Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 19:15, mathewmw napisał:

/.../ W czym tkwi problem?

Problem tkwi w tym, że gdy w Gothicu II złamiesz wytrych w skrzyni obok gościa, ten usłyszy
hałas i się obudzi.

Wedłóg mnie jest bardzo trudno otworzyć skrzynie bez złamania nawet jednego wytrycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:18, harnas14 napisał:

> /.../ W czym tkwi problem?
>
> Problem tkwi w tym, że gdy w Gothicu II złamiesz wytrych w skrzyni obok gościa, ten usłyszy

> hałas i się obudzi.
Wedłóg mnie jest bardzo trudno otworzyć skrzynie bez złamania nawet jednego wytrycha.


Przecież można to zrobić tak
kartka i długopis na biurko, save i wchodzimy. Próbujemy otworzyć, zapisują dobre ruchy na kartce, jak się obudzić olewać obrażenia, kombinujemy dalej aż otworzymy. Potem wczytujemy, a na kartce mamy poprawną kombinację, wchodzimy jeszcze raz, wklepujemy poprawną kombinację i bezszelestnie otwieramy kufer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 01:26, krzysiek188 napisał:

Wiec tak przechodzilem kiedys juz to ale nie pamietam juz znowu mam z tym problem co mam zrobic
zeby dostac ornament od laresa jak z nim nie bylem jak do tej pory na farmie ani nic bo mowi
ze sie dopieor rudzy jak zostanie rozwiazane te zadanei z zaginionymi ludzmi dexderowi zabralem
ten list podchodze do vatrasa a tam nic sie nie da wybrac z tymy zagionionymi ludzmi co mam
zrobic zeby dalo sie wybrac u vatrasa tam cos z zaginionymi ludzi list otworzylem gram ja kcos
w NK jestem juz w II rodziele jestem jzu najemnikiem


A przeczytałeś ten list? pogadaj jeszcze z piratem Skipem, który powie że to jego banda przewoziła porwanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu taki problem a mianowicie nie wiem gdzie jest część do kołowrotu tego co otwiera kraty w jaskini. Miejsce jaskini zaznaczyłem na mapce. Wie ktoś gdzie jest ta część? Musi chyba być tam coś ważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:26, harnas14 napisał:

Mam tu taki problem a mianowicie nie wiem gdzie jest część do kołowrotu tego co otwiera kraty
w jaskini. Miejsce jaskini zaznaczyłem na mapce. Wie ktoś gdzie jest ta część? Musi chyba być
tam coś ważnego :)

To nie części do kołowrotu a łoju kretoszczura potrzebujesz :) Możesz go kupić w Khorinis, np. u strażnika Martina w porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:31, Remember_The_Name napisał:

> Mam tu taki problem a mianowicie nie wiem gdzie jest część do kołowrotu tego co otwiera
kraty
> w jaskini. Miejsce jaskini zaznaczyłem na mapce. Wie ktoś gdzie jest ta część? Musi chyba
być
> tam coś ważnego :)
To nie części do kołowrotu a łoju kretoszczura potrzebujesz :) Możesz go kupić w Khorinis,
np. u strażnika Martina w porcie.

pewnie drogi jest :) myślałem że jakaś część potrzebna jest do niego, a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:34, harnas14 napisał:

pewnie drogi jest :)

To jedna z najtańszych rzeczy w Gothicu, bodajże 10 SZ kosztuje ;]

Dnia 27.12.2006 o 16:34, harnas14 napisał:

myślałem że jakaś część potrzebna jest do niego, a tu taka niespodzianka:)

Też się z tym za pierwszym razem męczyłem, nawet wpakowałem nieco w siłę, bo myślałem, że Bezimienny jest za cienki żeby to otworzyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicza wydaje się być ta masakra zrobiona przed tą kopalnią. Ciekawe kto to zrobił? Sądzę że cieniostwór ich zaatakował :) W pobliżu kręci się jeden taki osobnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:24, mathewmw napisał:

A tak a propo: Kto zaczynał quest z gorzelnią Vina?

Ja :) I trochę się zawiodłem, bo myślałem, ze wyjdzie z tego jakaś większa afera, która pozwoli zarobić sporo doświadczenia lub pieniążków, a tu klops - zwykły, "najszarszy" z szarych quest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest z winem jest niczym innym jak otworzenie bramy do niej:) Potrzeba chyba sadła kretoszczura.
Zawiodłem się...tylko 600 pkt doświadczenia i od cholery wina które można sprzedać za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:57, Darkstar181 napisał:

Ten quest z winem jest niczym innym jak otworzenie bramy do niej:) Potrzeba chyba sadła kretoszczura.
Zawiodłem się...tylko 600 pkt doświadczenia i od cholery wina które można sprzedać za grosze...

Pomyłka, za otwarcie bramy otrzymuje się 400 PD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram Najemnikiem później Łowcą Smoków i w związku z tym mam pytanie: W którym rozdziale, gdzie i za ile można kupić Średni i Ciężki Pancerz Łowcy Smoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:15, harnas14 napisał:

W którym rozdziale, gdzie i za ile można kupić Średni i Ciężki Pancerz Łowcy Smoków?


Sedni można mieć czwartym rodziale, kosztuje 12tys sztuk złota i trzeba do tego mieć 20 sztuk smoczych łusek, pancerz ten można nabyć u Benneta na farmie Onara lub u kowala w zamku w Górniczej Dolinie. Ciężki pancerz kosztuje 20 tys sztuk złota i można go dostać po przeczytaniu Almanacha w piątym rozdziale tylko u Benneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 10:23, cinus` napisał:

Sedni można mieć czwartym rodziale, kosztuje 12tys sztuk złota i trzeba do tego mieć 20 sztuk
smoczych łusek, pancerz ten można nabyć u Benneta na farmie Onara lub u kowala w zamku w Górniczej
Dolinie. Ciężki pancerz kosztuje 20 tys sztuk złota i można go dostać po przeczytaniu Almanacha
w piątym rozdziale tylko u Benneta.

Ale średni pancerz łowcy smoków można miec też za darmo:) Jeśli najpierw sie da te 12tys sztuk złota Jankowi (temu w GD ,co prosi żeby został kowalem na zamku)i dajemy mu 12tys złota i 20 smoczysz łusek po czym atakujemy go i zabieramy naszą forsę,a nikt nie zacznie nas bić,ani Jan się na nas nie obrazi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 10:36, boduczek napisał:

Ale średni pancerz łowcy smoków można miec też za darmo:) Jeśli najpierw sie da te 12tys sztuk
złota Jankowi (temu w GD ,co prosi żeby został kowalem na zamku)i dajemy mu 12tys złota i 20
smoczysz łusek po czym atakujemy go i zabieramy naszą forsę,a nikt nie zacznie nas bić,ani
Jan się na nas nie obrazi;)


Ale to jest taki cheaterski sposób. ;) Ten trick można wykonywać z wieloma kupcami (np z Busterem, który chce od nas rogi cieniostwora). Tylko, że gry RPG polegają na wczuciu się w postać. W rl sprzedałbyś coś komuś, a potem go pobił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.12.2006 o 14:01, Luke Shadow napisał:

Ale to jest taki cheaterski sposób. ;) Ten trick można wykonywać z wieloma kupcami (np z Busterem,
który chce od nas rogi cieniostwora). Tylko, że gry RPG polegają na wczuciu się w postać. W
rl sprzedałbyś coś komuś, a potem go pobił? :P

Coś mi się zdaje że czytałeś recenzje Gothic 3 w CDA bo też pisało o tym pobiciu.Ale od tego są kody aby ich czasami uzywać ,ale nie jest to taki normalny kod tylko błąd w grze który możemy wykorzystać na swoją korzyść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Najemnikiem i chcę zostać czeladnikiem u jednego z mistrzów w Khorinis. Mam misje od Harada o odnalezieniu i zlikwidowaniu bandytów co napadli Hakona - kupca na targu w Khorinis. Gdzie znajdują się ci bandyci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować