Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

warto odrazu zabijac bandytów unich w obozie ? na nowej mapie ? .. zabilem przy bagnach pare osob ale nie pooszedlem jeszcze do glownej ich siedziby.. czy warto znalesc ciuch i wejsc do nich? jest jakas roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:08, FiGo20 napisał:

warto odrazu zabijac bandytów unich w obozie ? na nowej mapie ? .. zabilem przy bagnach pare osob ale nie pooszedlem jeszcze do glownej ich siedziby..

Nie zabijaj, bo popsujesz sobie grę.

Dnia 04.01.2006 o 22:08, FiGo20 napisał:

czy warto znalesc ciuch i wejsc do nich? jest jakas roznica?

Oczywiście, że jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:42, FiGo20 napisał:

dlaczego mialbym sobie popsuc? nie ukoncze gry? czy strace EXP ?

Ukończyć raczej ukończysz.
Ale kilka questów stracisz. I sporą część frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiec jak dostac sie do chatki grega .. pobic tego francesa?:)

ale jesli bede nalezal do bandytow to mnie wyrzuca piraci i khonirins bo jestem paladynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:29, FiGo20 napisał:

dobra wiec jak dostac sie do chatki grega .. pobic tego francesa?:)

ale jesli bede nalezal do bandytow to mnie wyrzuca piraci i khonirins bo jestem paladynem

Możesz go przekupić. A nie zapomnij zmieniać zbroji, bo oberwiesz, jak wejdziesz w niewłaściwej do któregokolwiek obozu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:29, FiGo20 napisał:

dobra wiec jak dostac sie do chatki grega .. pobic tego francesa?:)

Nie trzeba go bić. Pogadaj z piratami, dowiesz się o Francisie czegoś, co Ci pomoże.

Dnia 04.01.2006 o 23:29, FiGo20 napisał:

ale jesli bede nalezal do bandytow to mnie wyrzuca piraci i khonirins bo jestem paladynem

Nic takiego się nie stanie. Oczywiście, o ile nie będziesz tam pokazywał się w stroju bandyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chbya po wybijam bandziorów i muse odnalesc jakis 5 swiatyn ktore saturas mnie poprosil ale narazie znalazlem dwa ;/ a gdzie jest reszta? bo musze mu przyniesc jakies przedmioty ehh czyzby byly w khorinis?

strasznie podoba mi sie klimat u piratow i ta muzyka:)


BTW...jejjjj panowie wy szybciej odpowiadacie niz ja zaglądam na strony iinternetowe:) heheh dzieki wam to chyba najszybsze forum na swiecie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj zapomnailem dodac .. gdzie rozwiaze zagadke zaginionych ludzi pewniew obozie bandytow? ale jak ich po zabijam o sie pewnie nic nie dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Lokalizację świątyń opisze Ci jeden z magów. Nefarius chyba, ale głowy nie da.. U Cronosa możesz kupić mapę, będzie pomocna.
Quest "Zaginieni ludzie" rzeczywiście rozwiąże się w obozie bandytów.
Do Khorinis nie ma potrzeby wracać, wszystko co potrzebne w NK jest w Jarkendarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko-ciekawostkę: kto z was dostał sie do tego kufra co jest za kratą w pomieszczeniu gdzie sie zaczyna grę? jak sie tam dostać? przeszedłem gre 2 razy, ale tego nigdy nie rozszyfrowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 12:17, misioo napisał:

A ja mam takie pytanko-ciekawostkę: kto z was dostał sie do tego kufra co jest za kratą w pomieszczeniu
gdzie sie zaczyna grę? jak sie tam dostać? przeszedłem gre 2 razy, ale tego nigdy nie rozszyfrowałem...


Wystarczy nacinąć przycisk-cegłę w kominku w pomieszczeniu obok Xardasa. Tyle, że tam nic specjalnego nie ma (chociaż na początku wszystko się przydaje :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 12:17, misioo napisał:

A ja mam takie pytanko-ciekawostkę: kto z was dostał sie do tego kufra co jest za kratą w pomieszczeniu
gdzie sie zaczyna grę? jak sie tam dostać? przeszedłem gre 2 razy, ale tego nigdy nie rozszyfrowałem...



Na kominku u Xardasa jest ukryty przycisk. Jak go wciśniesz to krata się podniesie i będziesz mógł się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:29, FiGo20 napisał:

dobra wiec jak dostac sie do chatki grega ..


nie mozęsz go po prostu okraśc z klucza i wejść:)

co do 2 pytania to jak zdobedziesz zbroje bandydty ti w niej w jarkendazre możesz chodzić ale w khorinis nie:( ponieważ nawet milten cie zaatakuje birac za bandytę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bez kodów jest 100 razy lepsza :) Takie jest moje zdanie w kazdej grze frajde dale to że przeszedłeś ją bez kodów a nie z pomocą. Trzeba grać bez kodów. Chyba ze zabawa ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sotsnio moja siostra ostro pogrywa w gothica 2 ale nie chciałęm wierzyć że jest juz w 2 rozdziale więc do niej poszedłem i zobaczyłem dlaczego tak szybko to przechodzi miała po 200 atrybutów i 1000 życia arggggghhhhhhh aż mnie rozsadziło daltego wyczyściałem jej save:) a przy okzaji znalazłem karteczke z tymi kodami (która nawiasem posłużyła za dobrą rozpałkę:) i powiedziałęm żeby grała bez kodó .Chyba mnie zrozumiałą i tearz jeszcze siedzi w rozdzilae 1 ale gra uczciwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadalem to pytanie w innym temacie, ale znalazlem ten. Jest odpowiedniejszy...
Czy idzie jakos dostac sie w szeregi magow wody? Stoje teraz przed wyborem kim zostac, a mogia wody to nowosc ktorej jeszcze nie przetestowalem, jak pierwszy raz przechodzilem NK, to nie widzialem takiej mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować