Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 21:04, Unser Fuhrer napisał:

Pamięta z was ktoś gdzie mogę spotkać tego orka-szamana z G1?

tak. W gorniczej Dolinie, w 4 rozdziale. Kolo kopalni co byly zebacze i przywodca stada zebaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znów mam problem:/
Mam chce wziąć amulet tereportacji od tego maga ale pisze mi że mam zdobyć u Vatrasa zaufanie, jak to zrobić
Oraz drugie pytanie: Jak zrobić żeby ten ognik coś znalazł (jak odkryć który kupiec sprzedaje broń bandziorom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło tawerny jest ten okradziony kupiec - zrób dla niego zadania - tylko tyle z tego zadania zrobiłem. A żeby ognik szukał to pogadaj z nim xP
Amulet teleportacji? Było coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:18, Unser Fuhrer napisał:

Koło tawerny jest ten okradziony kupiec - zrób dla niego zadania - tylko tyle z tego zadania
zrobiłem. A żeby ognik szukał to pogadaj z nim xP
Amulet teleportacji? Było coś takiego?


Chyba chodziło o ornament, który miał pomóc w uaktywnieniu portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:18, Unser Fuhrer napisał:

Koło tawerny jest ten okradziony kupiec - zrób dla niego zadania - tylko tyle z tego zadania
zrobiłem. A żeby ognik szukał to pogadaj z nim xP

EEE... koło tawerny?? Chodzi o Jore? To dla niego dawno wykonałem i nagrode wykorzystałem. A ognika dostaje sie od Vatrasa

Dnia 23.09.2007 o 21:18, Unser Fuhrer napisał:

Amulet teleportacji? Było coś takiego?

Ech... chodziło mi o pierścień (ten do którego zbierało się ornamenty) który umożliwia teleportacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Szponu Beliara. Chodzi o jego uaktywnienie, bo bezpośrednio po odebraniu go Krukowi Szpon nie nadaje się do użycia. Przeczytałem w solucji, że trzeba złozyc w ofierze 40 punktów trafień ale kiedy używam opcji "modlitwa" więcej niż raz to obrywam przed kapliczkami Beliara piorunem za powyżej 40 punktów (takim jak ze szponu). Pytanie: jak uaktywnic Szpon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 09:20, Net.com napisał:

tak w ekwipunku ornament złożony Ne cos tam mowi mi : nie trać czasu tylko idź(chodzi o portal)


Z twojej lewej strony powinna byc taka dziurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 20:48, Matias16162 napisał:

> grega nie było jak tam byłem ale sprobuje go dobić
ciezko bedzie bez grega. A ja niewykonalem zadania ze skarbami (wtedy niby mial mi pomoc po
tym zadaniu zabic dextera) a itak jak zaczalem walke on tam byl.... Czyli kolejny bug

nietrzeba pomagać gregowi zeby pomóg lzabić bandytów wystarczy sie dowiedzieć ze on gogos szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś nie tak. Jestem magiem ognia w drugim rozdziale. I chcę iść do szefa bandytów Dextera i porozmawiać, lecz strażnik pyta się mnie o szefa imię a ja nie mam w odpowiedziach Dextera (kiedyś jak grałem to miałem w odpowiedziach jego imię), tylko Lee i Diego i jak powiem ich imiona to mnie zabijają. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 13:22, juke napisał:

A ja mam coś nie tak. Jestem magiem ognia w drugim rozdziale. I chcę iść do szefa bandytów
Dextera i porozmawiać, lecz strażnik pyta się mnie o szefa imię a ja nie mam w odpowiedziach
Dextera (kiedyś jak grałem to miałem w odpowiedziach jego imię), tylko Lee i Diego i jak powiem
ich imiona to mnie zabijają. Co zrobić?

No cóż, imię (Dexter) może ci podać Greg (po wykonaniu wszystkich zadań dla niego) i bandyta, którego spotkałeś (i zabiłeś) na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 13:22, juke napisał:

A ja mam coś nie tak. Jestem magiem ognia w drugim rozdziale. I chcę iść do szefa bandytów
Dextera i porozmawiać, lecz strażnik pyta się mnie o szefa imię a ja nie mam w odpowiedziach
Dextera (kiedyś jak grałem to miałem w odpowiedziach jego imię), tylko Lee i Diego i jak powiem
ich imiona to mnie zabijają. Co zrobić?

to poprostu weź skłam i wtedy wparuje greg i ich porozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować