kitu).
Pójść możesz już teraz, ale miej ze sobą trzy zwoje "Śmierć Ożywieńcom", bo tych przypakowanych rycerzy jest dwóch albo trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:33, com5 napisał:

Co jest w tej strudze światła

Miecz dwuręczny Zguba Smoków

Dnia 27.06.2006 o 16:33, com5 napisał:

kiedy będe mógł tam pójść bez obawy o życie bohatera?

Ze Szponem Beliara możesz iść bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 16:41, Abi Dalzim napisał:

> kiedy będe mógł tam pójść bez obawy o życie bohatera?
Ze Szponem Beliara możesz iść bez wahania.

Wiele osób szło tam w 1szym rozdziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować