Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 21:35, Net.com napisał:

no i jak już go znajdziesz to sie z pytaniami pomęczysz :)


Już jestem po pytaniach i nawet weszedłem już do świątyni tylko ze tam też nie jest łatwo bo trzeba jakies przyciski przełanczać chociaz to też już zrobiłem i otworzyły sie zaraz po prawej pierwsze drzwi i weszedłem do takiej sali gdzie jest chyba 5 wejść i dalej nie wiem co robic tam było 3 kamiennych strażników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:39, mattex napisał:

> no i jak już go znajdziesz to sie z pytaniami pomęczysz :)

Już jestem po pytaniach i nawet weszedłem już do świątyni tylko ze tam też nie jest łatwo bo
trzeba jakies przyciski przełanczać chociaz to też już zrobiłem i otworzyły sie zaraz po prawej
pierwsze drzwi i weszedłem do takiej sali gdzie jest chyba 5 wejść i dalej nie wiem co robic
tam było 3 kamiennych strażników :(

jezeli chodzi ci o salę gdzie jest 5 wejść w różnych kierunkach wybierz to takie po prawej stronie, albo najlepiej przeszukaj wszystkie :)
Hehehe troszki się pomęczysz, ale w końcu dojdziesz do sali gdzie musisz "podążać drogą światła", czyli zapalić pochodnie i nie wbiegać na zielone pola (też się ostro pomęczysz) , następnie przekonasz syna Qachodroma, żeby otworzył drzwi, przejdziesz przez nie, znajdziesz się w takiej okrągłej sali, będzie tam ołtarz gdzie się modli Kruk, zabijesz go, zabierzesz Szpon Beliara, naciśniesz przycisk na drzwiach na przeciw ołtarzu, wskoczysz w teleport, potem w drugi, porozmawisz z Saturasem , dokończysz ewentualne qesty i wrócisz do Khorinis :)
Powodzenia :) :) :)
heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:45, Matias16162 napisał:

> > no i jak już go znajdziesz to sie z pytaniami pomęczysz :)
>
> Już jestem po pytaniach i nawet weszedłem już do świątyni tylko ze tam też nie jest łatwo
bo
> trzeba jakies przyciski przełanczać chociaz to też już zrobiłem i otworzyły sie zaraz
po prawej
> pierwsze drzwi i weszedłem do takiej sali gdzie jest chyba 5 wejść i dalej nie wiem co
robic
> tam było 3 kamiennych strażników :(
jezeli chodzi ci o salę gdzie jest 5 wejść w różnych kierunkach wybierz to takie po prawej
stronie, albo najlepiej przeszukaj wszystkie :)
Hehehe troszki się pomęczysz, ale w końcu dojdziesz do sali gdzie musisz "podążać drogą światła",
czyli zapalić pochodnie i nie wbiegać na zielone pola (też się ostro pomęczysz) , następnie
przekonasz syna Qachodroma, żeby otworzył drzwi, przejdziesz przez nie, znajdziesz się w takiej
okrągłej sali, będzie tam ołtarz gdzie się modli Kruk, zabijesz go, zabierzesz Szpon Beliara,
naciśniesz przycisk na drzwiach na przeciw ołtarzu, wskoczysz w teleport, potem w drugi, porozmawisz
z Saturasem , dokończysz ewentualne qesty i wrócisz do Khorinis :)
Powodzenia :) :) :)
heh :)


fajne krótkie streszczonko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heja!
Mam Szpon Beliara od Kruka i zastanawiam się czy go przerobić dla siebie i móc go używać....
Polecacie? Jak sprawdzałem to dawał by 100 obrażeć + 36 dodatkowych.
On jest jeszcze do czegoś potrzebny czy poprostu fajnie się nim walczy? a moze w czymś przeszkadza... np w modleniu się do innosa (innos nie da pkt. wytrzymałości)???

Czekam na radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:10, Lukullus napisał:

heja!
Mam Szpon Beliara od Kruka i zastanawiam się czy go przerobić dla siebie i móc go używać....
Polecacie? Jak sprawdzałem to dawał by 100 obrażeć + 36 dodatkowych.
On jest jeszcze do czegoś potrzebny czy poprostu fajnie się nim walczy? a moze w czymś przeszkadza...
np w modleniu się do innosa (innos nie da pkt. wytrzymałości)???

Czekam na radę.


Zostaw go dla siebie. Potem co 2 lvl będziesz móg go ulepszać. Z czasem stanie sie najsilniejszą bronią w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy to ze go przerobie dla siebie to dobrze bo jest dobry jako broń.... okej...

ale czy będe miał w związku z tym jakieś konsekwencje u Vatrasa albo w kapliczkach Innosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:23, Lukullus napisał:

znaczy to ze go przerobie dla siebie to dobrze bo jest dobry jako broń.... okej...

ale czy będe miał w związku z tym jakieś konsekwencje u Vatrasa albo w kapliczkach Innosa?


Nie bedziesz miał zadnych konsekwencji, no oczywiscie jak go będziesz ulepszał tona jeden poziom ulepszenia, musiś poświecic 5 punktów zdrowia (ulepszasz w kapliczkach Beliara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:43, Lukullus napisał:

spasiba! bo już mam dość martwienia się że nie dam sobie rady z dwoma wargami na raz!

Teraz to już a górki będzie szło :) Szpon + magiczna kusza i jedziesz w gorniczje dolinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:58, lothar-mb napisał:

> spasiba! bo już mam dość martwienia się że nie dam sobie rady z dwoma wargami na raz!

Teraz to już a górki będzie szło :) Szpon + magiczna kusza i jedziesz w gorniczje dolinie :)

Ja tam szponem wlaczyłem tylko pierwsze 2 przejścia gry ,i z niego zrezygnowałem. Zbyt przegięty jest. Przyjemniej pomachać Smoczą Zgubą , gdy nadejdzie pora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 16:04, Lord Andre 1 napisał:

No nie wiem czy z górki :)

hehe, no nie mowie o takich sytuacjach ;) - tutaj wiadomo jeszcze magia + magiczna ksuza sie przyda no i podejscie taktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:51, Matias16162 napisał:

co się stanie jak zabiję wszyskich mieszkańców miasta Khorinis (oprócz tych nieśmiertelnych)???????........


Nic nie będą żyli xD
A w dodatku ci nieśmiertelni będą na Ciebie wściekli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał popłynąć na wyspę z Vatrasem to on wspomni że jesteś mordercą i zabijasz bez skrupułów.

Ale dopiero jak będzie w porcie czekał na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:53, Meykan napisał:

Jak będziesz chciał popłynąć na wyspę z Vatrasem to on wspomni że jesteś mordercą i zabijasz
bez skrupułów.

Ale dopiero jak będzie w porcie czekał na ciebie.

Ja np. pobiłem paru kolesi w gd a inni ich dobijali... nie ja. A on już w Khorinis mi tak powiedział... ale tylko raz tak miałem.... :)
Teraz się pobawie i wybije całe miasto (ale nie zapiszę). Powiem Wam efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować